Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammerite Selts - RSBLACKMARKET.EU [HOIATUS]

Soovitatud postitused

SUPERVIP

RSblackmarketi adminil oli väike arusaamatus ja vale ülevaade kogu asjast, asi lahendatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[email:2nhbj2up]Oskar@rsblackmarket.eu[/email:2nhbj2up] vms, müüs pinne siinkunagi ning oli rsblackmarketi admin vöi mode, scammis osasi ning blackmarketi admin lubas ta eemaldada ja ära bannida, nädal aega oli modest maas, siis tehti uuesti modeks ja hakkas jälle pinne müüma(vahvli kasutaja oli remofei ning mingi oli veel) msn oli tal ka nüüd eestisell vms.

 

blaaz ehk peaadmin on ise ka siit banned


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Olgu ma saan aru, et Viljar scammis neid, aga miks pidi mind scammima? Kas on raske minu osa tagasi maksta? Ma arvan, et mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi on selles, ma ei teadnud, et ma teen tehingut Janekiga, tehing toimus viljariga. Viljar 2 päeva varem müüs mulle paypal usd. Ostsin kõik korras, päev hiljem tehti dispute ja võideti. Nii, samal päeval tuli viljar MSNi dollareid pakkuma. Rõhutan siin, et viljar tuli dollareid pakkuma, mitte janek.

Otsustasin siis, et omastan selle mis peaks mulle kuuluma...Saigi tehtud, raha kandis mingi jeesti telefon kontolt. Kohe näha et taaskord pole õige nimega konto.

 

Sain oma raha scammerilt tagasi ning mina olen asjaga rahul. See ülejäänud on paar päeva närvitsemise eest. Janek, ma soovitan sul viljariga rääkida, sest sina tegid temaga diili....ja said nähtavasti üle. Samamoodi nagu tegin ka mina temaga diili ja sain dillist. Õnneks lõppes kõik minu jaoks positiivselt peale paar tundi brainfuckimist.

 

Rõhutan taas, te tehing ja msn convo oli mul VILJARIGA, Janekist polnud mingit juttu.

 

 

Viimati oli scammeri ülelaskmine auasi kui nüüd on asjad muutunud? Mis teie arvate?

 

---------- Postitused liidetud 14:28 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:21 ----------

 

Pac, oskar kaotas koheselt oma admini õigused. Sinu jutt ei ole õige. Oskariga siaani meil tüli. Lubas külla tulla ja ära taguda. Siiani ootan teda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Asi on selles, ma ei teadnud, et ma teen tehingut Janekiga, tehing toimus viljariga. Viljar 2 päeva varem müüs mulle paypal usd. Ostsin kõik korras, päev hiljem tehti dispute ja võideti. Nii, samal päeval tuli viljar MSNi dollareid pakkuma. Rõhutan siin, et viljar tuli dollareid pakkuma, mitte janek.

Otsustasin siis, et omastan selle mis peaks mulle kuuluma...Saigi tehtud, raha kandis mingi jeesti telefon kontolt. Kohe näha et taaskord pole õige nimega konto.

 

Sain oma raha scammerilt tagasi ning mina olen asjaga rahul. See ülejäänud on paar päeva närvitsemise eest. Janek, ma soovitan sul viljariga rääkida, sest sina tegid temaga diili....ja said nähtavasti üle. Samamoodi nagu tegin ka mina temaga diili ja sain dillist. Õnneks lõppes kõik minu jaoks positiivselt peale paar tundi brainfuckimist.

 

Rõhutan taas, te tehing ja msn convo oli mul VILJARIGA, Janekist polnud mingit juttu.

 

 

Viimati oli scammeri ülelaskmine auasi kui nüüd on asjad muutunud? Mis teie arvate?

 

---------- Postitused liidetud 14:28 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:21 ----------

 

Pac, oskar kaotas koheselt oma admini õigused. Sinu jutt ei ole õige. Oskariga siaani meil tüli. Lubas külla tulla ja ära taguda. Siiani ootan teda.

 

Hetkel sa lasid scammerit ja mind üle, saad sa aru et minu osa oli selleks, et ma saaks ise võlga kah veel tagasi maksta? (Mihklile) Ja sina rikkusid mu võimaluse ära. Ning konvo käis Andreasega mitte sinuga, sina andsid talle juhiseid ainult. Mis pärast sa siis kohtusse kaebad minu peale, mis õiguseid ma sul rikkunud olen?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Me olime andreasega kõrvuti, LAN... See, et viljar nüüd sulle võlgu on on sinu ja viljari probleem.

 

Ta ei ole mulle võlgu, hetkel oled võlgu sina, sina lasid üle rohkem kui 2x sellest rahast millest sina ilma jäid. Mina ei teadnud mitte midagi sellest mis teil Viljariga toimus, Viljar leidis mulle ostja, ehk Andreast ja tema ei lisanud mind avstu, kuid Viljar pastes mulle koguaeg seda mis Andreas öelnud on. Hetkel rikkusid sa minu õigusi. Olgu Viljar jäi rahast ilma, sest see raha tõmmati tagasi, aga enda raha tahan praegu tagasi. Mind ei koti hetkel enam midagi , mina hoiatan teie foorumit nii RS24jas, RSinfoveebis kui ka teie kodulehel kui mingile asjale see ei vii.

 

Aitäh.

 

EDIT: Mis idiootsust sa ajad nüüd Markoga?

Keit # VÕIDA RAHA, KÜSI LISA!!!! says:

paypalis on keelatud USD Müüa btw

marko says:

siis sul võib tulla kriminaal menetlus

Keit # VÕIDA RAHA, KÜSI LISA!!!! says:

ei

kelmus

kriminaal on 1000+kr

usu mind

ma asjaga kursis

mul 2 tuttavat advokaati

juba räägitud nendega

 

Ära arva nüüd, et sinu advokaadid tulevad sulle perset pühkima, saa ise hakkama üks kord! Sa oled lihtlabane pettur.

Miks siis kui USD-de müük on keelatud ,miks sa ise ostad siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mul on Keiduga üle 10 tehingu. Keit on legit. Nii palju kui mina siit aru saan on see Viljari süü ja kuna sa ei saa temalt raha nõuad Keidult ?

 

Mis Viljar? Ma kordan veel kord... Kuna ma olin Viljarile võlgu pidin ma USD-si maha müüma mida sain, Viljar aitas otsida ostjaid ja leidis Andreast. Mina ei teadnud asjast midagi. Mina lisasin Andreast msnni ja ta pole aktsepteerinud, seega käis äri läbi Viljari. Viljar ütles, et need adminid on usaldusväärsed ja võin ette käia. Mina kandsin raha üle ja siis Viljar ütles et nad lasid mind üle ja nüüd ma jäin enda poolest ilma. Ma tahtsin saada raha ainult selleks et Viljarile ja Mihklile maksta ja nüüd ma jäin üldse kõigest ilma. Olgu te lasite Viljari osa üle, tema raha millest mul hetkel pohh, aga kandke minu raha tagasi ja mitte paypalile juba vaid Swed/SEB kontole. Kust mina teadsin, et teil sellised jamad Viljariga on. Ning ma ei arva et scammeri ülelaskmine on hea tegu, sest sa lasid rohkem kui 2 x rohkem sellest millest sa paar nädalat tagasi ilma jäid, sa scammisid ka võõra inimese raha.

 

Ja nüüd te väidate, et te olete süütud ja puhtad, teie pole süüdi ja ma pean Viljarilt nõudma enda raha? Ei, teie lasite üle ja teie maksate, tema aitas lihtsalt ostjat leida ja ma tõesti usaldasin teid, kuna te olete juhtkonnaliikmed enda foorumis, aga ma olen pettunud nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teada asi, et nad scammerid on. Keit üritas ka mind USDidega üle lasta aga pika aja ning vingumise peale maksis ta mulle tagasi. Rangeboonage liitus ka nendega kes on teada scammer. Näitasin siis neile poorfi, et ta scammer on ja quess what.. proof deleted. EI SOOVITA LIITUDA SELLE SITEGA! Ise ostsin sealt paar Rs 2 kontot ja mõlemaga jamad olnud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Teada asi, et nad scammerid on. Keit üritas ka mind USDidega üle lasta aga pika aja ning vingumise peale maksis ta mulle tagasi. Rangeboonage liitus ka nendega kes on teada scammer. Näitasin siis neile poorfi, et ta scammer on ja quess what.. proof deleted. EI SOOVITA LIITUDA SELLE SITEGA! Ise ostsin sealt paar Rs 2 kontot ja mõlemaga jamad olnud.

 

Mingisugust tõestust? Miks sa probleemide korral ühendust ei võtnud?

 

seb_v2ljavote2.png

 

v2ljavote_swed.png

 

 

Kas scammer kannaks enda klientidele raha üle ning refundiks kui vaja? Ülekandeid on veel meeletult. Võtsin osaliselt mõned välja...

 

Rääkimata PayPal USD ostmistest ...sissetulekud...

 

 

 

Peaks siiski näitama, et tegemist on legit värgiga...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mingisugust tõestust? Miks sa probleemide korral ühendust ei võtnud?

 

seb_v2ljavote2.png

 

v2ljavote_swed.png

 

 

Kas scammer kannaks enda klientidele raha üle ning refundiks kui vaja? Ülekandeid on veel meeletult. Võtsin osaliselt mõned välja...

 

Rääkimata PayPal USD ostmistest ...sissetulekud...

 

 

 

Peaks siiski näitama, et tegemist on legit värgiga...

 

 

See tähendabki, et oled scammer, kuna sa isegi ei refundi minu osa tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha, mis tema sind kohtusse kaebab ?

 

Tee see teema ja me kõik tahaks näha kas ta kaebab sind kohtusse. Nendel raiskadel pole nii palju rahagi, et kohtu arvete eest maksta. Need mingid lapsed seal ju. -.-'

 

Ise oled süüdi, et tegeled sellise asjaga, ainult 100% usaldusväärsed või käestkätte müük on ainuke lahendus selles ringkonnas, kus mingid lapsed tegelevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma räägin, et ma ei teinud tegemist sinuga, vaid vääraka scammeri viljariga. Sina polnud tehingus seotud, kokkulepe oli meil viljariga. Sa lihtsalt nillid nüüd minuga,sest sa tead, et viljar teile nagunii tagasi ei maksa.

 

Ning flier: lapsest olemisest on asi kaugel kui nii räiged süüdistused minu pihta käivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma räägin, et ma ei teinud tegemist sinuga, vaid vääraka scammeri viljariga. Sina polnud tehingus seotud, kokkulepe oli meil viljariga. Sa lihtsalt nillid nüüd minuga,sest sa tead, et viljar teile nagunii tagasi ei maksa.

 

Ning flier: lapsest olemisest on asi kaugel kui nii räiged süüdistused minu pihta käivad.

 

See, et sinu vastu rängad süüdistused on ei tähenda, et sa nüüd järsku täiskasvanu oled. Mõtle ka millesse sa ennast segad enne kui tegutsed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma räägin, et ma ei teinud tegemist sinuga, vaid vääraka scammeri viljariga. Sina polnud tehingus seotud, kokkulepe oli meil viljariga. Sa lihtsalt nillid nüüd minuga,sest sa tead, et viljar teile nagunii tagasi ei maksa.

 

Ning flier: lapsest olemisest on asi kaugel kui nii räiged süüdistused minu pihta käivad.

 

Sa lasid mind üle , mitte Viljarit. Sinu asemel ma scammiks ainult selle osa mille ta sulle võlgu oli. Aga minu raha ei tohiks puutuda, see ei olnud sinu jaoks. Nüüd väidad et raiskasid selle ära, vaata palju raha sa said kõigest 160EEK eest. Nüüd ole hea ja kanna minu osa tagasi - 200EEK vähemalt, andmed annan msnis.

 

---------- Postitused liidetud 15:23 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:22 ----------

 

See, et sinu vastu rängad süüdistused on ei tähenda, et sa nüüd järsku täiskasvanu oled. Mõtle ka millesse sa ennast segad enne kui tegutsed.

 

Ole ettevaatlik, muidu sinu peale ka kaebab kohtusse :D

 

---------- Postitused liidetud 15:24 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:23 ----------

 

Ainult idioot maksaks sulle raha tagasi, oma mure, et mingil scammeril enda eest diili lased teha :D

 

Scammeril muidugi mitte, ma lubasin talle jätta 32 USD mis on kaks korda suurem kui 160EEK mida ta maksnud, aga minu 20 USD ehk 200EEK võiks ta tagasi maksta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on lihtsalt mõttetu. Einoh, isegi negatiivne reklaam on reklaam. Ega siit midagi tarka oodata nagunii pole. Kes mulle kasutajaid müünud, teavad, et olen legit. Mingisuguse scammeri Viljari arvamus mind ei koti.

 

Ning ma ei puutunud teie raha. Ma kordan veel. Viljar lasi mind üle. Mina lasin teda ja kas sa tead miks teda? Sest, et temaga oli meil uus tehing kus tema pidi mulle dollareid müüma. Janeki kohta polnud seal haisugi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
See on lihtsalt mõttetu. Einoh, isegi negatiivne reklaam on reklaam. Ega siit midagi tarka oodata nagunii pole. Kes mulle kasutajaid müünud, teavad, et olen legit. Mingisuguse scammeri Viljari arvamus mind ei koti.

 

Ning ma ei puutunud teie raha. Ma kordan veel. Viljar lasi mind üle. Mina lasin teda ja kas sa tead miks teda? Sest, et temaga oli meil uus tehing kus tema pidi mulle dollareid müüma. Janeki kohta polnud seal haisugi.

 

Kaua ma pean kordama, sa oled ka Scammer, vaata mida inimesed väidavad su kohta, sa lasid üle mult 2 x rohkem sellest mis sul Viljar võlgu oli, mina kordan veel kord et Sina oled nüüd ka scammer, hullem kui Viljar. Viljariga saab vähemalt normaalselt räägitud. Hoiatasin sinust nüüd RS24jas kah. Ning sa lasid teda üle nüüd, oled uhke?? Sa said rohkem tagasi, 52 USD mitte 16 USD mida sai osta 160EEK eest. Hoia see 32 USD endale aga 20 tahan tagasi, sest see oli minu raha ja see oli mõeldud Mihklile tagasi maksmiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ütlesin. Ma maksan kõik samale paypal kontole tagasi juhul kui Viljar teeb puhtsüdamliku vabanduse mulle videofailina mis on 1minut pikk. Lihtne.

 

Ning see uniiiki troll...endine smokey. Talle on kõik tagasi makstud, lihtsalt viimane pool venis kauem sest rahakott ei lubanud. Seega maksin viimase osa talle pinnides. Asi venis kuna saatis mulle USD ja paypal läks limited. Tean, et pole tema süü, seega maksin koheselt ka pool ära ning ülejäänud hiljem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma ütlesin. Ma maksan kõik samale paypal kontole tagasi juhul kui Viljar teeb puhtsüdamliku vabanduse mulle videofailina mis on 1minut pikk. Lihtne.

 

Seda küsid ise temalt see pole juba minu probleem ja ma ei taha PayPal kontole, tahan ikka arvele nüüd, ei taha teie pärast veel riskida, et limited läheks, kuna olen teile raha saatnud, siis veel dispute avanud ja kaotanud jne... Pigem sina peaksid vabandama, kuid mitte videofaili kaudu - mis on mõttetu, vaid kirjalikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Asi on selles, ma ei teadnud, et ma teen tehingut Janekiga, tehing toimus viljariga. Viljar 2 päeva varem müüs mulle paypal usd. Ostsin kõik korras, päev hiljem tehti dispute ja võideti. Nii, samal päeval tuli viljar MSNi dollareid pakkuma. Rõhutan siin, et viljar tuli dollareid pakkuma, mitte janek.

Otsustasin siis, et omastan selle mis peaks mulle kuuluma...Saigi tehtud, raha kandis mingi jeesti telefon kontolt. Kohe näha et taaskord pole õige nimega konto.

 

Sain oma raha scammerilt tagasi ning mina olen asjaga rahul. See ülejäänud on paar päeva närvitsemise eest. Janek, ma soovitan sul viljariga rääkida, sest sina tegid temaga diili....ja said nähtavasti üle. Samamoodi nagu tegin ka mina temaga diili ja sain dillist. Õnneks lõppes kõik minu jaoks positiivselt peale paar tundi brainfuckimist.

 

Rõhutan taas, te tehing ja msn convo oli mul VILJARIGA, Janekist polnud mingit juttu.

 

 

Viimati oli scammeri ülelaskmine auasi kui nüüd on asjad muutunud? Mis teie arvate?

 

---------- Postitused liidetud 14:28 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:21 ----------

 

Pac, oskar kaotas koheselt oma admini õigused. Sinu jutt ei ole õige. Oskariga siaani meil tüli. Lubas külla tulla ja ära taguda. Siiani ootan teda.

 

kindlalt mitte, ma käisin trollimas seal ja spammimas, siis oli oskar veel mode( see oli pärast seda kui ta oli scamminud)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siis lihtsalt info liikus aeglaselt. Igatahes oskar on ammu eemaldatud.

 

---------- Postitused liidetud 15:40 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:39 ----------

 

Viljar ise see kõige suurem scammer. Tema saab need USD-d üldse scammides välismaalasi. MSN-is täiesti logis olemas, kuidas ta seda ise ülesse tunnistab. Samuti scammib ta ka wow kasutajaid "müües". Nii, et need USD-d kõik mis läbi Janeki liiguvad on scammitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.