Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer teretere

Soovitatud postitused

Nii juhtus siis selline asi ,et teretere soovis osta minult teenust hunting 55-80. Leppisime hinnas kokku ja ta rääkis et raha saab alles kolmapäev, seega ütlesin et kui ta saaks p2p ära tehtud võiks ma juba alustada. Läks 15 minutit mööda ja järsku hakkas uurima et kas ma saaks kuskilt kohe pinni osta. Vastasin jaatavalt. Küsis mu konto numbri , kandis mulle raha ja tegin ta p2p. Peale seda ta kadus MSN-ist. Ja nüüd tuleb loo pööre ehk püant. Kasutaja teretere lasi üle kasutaja "I Fy". teretere lubas kasutajale I Fy et müüb talle 2 pinni soodsalt ja kasutaja I Fy kandis minu "acmablack" kontole raha ja arvasin et raha tuli teretere-lt ja tegin tema memberiks. Seega sai üle nii kasutaja I Fy kui tehti mind kaasosaliseks ja varastati identiteeti.

 

Proof:

proof1t.jpg

proof2m.jpg

proof3c.jpg

proof4v.jpg

 

 

Sõna võiks võtta ka teretere ise ja ka I Fy

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist.

Mina siis see kes raha üle kandis (kuna sõbral puudus interneti konto(I Fy)).

Täpsemalt oleks vaja teada kasutaja Teretere aadress (saab IP järgi selgeks ?)

Või kui keegi teab mingitgi informatsiooni kasutaja Hollaatmeh kohta, siis kindlasti saatke sõnum või vastake siin teemas.

(Ei avalda nimesid, ega antud informatsiooni, kui on soov)


Vältige oma foorumit muutumaks prügikastiks !

[align=right:bt0tuwxk]Kala(H)[/align:bt0tuwxk]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma soovitaks teretere'l siin ka sõna võtta, sest hea küll kui politsei ei hakka siin mingi väikese summa eest, mis oli seekord 90 krooni, midagi uurima siis väljapetmine ei ole sinu ainus seaduse rikkumine ja identideedi vargus on päris karm asi ja kui need 2 nüüd kokku panna siis tere tulemast karistus. Arvatavasti omajagu tunde ühiskondliku tööd.

 

Nii, et palun mõtle kas tõesti tahad rikkuda oma elu sellise tobeda asjaga. Tunnnen sulle kaasa kui riisud kuskil lehti ja sõbrad küsivad mille eest said siis vastad, et lasid ruunis teisi üle. Veel hullem kunagi, kui plaanid tööle minna ja tööandja näeb su karistusregistrit.

 

Praegu meil praktiliselt kõik pildid asjad, tõendused olemas ja 3 tunnistajat, nii, et su seis ei ole kuigi hea. Meie pakume välja kergema tee ja ole hea saada meile see raha tagasi ja vabanda kasutaja acmablack'i ees, et sa ta andmeid väärkasutasid. Kui sa seda teeksid ei peaks me asja kaugemale viima. Aga kui ei, siis mina ei kavatse küll nüüd rahast ilma jääda ja tuleb mängu tuua ka politsei, et õiglus jalule seada.

 

 

Modedelt paluks vaadata kas teretere ja Hollaatmeh ip on sama, ning igaks juhuks võiks kontrollida ka acmablack'i ip'd nendega kas pole sama. Anna andeks acmablack aga scammereid on igasuguseid ja päris välistada ma sind veel süüdlaste seast ei saa. Sest võib olla on võimalus, et sa mängid osavalt kas teretere'ga kaasa või siis on see kõik ühe isiku poolt korraldatud ja väga geniaalne scämmimis viis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.