Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bongg - SCAMMER !

Soovitatud postitused

Bongg , tema spammis msnis ,et müüb 50$ . Ütlesin ,et ostan ära, küsisin ,et kas mulle käiakse ette, sa tead mind (ma tean bongi, olen taga varem teind diile ) , usaldasin teda , ta ütles et ta sõber müüb, tema vahendas lihtsalt, andis sõbra msni, saatsin raha ära talle panka, siis oli 20 min vaikus, algul pani bong blocki ( Henry-l oli ta veel sees, mul välja logitud ) ja siis pani õige ninamees ka blocki ja nii jäingi ilma oma rahast ilma.

Et ütlen niipalju ,andsin talle täna õhtuni aega raha tagastada vms. Homme lähen viin politseisse avalduse ka sisse , nii ma seda asja ei jäta, 250 eeku pole nõus lihtsalt ära andma, ;)

 

Pilte on ka mul tõestuseks et sain üle .

 

Niiet kui pakub teile midagi, siis mina enam ei usaldaks , ;)

Ehk siin foorumis - Steven

 

 

 

 

Panga makse pilti ei hakka hetkel panema üles, see peaks juba olema tõendus, bongg logis essana välja ära !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pane pilt kaa


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Yep mul oli sama asi, mõtlesin et panen ülesse, aga kuna sain juba telefoni kaudu kontakti, siis ma lähen täna raha järgi.

 

Ehk saadad pmi numbri ? Kumma oma sul on , see ka kirjuta, lihtsalt nad kas maksavad niisama tagasi või maksavad politsei ütlemise peale + nimi jääb politseisse neile kirja või saavad veel varguse eest trahvi ka .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas sa kandsid remy Partsi kontole?

 

Jah

 

---------- Postitused liidetud 19:06 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:03 ----------

 

Kas mõni Admin saaks anda Steveni IP ka mulle ? Aitäh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Minul oli kah nii et pidin 50 $ ostma ja nüüd block .täna sama kell umbes kui sinul oli

 

Äkki lisad mind msni , võiks msnis rääkida ja arutada selle kohta,

Ja Puma, ehk saadaksid siis PM numbri ? Aitäh

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Stenks , su boti nime on näha.

Muidu jah , kui keegi 50$ müüb 250 krooni eest , siis see on juba ilmselge scam imo , kuigi jah tal oli palju tehinguid..


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Stenks , su boti nime on näha.

Muidu jah , kui keegi 50$ müüb 250 krooni eest , siis see on juba ilmselge scam imo , kuigi jah tal oli palju tehinguid..

 

Tänud ;d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tead ikka, et politsei sügab sinu 250kr peale kotte edasi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Stenks , su boti nime on näha.

Muidu jah , kui keegi 50$ müüb 250 krooni eest , siis see on juba ilmselge scam imo , kuigi jah tal oli palju tehinguid..

 

Ei ole 100% scamm, ise olen saanud 40 dollarit 200 krooniga tüübilt, kel oli kiirelt seda 200 eeku vaja.

Aga jah, oleneb palju ta seda raha jõudis kokku kraapida, väikeste summade peale politsei väga midagi ei tee jep, kui seal just head tutvust ei ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei ole 100% scamm, ise olen saanud 40 dollarit 200 krooniga tüübilt, kel oli kiirelt seda 200 eeku vaja.

Aga jah, oleneb palju ta seda raha jõudis kokku kraapida, väikeste summade peale politsei väga midagi ei tee jep, kui seal just head tutvust ei ole.

 

Ja mina tean just juhust, kus sõbral ka kuskil pool aastat tagasi sai neti äris üle, kuskil 300-400 eeku oli summa, 36 tunniga sai oma raha kätte .

Lugege seadust, seal kirjas, et varguse ja petmise eest kuni 18 000 trahv ka , oleneb mida süüdistatav tahab teha, kui saab raha kätte siis on valida kas kirjutab ametliku avalduse või jätab asja sinnapaika, ;)

Kui sa varastad poest 1 õlle ja vahele jääd, on see juba vargus ja trahvi saad nkn . Miks siis netis väiksemate summade pärast ei peaks keegi ennast liigutama ? Ja minuarust pole 250.- midagi nii väike summa ,et seda lampi kellelegi ära anda ilma midagi vastu saamata, ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tänu temale saavad kõik asjad korda.

 

Ei tea kas just 100% kõik asjad aga kõik mis minu võimuses.

 

Täna nägin seda remyd siis.. andsin talle kõik numbrid edasi mis mulle anti.

Ta rääkis et ühele inimesele maksis sama õhtu raha tagasi kui see scamm toimus.

Siis ühe teisega leppis kokku et esimesel või teisel saab 300.- või midagi.

Siis üks vist ei olnudki nõus raha ootama ja läheb menti. (ei tea täpselt mis ta temaga kokku leppis).

Täna sain veel paar numbrit.. ja kui näen veel teda siis annan talle ka need edasi.

 

Btw kui te räägite temaga siis maininge korduvalt sõna POLITSEI, see on ainuke asi mille peale see tüüp liigutama hakkab.

 

 

Ja nendele kes üle said.. palun võtke ise ka minuga ühendust, mina ju ei tea kõiki kelle poole pöörduda.

Andke mulle msnis oma telefoni number või mingit kontakti... rääkige paljuga üle saite jne.

Ja sorry nendele kes said 50-100ga üle.. mul lihtsalt on hetkel eelisjärjekorras see, et proovin kõigepealt suuremad scammid ära lahendada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ohmooni kari olete te kõik minu silmis, MIKS TEA PEAKS OMA RAHA OOTAMA, kui see on tal olemas juba sellest summast mis teie saatsite.. raiskas nagu 1he päevaga kõik ära kähku ja nüüd ootab kuni vanaema pensiont saab, et üle lasta?

Ajuvaba ju


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.