Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Karl Lääne - Rannarpoiss

Soovitatud postitused

Scammtry.JPG

 

Üritas siis scammida. Või mitte? Väga kahtlane jutt ikka. Saadab vanat pilti koguaeg jne.

Proovis scammida ka ühte tegelast "Jukut", kuid tema ei viitsi pilte uploadida, ehk see jääb siis hilisemaks millal ta pildid üles paneb.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mõtle nüüd peaga poja. MA teen sulle puust ja punasest ette, sest muidu su aju välja ei võta - too much rs mby?

 

Esiteks, miks ta saatis esimese pangapildi, mis oli vana,(Firefoxis) ääred ära lõigatud, prolly firebug, miks ta saatis sama pildi teisele isikule? Kui ma palusin teha print screen pangakontost ja kohe msni pasteda, ta seda ei teinud, vaid selle asemel editis vanat pilti - väga hästi aru saada. Loe ennem vestlus läbi, kui lõugu laiutama hakkad. :)


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minuga hakkas ka mölisema lampi kui ette ei andnud :)


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtle nüüd peaga poja. MA teen sulle puust ja punasest ette, sest muidu su aju välja ei võta - too much rs mby?

 

Esiteks, miks ta saatis esimese pangapildi, mis oli vana,(Firefoxis) ääred ära lõigatud, prolly firebug, miks ta saatis sama pildi teisele isikule? Kui ma palusin teha print screen pangakontost ja kohe msni pasteda, ta seda ei teinud, vaid selle asemel editis vanat pilti - väga hästi aru saada. Loe ennem vestlus läbi, kui lõugu laiutama hakkad. :)

 

türa idioot, ma tegin non zoomiga seda pilti parajaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jepjep, oleksid sa saatnud originaalpildi - editimata, värske, poleks sellist kammajaad.

 

Ja ühel isikul võib olla/Kasutada ainult ÜHTE Kasutajat ja karistuseks on perm ban. :)

 

Ja muideks, Karl, sinu isiklike pilte siin pole. Ja sa pole ka piltide autor, seega ära räuska PM-is, et ma pole sult autoriõiguste luba küsinud. Mina olen nende piltide autor, mitte sina. :)


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Warez, ma vb polekski seda teemat kunagi näinud. Aga Club saatis mulle kirja, et sa peaksid perm banni saama. Nimelt hakkasin siis asja uurima ja värki. Et mis teema on. Kontrollisin IP-sid. Club / Rannarpoiss / Hattrick on kõik ühe ja SAMA IP pealt registreeritud ja postitatud. Niisiis tegu on ühe ja sama isikuga. Kingin talle ilusa PERM banni. Ühesõnaga tüüp rääkis ennast sisse. Idioot. Rohkem sõnu mul pole.

 

E : Laiendasin otsingut veits. Sain päris suurele asjale järele.

Lammas.jpg

 

Enamus neist kasutajatest on [email:1od5phue]Karl.AndSo@hotmail.com[/email:1od5phue] peale registreeritud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.