Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Janek(volim@live.ru) Müüb Scammitud Dollareid! Pildid & Tõestus olemas!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Viljar koguaeg PM-is msnis tol hetkel, et õhtul saab dollareid siis saab müüa vms kuna mina ostsin dollareid kuu alguses, aga tehing jäi katki kuna mind ei olnud onlineis. Tema ütleb alati kellegile niimoodi : "Tema ostab 10ea, aga ta on offline", selleks et sa tõstaksid hinda. Näita mis sul enne seda oli kirjas...

 

Naeruväärne, kus sul tõestused. Sul on ainult logi kus Viljar seletab kuidas ta scammib ja et mina tahtsin dollareid osta, ei midagi muud.

Ning ma olen eelnevalt mainunud, et PayPaliga ma enam ei tegele.

 

Voh, tuli meelde, Viljar on mulle müünud jaanuaris $75 mis olid hiljem tagasi disputetud. Hiljem maksis raha tagasi :S Aga nüüd ma saan aru miks sellele dispute avati :S

 

Mina olin lihtsalt samasugune ostja kui sina, mitte mingisugune tema raha vahendaja. Oleks ma Viljari tuhandeid müünud, siis ei oleks siin 2 teemat reversimise kohta, vaid kümneid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minu ega Patrioodi jama pole sellega seotud igatahes. Pole otseseid tõendeid isegi mitte, et just Janek müüb mingi scammitud dollareid.

Teemast loen välja, et Viljar on scammer, kes scammib dollareid välismaal, aga et Janek neid 100% temalt ostab, seda ma ei loe kuskilt välja.

Mõttetu teema , teema pk peaks olema , et Viljar on scammer vms.

 

Kena päeva jätku,

CTFxC


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis see siia puutub mis viisil ta need dollarid saab, lol? Siis osad pinni müüjad on ka scammerid? Joking kid? Mõttetu teema, lol.... Vaata palju inimesi ajab Gold4rsiga asju, hiljem võtavad kasutajad tagasi = scam dollarid... L M A O :)


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nagu ma ütlesin kõik teevad ise enda jätelduse. Ja enamasti, miks see patriootil ja sellel teisel ära raha kadus, sest keegi tegi dispute Janeki kohta.

Ja kui Janekil pole tõendeid, et see pole tema enda USD, siis järelikult on see viljari scammitud USD, sest kui VÄGA vaja, siis võin veel tuhnida logides ja põnevaid pilte teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu ma ütlesin kõik teevad ise enda jätelduse. Ja enamasti, miks see patriootil ja sellel teisel ära raha kadus, sest keegi tegi dispute Janeki kohta.

Ja kui Janekil pole tõendeid, et see pole tema enda USD, siis järelikult on see viljari scammitud USD, sest kui VÄGA vaja, siis võin veel tuhnida logides ja põnevaid pilte teha.

 

:D

Keegi ei pea disputet tegema, paypal ongi selline, et kui tuju on siis annab raha inimestele niisama tagasi :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
:D

Keegi ei pea disputet tegema, paypal ongi selline, et kui tuju on siis annab raha inimestele niisama tagasi :)

 

Kuid ENAMASTI on põhjuseks dispute või siis kumbki osapool läheb limited.

Tean omast kogemusest.

Samuti olen ka ise viljariga kokku puutunud ja "äri" teinud. Nii, et ma tean rohkem kui räägin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui Janek teeks võimaluse korral pilti ja sa näeksid, et raha on talle saatnud inimene nimega Josh, kuidas see saab üldse tõestada, kas see oli Viljari või Janeki ostja? Ning Janeki kasutaja läks hiljem tõesti limited.

Samuti kui mulle PayPal kirja saatis, oli seal kirjas, et viga oli hoopis minu kasutajas, ning et see ei vastanud standardile ja oli unverified.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui Janek teeks võimaluse korral pilti ja sa näeksid, et raha on talle saatnud inimene nimega Josh, kuidas see saab üldse tõestada, kas see oli Viljari või Janeki ostja? Ning Janeki kasutaja läks hiljem tõesti limited.

Samuti kui mulle PayPal kirja saatis, oli seal kirjas, et viga oli hoopis minu kasutajas, ning et see ei vastanud standardile ja oli unverified.

 

No nagu tema väitis, siis raha saatis talle gold4rs nii, et see Josh on täiesti võimalik viljari petualune.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostsin kunagi (kuu tagasi) janekilt USD, sain limited ja dollarid võeti tagasi.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rääkisin sekund tagasi Janekiga, lubas esmaspäeval pool rahast tagasi maksta,,


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu ega Patrioodi jama pole sellega seotud igatahes. Pole otseseid tõendeid isegi mitte, et just Janek müüb mingi scammitud dollareid.

Teemast loen välja, et Viljar on scammer, kes scammib dollareid välismaal, aga et Janek neid 100% temalt ostab, seda ma ei loe kuskilt välja.

Mõttetu teema , teema pk peaks olema , et Viljar on scammer vms.

 

Kena päeva jätku,

CTFxC

 

ooda mida fakki, mina olen scammer ? MA scammin välismaalt doltse ? tra mul rohkem mänguasju müüa kui sul :D, ma mõtlen online prahti ... ja janeki suhtes pole mul ühtegi halba sõna .

Kuigi jah kunagi oli naq janek ytles, müüsin talle 150$ mingi a tagasi äkki... aga pärast kandsin pool tagasi ehk $75 ja vb isegi natuke peale naq kokku lepitud oli . :) sest see raha jäi kahevahele kinni.. paypal lihtsalt võttis selle ära .

 

---------- Postitused liidetud 02:11 ---------- Esimene postitus oli tehtud 02:08 ----------

 

Janekile avati dispute järelikult.

Mis tähendab, et tegu oli Viljari scammed dollaritega.

 

Kuule meiser , Krdi alex, palju sina oled mult dollareid ostnud ? ui pläää, rohkem kui janek... isegi 2x rohkem ... ma ei hakka pangakonto väljavõtet vaatamagi parem .

Aga näe ükspäev ei müünud sulle siis hakkasid turtsuma . A ei koti kah... nüüd oled jossi peale kah kade veel, et tema mult USD ostab .

Haige tatikas oled .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.