Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

I didn't think it could happen to me!

Soovitatud postitused

scamn.jpg

 

Tänapäeval on saanud populaarseks Internet. Sellega on kaasnenud igasugune probleemi hunnik!

Küll on Hackereid, Pedofiile, Scammereid, Ülbikuid jne...

 

Soovitan soojalt. Kui tellite midagi läbi Interneti nagu MSN siis juhtub selline asi, et oled langenud petturi küüsi. Ei tasu uskuda, mida ta sulle räägib läbi MSN või e-mail (Ära usu seda lolli juttu) Lihtsalt ära ole nii loll! Kui ei ole mingit leppingut tehtud ei sa saa mingit raha enam tagasi. Pole mõttet " Politseisse " minna kuna seal teed sa ise ennast lolliks. Nad ütlevad sulle ilusti ja kenasti "ISE OLED SA SÜÜDI, ME EI SAA MITTE MIDAGI TEHA" Sellepärast ma nimetangi Internetti sitta hunnikuks. Kuna ise astusid sa sinna sisse ja haise edasi. Keegi ei aita sul jalga puhtaks teha ise pead tegema! Sellepärast ongi ei tasu midagi osta läbi Interneti eriti veel sellel ajal kui on masu aeg Eestis.

 

Loodan, et saite mu mõttest aru.


ma_tean.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole nii.. kas päriselt on ka sellised asjad nagu "scammerid" olemas :O ?

Ma ei teadnudki... thanks for the update!


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis sa nüüd loodad eeskujulikuks saada?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teema point?

Siit pole küll midagi nn õppida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ah nii on w? Tra ma varem ei teadnudki, et interneti teel võib scammi saada:( No nüüd tean tänu selle inimese teemale ja usun, et ei tee kunagi enam l2bi interneti tehinguid. Isegi elektriarvet ei julge enam tasuda :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.