Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jõusaal

Soovitatud postitused

VIP

Üldine arutus!

Mis selle hooaja eesmärgid? Milleks treenid?Rekordid? Mis treeningkava kasutad? Toidulisandid jne..

 

Ise hakkan esmaspäevast kasutama activlab creatini koos dextroosiga ja tellisin ka proteiini.Eesmärgiks ei ole mitte lihast kasvatada vaid jõudu juurde saada kuna plaanis on hakkata tegelema poksiga.Rekordeid teen 1.kuu pärast:d


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Erm, terve suvi käisin. Iga päeva peaaegu, mõni päev jäi vahele. Nüüd hakkan ka iga päev käima õhtuti. Suvel käisin hommikul. Toidulisandeid ja selliseid asju ei kasuta.

Milleks treenin? Selleks, et ennast tegevuses hoida ja ka jõudu juurde saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Erm, terve suvi käisin. Iga päeva peaaegu, mõni päev jäi vahele. Nüüd hakkan ka iga päev käima õhtuti. Suvel käisin hommikul. Toidulisandeid ja selliseid asju ei kasuta.

Milleks treenin? Selleks, et ennast tegevuses hoida ja ka jõudu juurde saada.

Ära igapäev nüüd küll käi, lihas vajab kõvasti puhkust et areneda.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Erm, terve suvi käisin. Iga päeva peaaegu, mõni päev jäi vahele. Nüüd hakkan ka iga päev käima õhtuti. Suvel käisin hommikul. Toidulisandeid ja selliseid asju ei kasuta.

Milleks treenin? Selleks, et ennast tegevuses hoida ja ka jõudu juurde saada.

 

Tapad oma lihaseid.

Soovitan 3-4 päeva terve nädala peale teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dno, ma teen rahulikult üks päev eest, teine päev tagant ja nii 5 päeva nädalas. Nädalavahetustel käin rattaga sõitmas(viimasel ajal käin argipäevadel ka).

Ei tapa midagi, kui rahulikult teha ja mitte vägistada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Igapäev tõesti ei ole mõtet käia.Lihased ei taastu ära ning arvatavasti võib midagi halba juhtuda.

Endal sai aasta täis nüüd.3x nädalas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Igapäev tõesti ei ole mõtet käia.Lihased ei taastu ära ning arvatavasti võib midagi halba juhtuda.

Endal sai aasta täis nüüd.3x nädalas.

 

Ei ole ja mõtet ennast tappa.

Pärast kahetsed ise kui midagi perse keerad.

 

Ise hakkasin ka nüüd alles pärast 2 aasta pikkust puhkust jõukas käima jälle.

14 olin lükkasin 75kg üles, nüüd peale pikka pausi tuleb tasakesi ennast jälle üles ehitada.

Muidu tegelen kickpoksiga, pmst nüüd on kõik argipäeva õhtud sisustatud trennis käimisega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
võin väike könn olla aga sinu tõmban jalust iga kell maha

Sa koguaeg seletad mingeid asju kuidas släpiks ja kuidas sa mida teeksid. Ma ütlen veelkord, et, kui sa tõesti tahad teha seda, siis mul pole selle vastu midagi.

Palun tule ja tee siis seda, mis sa soovid, mul pole mitte midagi selle vastu:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sa koguaeg seletad mingeid asju kuidas släpiks ja kuidas sa mida teeksid. Ma ütlen veelkord, et, kui sa tõesti tahad teha seda, siis mul pole selle vastu midagi.

Palun tule ja tee siis seda, mis sa soovid, mul pole mitte midagi selle vastu:)

Aga mõtle kui ta päriselt ka kõva vend on, mis siis teed kui ilmubki sulle uksetaha ja lükkab litid ära?Ei tasu netis nii kõvat meest mängida!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga mõtle kui ta päriselt ka kõva vend on, mis siis teed kui ilmubki sulle uksetaha ja lükkab litid ära?Ei tasu netis nii kõvat meest mängida!

Pole kunagi netis mänginut kõvemat meest, kui ma tegelikult olen. Selles mõttes ma eriti ei muretse, kui mingi 178´ne könn tuleb mulle ukse taha ja tahab sisse sõita. Oleks reaalselt mingi oht olemas ja oleks tegu pooltki nii kõva vennaga, kui ta räägib ennast olevat, siis ma ei ütleks seda, mis ma praegu ütlen.

Nii, et ikkagi kahtlen, et meie rannabiitseps midagi siin tegema hakkab, ning selle pärast polegi mõtet midagi eriti karta, sest vend kõvatab siin niisama enda släppimise ja pasaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
tulen ise uksetaha raisk.

käisin ükskord kunagi jõusaalis, ei mäleta.

Oli postil mingi point ka?Pange teemakohaseid poste, mitte mingt saasta, Palun?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks offtopicu lõpetada äkki?

 

Ise ostsin hiljuti Hera80 (proteiin).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

6. septembril uuesti käima.

 

väike könn oled ju, pfffft.

 

Väike aga võimas:)

Pikkust ~182 ja kaalun 87 + - 1 kilo.

Teist aastat hakkan käima, 3-4 korda nädalas.

Ei sea endale veel eesmärke, aga eks vaatab, käin sellepärast et ennast vormis hoida.

 

Eelmine aasta surusin max 110 kilo rinnalt, ja jalapressi 440 kg 8 korda.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
6. septembril uuesti käima.

 

 

 

Väike aga võimas:)

Pikkust ~182 ja kaalun 87 + - 1 kilo.

Teist aastat hakkan käima, 3-4 korda nädalas.

Ei sea endale veel eesmärke, aga eks vaatab, käin sellepärast et ennast vormis hoida.

 

Eelmine aasta surusin max 110 kilo rinnalt, ja jalapressi 440 kg 8 korda.

 

Tubli !

Endal läks ka mai kuus 105 kilo :). Jalapressi tegin 420x10. Tarbid sa mingeid protekaid ka hetkel?

 

---------- Postitused liidetud 21:52 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:48 ----------

 

Pole kunagi netis mänginut kõvemat meest, kui ma tegelikult olen. Selles mõttes ma eriti ei muretse, kui mingi 178´ne könn tuleb mulle ukse taha ja tahab sisse sõita. Oleks reaalselt mingi oht olemas ja oleks tegu pooltki nii kõva vennaga, kui ta räägib ennast olevat, siis ma ei ütleks seda, mis ma praegu ütlen.

Nii, et ikkagi kahtlen, et meie rannabiitseps midagi siin tegema hakkab, ning selle pärast polegi mõtet midagi eriti karta, sest vend kõvatab siin niisama enda släppimise ja pasaga.

 

Jah ma ei teegi midagi ma lihtsalt ütlen enda arvamuse, vaevalt sinusugune piider midagi teha oskab. Alati ei loe pikkus vaid loeb kiirus, jõud ning oskused mida sinul arvatavasti pole. Jutt mida inimene foorumis ajab võib alatihti kajastada tema iseloomu. Mina ütleks et Sinul on väga nõrk iseloom.

Mustad siin alati teisi, üritad jubedalt rebida aga küll tuleb aeg kus su lollakas suu pannakse lihtsalt kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.