Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas teenida raha ostu & müügiga. 150 EEK & Nädal

Soovitatud postitused

VIP

Kuidas teenida raha ostu & müügiga

 

Millised on parimad kohad & tarnijad kus saada head & kvaliteetset & odavat kaupa?

Mis kohtades on kaupa müüa?

Mis on nipid, et saada palju suuremat kasu?

 

Miks ma peaksin sellist asja jagama?

Ma olen tegelenud teinud seda "kerget" äri, ma arvan, et juba paar aastat. Kliente on olnud kuskil 200, kes on ostnud reaalselt midagi.

Miks ma peaksin müüma, sellist asja odavalt, kui ise rohkem teenida?

Minul pole lihtsalt paljude asjade jaoks aega ja tulevad uued asjad peale. Samuti on kindlasti hea kui on veel inimesi kes teeniksid kergesti.

Väike tõestus :

 

Raha.bmp

 

Mitu konsultatsiooni ma müün?

Nonii. Ma müün hetkel 5 konsultatsiooni & õpetust. Et asi liiga käest ära ei läheks.

Õpetus & konsultatsioon. 150.- Nädala aja vältel!

 

Ma garanteerin, et te teenite esimese nädalaga, või maksan KOGU raha tagasi!

Samuti, tuletan kohe meelde ära, kõik kes ostavad, hoiavad asjad endateada. Tegemist ei ole illegaalse asjaga! KÕIK ON LEGAALNE!

 

Kõik spamm & teemakõrvaline jutt kustutatakse!

 

PM minule, kui on huvitatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostsin selle! Asi on seda raha kindlasti väärt!


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas see on mingi asja müümine?Kui jah siis see pole kindlasti kerge raha....

Ise teenin netis umbes 25$ päevas ja pole mingi müümine,ei sõltu palju mida teen....100% kindel sissetulek ja pole riske et kas keegi midagi ostab või ei...

Muidugi on võimalus rohkem teenida aga et rohkem teenida peab endast rohkem andma kuna aega pole siis minu keskmine kasum päevas on 25$ parim päev see aasta oli 47$ ja kehvem 17$.Eelmine aasta oli parim päev 89$ ja kehem 5$ ja töötab 365 päeva.Eelmine aasta teenisin nii nii ligi 11k $.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

3 tükki on alles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tegemist on nädala aja sees konsultatsiooni ja õpetusega ühes.

 

---------- Postitused liidetud 05-09-10 13:41 ---------- Esimene postitus oli tehtud 04-09-10 21:48 ----------

 

1 alles, peale seda läheb teema kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ostisn ka, suht hea, viitsib juhendada vähemalt ;)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Aitäh kõigile, kes siiamaani on ostnud;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Otsige parem füüsiline töö.

Tahad natuke aega puhkust siit foorumist?

Nonii, andke täna teada. Üks koolitus on veel müügis!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Otsige parem füüsiline töö.

 

Sa muidugi tubli poss, teed füüsilist tööd, aga miks mitte koolikõrval vaikselt teenida? (H)

Või teed sa koolikõrval füüsilist tööd?

Ostke, asi on seda väärt ; )


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahjuks ma ei käi juba 3 aastat koolis. Tööl ikka. Kool on minu jaoks läbi juba sain oma kutsehariduse kätte ja on hea meel :)

Lihtsalt miks ma ütlesin seda. Internet ei ole see millega endale raha teenida! Küsige vanemate käest raha, milleks nad siis on.

Peale seda kui rate.ee avati ja see kuulsust kogus hakkati tegema portaale. Arvatakse, et saavad rikkaks :D Nüüdesest on neid kusagil 300 ringis vms :D Ja muud ei näe kui Teenused ja Teenused. Ja kui küsid vanust siis on 12-15. Ma pole ühtegi leinud kes oleks 18-25. Aga tehke siis juba midagi sellist mida pole veel tehtud.


ma_tean.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kahjuks ma ei käi juba 3 aastat koolis. Tööl ikka. Kool on minu jaoks läbi juba sain oma kutsehariduse kätte ja on hea meel :)

Lihtsalt miks ma ütlesin seda. Internet ei ole see millega endale raha teenida! Küsige vanemate käest raha, milleks nad siis on.

Peale seda kui rate.ee avati ja see kuulsust kogus hakkati tegema portaale. Arvatakse, et saavad rikkaks :D Nüüdesest on neid kusagil 300 ringis vms :D Ja muud ei näe kui Teenused ja Teenused. Ja kui küsid vanust siis on 12-15. Ma pole ühtegi leinud kes oleks 18-25. Aga tehke siis juba midagi sellist mida pole veel tehtud.

 

Sorri sa paned sellest teemast praegu väga mööda :D

Ja miks sa arvad, et kõik vanemad nii heldekäelised on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nii, kõik koolitused on otsas.

Viimane & ekstra koolitus mis tuleb, on hinnaga 500.-. Ma garanteerin, et te teenite tagasi 250.- oma esimese müügiga, seda saate rinse & repeat teha. Ma mõtlesin, et ei avalda seda siin, kuid mis siis ikka. PM kõigil kellel on huvi, kõige kiirem saab endale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Krdi Peep vain kes müüb õhku ja nüüd teeb suure reklaami et viimane ja 500.- varst 1k...

 

MA TEEN TEILE PAREMA PAKKUMISE.EI PEA MIDAGI MAKSMA VAID LOE FOORUMIST MIS ON EESTIKEELNE JA KUS ON NEID MÜÜGITEEMASID KÕVAST JA KUI UURIDA SIIS SAAD TASUTA ROHKEM INFI KUI 500.- EEST.UURI FOORUMIST JA SA EI KAHETSE.SIIS SA NÄED ET POLE VAJA OSTA ÕHKU 500.-...

 

http://rahafoorum.ee/viewforum.php?f=119&sid=1e2a400a12245888e1ae817893b3669f

 

Kui ma ostan koolitus 500 siis vaja teha 2 müük et raha tagasi saada?Kui kiiresti ma need asjad maha müün?1h?1päev?Aga kui ma ei suuda neid asju maha müüa kas siis saan koolitus raha tagasi ja sina ostad ära kuna sina saad nagunii sitast lahti?

 

Sa ei saa siit infot, mida sa saaksid rahafoorumist. Ma ütlesin, kindlasti tuleb keegi, kes ajab ilmselgelt lolli juttu. Rahafoorum : PAGE NOT FOUND. Kas ma olen siin kellegile õhku müünud? KÕIK kellele olen ma müünud seda VÄGA odavat koolitust, on teeninud raha sellega.

Ilusat sügist, saad natuke puhkust siit foorumist.

 

Teema lukku ära. Aitäh kõigile kes ostsid, selleks korraks on koolitus läbi, kõik koolitused on läbi müüdud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Myss ütle vana oled?

Selles suhtes, et teil targemat midagi muud teha pole kui istuda netis ja õpida mingeid koolitusi?

Ja arvate saate raha teenida. Mida ka välja ei mõelda.

Tee noored peaksite rohkem olema aktiivsemad mitte, et istuma päevad läbi arvutis ja siis koolitusi läbi teha!

Olen ka tähele pannud seda, et kui hakkad oma arvamusi ütlema siis hakkavad tulema seal sellised sõna "Mida sa virised tatt jne. Löön maha ja mida iganes" Kui küsid numbri ja ta annab siis tuleb jube heeliumi hääl vastu....

 

See mida ma siin kirjutasin, on minu arvamus see ei käi kellegi kohta. Ja kui see jutt ei meeldi teile pole mõttet hakkata siin vinguma ega paukuma.

Aga jah TEEMA LUKKU!


ma_tean.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Myss ütle vana oled?

Selles suhtes, et teil targemat midagi muud teha pole kui istuda netis ja õpida mingeid koolitusi?

Ja arvate saate raha teenida. Mida ka välja ei mõelda.

Tee noored peaksite rohkem olema aktiivsemad mitte, et istuma päevad läbi arvutis ja siis koolitusi läbi teha!

Olen ka tähele pannud seda, et kui hakkad oma arvamusi ütlema siis hakkavad tulema seal sellised sõna "Mida sa virised tatt jne. Löön maha ja mida iganes" Kui küsid numbri ja ta annab siis tuleb jube heeliumi hääl vastu....

 

See mida ma siin kirjutasin, on minu arvamus see ei käi kellegi kohta. Ja kui see jutt ei meeldi teile pole mõttet hakkata siin vinguma ega paukuma.

Aga jah TEEMA LUKKU!

 

Aga mis see sinu asi on mida keegi oma eluga teeb? Sul pole siin absoluutselt mingit sõna õigust. Mine ela oma elu ja lase teistel ka elada. See mida keegi teeb jääb ikka ta ise enda teha, mitte mingi nolk ei tule ütlema kuidas õige on.

 

Myss sa saad ise ka teema lukku panna. Vaata üleval kuskil on mingi Admini... plaaplaaplaa seal saab kiirelt ning kergelt "Sulge teema" panna.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Selleks korraks on koolitused müüdud, lukku ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.