Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Superman V Martin

Kumb tuleks mode kohast eemaldada?  

166 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumb tuleks mode kohast eemaldada?



Soovitatud postitused

Ühesõnaga, me Reigoga rääkisime ja tundub, et ta keerab ainult sitta juurde, sest midagi tarka ka sealt enam ei tule. Juhtkond teda enam ei soovi ja nüüd on viimane sõna teil öelda, sest teie olete viimased ütlejad.

 

Mina isiklikult ei näe mõtet, et seda munni siin enam hoida, sest ta on niigi palju juba sitta keeranud.

 

Kui tema ei lahku, siis tõmban ise nahhui, mina teda enam ei kannata- Mõttetu munn.

 

Aitäh,

 

Martin

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Panin täiesti mööda. Häbiväärne fail. Postitus kustutada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõttetu vend oled Martin, krutid selja taga nuga selga- Kui teised vaid teaksid....

Ma ei hakka siin sitta rääkima sinu kohta, kuid, kui keegi tahab teada, siis PM mulle ja ma räägin ära, mis see vend toodab.

KÕVA sõber, KÕVA!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis siin ikka enam välja öelda, ka minul viskas tema lapsikus üle. Võiks oma sipupükstest välja kasvada ja lõpetada selle sita.

Ma pole seda teemat teinud kui ta poleks mulle lampi lihtsalt selga karanud. Hakkas rääkima, et mina bännin lampi teisi. Perse, vaadaku mis ta ise teeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma hääletasin enda poolt munn, et sulle edumaa anda, kuradi mõttetu vitt. Midagi öelda on, siis sa tead väga hästi kus ma elan ja minu andmeid(see on ka üks "mure" mis meil temaga juhtus, detailidesse ei lasku, kuid kuritarvitas väga kurjasti privaatseid isikuanmeid ja eitab seda nüüd)- tule siia ja räägime siis asjad selgeks, lohh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Panin täiesti mööda. Häbiväärne fail. Postitus kustutada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei... sa ajad lihtsalt postcounti taga või üritad tark välja näha.

 

To Martin: Supermani lapsikus ei piirdu millegiga ning ta ütles juba kord, et teda ei tule keegi paika panema ja selline nagu ta on ka selliseks ta ka jääb. Supermani poolt pole ka midagi imestada. Mõistus pole oma teha ja seega ei tasu kedagi hukka mõista. Nii, et no offence Superman.

 

 

Kas sa oled tropp või midagi? Ehk vaataksid palju ma päevas poste teen? Ma teen healjuhul kuuaja jooksul 10 posti .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma ei hate kedagi but Superman u got my vote ;)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Panin täiesti mööda. Häbiväärne fail. Postitus kustutada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seal oli kaks varjanti sõbrake. Rahu noo, ega ma ei mõelnud mitte midagi isikliku.

 

 

 

Eeskujulik troll.

 

Superman oli kunagi vägagi eeskujulik ning aruka tekstiga. Nüüd oleks nagu trolli noolega pihta saanud nii, et att 6 ftw olen sinuga samal arvamusel.

 

ahnii, olgu.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sarah Connor - Cold As Ice (PH Electro Remix)

 

:P

 

Martin pole millegi halvaga silma jäänud, hääl läks Supermehele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.