Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer

Soovitatud postitused

VIP

Graffit? Ok, sul hakkas väga igav?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah, türa see vend lisas mind msn, kohe tundus kahtlane, soovis pin osta ja ma olin nõus kuna mul oligi pin ja soovis 70 eek eest osta. Tahtis, et pm saadaksin talle ja ma olin nõus, ytles et on replay ja andis profiili lingi ja saatsin pm jou mees ja siis natukese aja pärast hakkas ajama, et saada uuesti ja kirjuta ostan pinni by replay ja mul oli väga pohhuj sellest ja saatsin ära. Vend hakkas ajama järsku, et sai mõnelt teiselt vennalt jne... Mõtlesin okei ja kahju ja siis logis välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nojah, türa see vend lisas mind msn, kohe tundus kahtlane, soovis pin osta ja ma olin nõus kuna mul oligi pin ja soovis 70 eek eest osta. Tahtis, et pm saadaksin talle ja ma olin nõus, ytles et on replay ja andis profiili lingi ja saatsin pm jou mees ja siis natukese aja pärast hakkas ajama, et saada uuesti ja kirjuta ostan pinni by replay ja mul oli väga pohhuj sellest ja saatsin ära. Vend hakkas ajama järsku, et sai mõnelt teiselt vennalt jne... Mõtlesin okei ja kahju ja siis logis välja.

 

Cool Story Bro!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesti väga lahe jah...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

scammer sai üle, irooniline:)

 

tegelt nunnu ju,


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojaa, nyyd toppis veel neg. tehingu ka otsa... HÄSTI POJAT!!!!!!!!! NÜÜD OLEN SCAMMER KA VEEL, ET SAATSIN PM...

// Btw sain 2k poste t2is:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.