Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer make me h.

Soovitatud postitused

Nii, Mina ostsin temalt ühel õhtul kasutaja. Järgmiseks hommikuks oli see läinud. Müügi link on siin: http://www.vahvel.net/showthread.php?61160-M-zerker-pure-odav-!!-cb-92-pvp-bh-worldis-.

 

Kasutaja maksis 200.- Selle kandsin ilusti üle. Kasutasime veel teamviewerit, et asi kontrolli all oleks. :

peiker.png

 

Ise on ta selle kasutaja 2. omanik. Ütles et esimese omanikuga probleeme ei tule ja et ta on recoveryd ammu ära vahetanud. Ma nüüd ei tea kas seda tegi tema või esimene omanik aga mind ei huvita. Ta müüs mulle ebaturvalise kasutaja. See on tema vastutusel et sellega midagi ei juhtu.


Baff :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma olen ise kogu selle ostu/müügiga kursis olnud ja kasutaja kadus Kevini käest liigagi kiiresti. Seega annan sulle Silver aega 24h, et see asi ära lahendada, vastasel juhul BANNED.

 

E:// Kellel pole selle teemaga pistmist ja siia oma sõna poetab saab ilusti warnitud.

 

E:// Banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.