Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Janek/volim@live.ru vol2

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kandis mulle pool rahast tagasi, nii nagu oli kokkulepitud. Asi lahendatud.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jälle, meil oli ju kokkulepe sinuga selle raha suhtes nüüd teed asja hullemaks. Arvate et ma olen miljonär või? Miks mina pean koguaeg raha tagasi maksma kui sina seda raha ei kasuta nädal aega kuigi ma mainisin et ära jäta seisma, ja siis PayPal teeb reversi. Mina pole absoluutselt mingit garantiid andnud. Nagu keegi eelnevalt maininud see on sama värk mis: Inimene müüb sulle kanepit, sina ostad seda ja tarvitad, siis ment järsku annab trahvi ja konfiskeerib kanepi ära. Kas siis jooksed diileri juurde ja küsid kompanseerimist? Ei.

 

Pm-i mind MSN-is, sest ma ei tea seda, profiilis pole ka, sa võisid ennem muga rääkima hakata enne kui teema valmis tegid.

 

Aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Reversed to" tähendab ju, et raha kanti Janekile tagasi? Milles probleem siis need dollarid talle tagasi kanda?

 

/ Olgem ausad, kanep ja dollarid on kaks väga väga erinevat asja. Alustades juba sellest, et ühe müümine on Eestis seadusega keelatud.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
"Reversed to" tähendab ju, et raha kanti Janekile tagasi? Milles probleem siis need dollarid talle tagasi kanda?

 

/ Olgem ausad, kanep ja dollarid on kaks väga väga erinevat asja. Alustades juba sellest, et ühe müümine on Eestis seadusega keelatud.

 

Dollarite müük on paypalis ka keelatud...

 

Miks PayPal reversib, ma usun et igaüks kellel suur kogemus paypali kohta, saab minust aru.

 

PayPal reversis, sest et neile tundub kahtlane mis selle inimese paypalis toimub, et miks unverified kasutaja sai nii palju raha ja miks ta seda ära ei kasuta... Augusti kuus ma olen igale ostjale öelnud, et ta ei tohiks raha seisma jätta. Sama värk siis selle kasutajaga, müüsin talle 21.08 dollareid ja nädal hiljem paypal tegi reverse. Mina ei ole andnud karantiid, ma saaks aru kui paypal tõmbaks samal päeval raha tagasi, aga nädal - selle aja jooksul võis ilusti raha ära raisata. CTFxC kirjutas mulle tol päeval kui ta raha oli "Temporary holdis", mina ütlesin et vist pole vaja muretseda, võime ära oodata kui PayPal enda otsuse ära teeb. Järsku mu kasutaja sai limited kuna olen väga palju äritsenud sellega tol päeval ja ütlesin CTFxC-le, et loodame et raha jääb ikka sinu kontole, sest muidu seda raha sealt enam kätte ei saa, kui ainult 180 päeva pärast withdrawides. Ja me leppisime kokku, et kui teen withdrawi, siis maksan talle tagasi, võib-olla ka rohkem, sest seal jäi kinni mitte ainult see 50$, vaid veel ka minu raha...

 

Siiamaani ootan, mil msnis kirjutad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Janek, ma ei viitsi su hülgeila isegi mitte lugeda. See, et sul on mingid oma teooriad sellest kuidas paypal töötab on väga tore, kuid sama tore on dementse vanamutti jutt, et teda hakatakse kohe küüditama.

Lõpeta ära see solk ja maksa raha tagasi.

Ma loodan, et kellelgi viskab varsti koppa selline mõttetu huiamine ja sulle sõidetakse lihtsalt sisse, sest sa oled nii kuradi mõttetu munn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Janek, ma ei viitsi su hülgeila isegi mitte lugeda. See, et sul on mingid oma teooriad sellest kuidas paypal töötab on väga tore, kuid sama tore on dementse vanamutti jutt, et teda hakatakse kohe küüditama.

Lõpeta ära see solk ja maksa raha tagasi.

Ma loodan, et kellelgi viskab varsti koppa selline mõttetu huiamine ja sulle sõidetakse lihtsalt sisse, sest sa oled nii kuradi mõttetu munn.

 

Mis kuradi teooria kui kõik see on reaalne. Ainuke munn siin oled sina.

 

Pool raha olen nõus tagasi maksma, aga ainult siis kui raha olemas. Hetkel ei tee mingit tööd,äri ning kuskilt raha pole saada.

Hetkel on kool ja muud probleemid, aega eriti pole.

 

Selline kiri tuli CTFxC-le

 

 

"Hello Oliver Rahula,

 

We've concluded our investigation into the transaction detailed below.

 

Because we determined that you did not meet the eligibility requirements

for the PayPal Seller Protection Policy, you are being charged for this

reversed transaction. We've returned the funds to the PayPal account

holder, and your account will be debited for the amount of this transaction."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ütles, et kannab pool rahast tagasi, aga et tal praegu pole seda raha. Las jääda niikaua banned kuni asi on lahenenud, annan teada siis.

Alguses ütles, et ta ei kanna midagi, kuna Superman pani talle banni aga no eks paistab.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Soovitan Teil kõigil politseisse avaldus teha ja süüdistada teda kelmuses. Iseasi kas teil on ballse või mitte, kuid selle eest saaks ta korraliku märgi enda toimikusse:)

Asi lahenes kokkuvõttes ilusti ära, kandis mulle raha tagasi.


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.