Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer BBONG e STEVEN

Soovitatud postitused

Mina sain ka 300.- vaatame...lubas 9-10 õhtul ajal tagasi maksta....Vaatame mis teeb ...

Muidu mingi tel nr kah Samm Krista 53446487

Sa helista ja küsi mis mis seos selle parts on ...ise helistan homm kui täna raha tagasi pole...pole kindel kas see õige nr....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma sain ka ÜLE , STEP OLI KA TEMAGA PUNDIS ! Nad tegelevad mingi massi scammimisega, soovitan politseisse avalduse sisse viia nagu mina teen !

 

---------- Postitused liidetud 18:50 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:50 ----------

 

Ma sain ka ÜLE , STEP OLI KA TEMAGA PUNDIS ! Nad tegelevad mingi massi scammimisega, soovitan politseisse avalduse sisse viia nagu mina teen !

 

// Mõlemad blokkisid mu ära ,

Minu teema : http://www.vahvel.net/showthread.php?61760-Bongg-SCAMMER-!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

550.- sain ma kokku liites(ma pole üle saanud, poleks temast uskunud seda)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No meil on remy parts käes me teame kooli juba. Pole enam raske edasi asju sebida. Ma teen mis suudan küll ma ükshetk ka numbri väljavõlun :)

 

---------- Postitused liidetud 21:30 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:41 ----------

 

Ma vist sain numbri kohe helista.

 

---------- Postitused liidetud 21:32 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:30 ----------

 

vale häire see on mingi teine remy:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.