Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vana hea Konsoolipood

Soovitatud postitused

Olen tegelenud üle kahe aasta internetipoega, millel nimeks on Konsoolipood. Iga päev tuleb juurde uusi tellimusi , mis ootavad täitmist. Eks, kui keegi soovib omale mõnda toodet ja hind tundub kõrge siis alati tasub pakkumist küsida [email:3kmai2tz]Jandre@konsool.eu[/email:3kmai2tz].

 

Visake pilk peale Konsoolipood

 

Samuti ootan siia teemasse Konsoolipoega seotud küsimusi ja vastan nii, kuidas jaksan ja oskan. :)


http://www.konsoolipood.eu - Parimad Playstation 3, Xbox 360, PSP, Wii tarvikud & mängud internetist! :cool:

http://www.konsool.eu - Konsoolide kommuun

[email:3n9cbs7o]Jandre@konsool.eu[/email:3n9cbs7o]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Parandate PS3si ka?

 

Kõiki konsoole.


http://www.konsoolipood.eu - Parimad Playstation 3, Xbox 360, PSP, Wii tarvikud & mängud internetist! :cool:

http://www.konsool.eu - Konsoolide kommuun

[email:3n9cbs7o]Jandre@konsool.eu[/email:3n9cbs7o]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
see, et miks garantii ainult 1 aasta? Poodides on ju ikkagi 2 aastat..

Tegelikult pole ka eestis 2 aastast garantiid, on vaid kahe aastane pretensiooni õigus.

 

---------- Postitused liidetud 09:20 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09:17 ----------

 

On teil nagu spetsid, et jagate ikka mida teete?

Muidu viiks sonysse :P

Loomulikult keegi ei keela sind viimast Sony esindusse oma konsooli, kui rahast kahju ei hakka. Erinevate uuema GEN. konsoolidega olen tegelnud kolm aastat ja remonte on selle aja jooksul parajalt olnud ja on siiani. Alati tasub küsida hinnapakkumist.


http://www.konsoolipood.eu - Parimad Playstation 3, Xbox 360, PSP, Wii tarvikud & mängud internetist! :cool:

http://www.konsool.eu - Konsoolide kommuun

[email:3n9cbs7o]Jandre@konsool.eu[/email:3n9cbs7o]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi suht 100-200kr hinna vahe on ianult, muud midagi. Mõned asjad isegi kallimad kui poes. Nagu näiteks nfs udnercover ps2-le, Euronics on see 300, Selveris 200 ja sinul 500. Carboniga samda lood. Ja üldse enamus mängud sul ikkagi väga kallid, võrreledes poe oamdega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna ostan sealt 120GB PS3 arvatavasti. Kõige odavam koht tundub olevat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks ma võiksin osta Nintendo Wii just teilt, mis on kallim kui saaksin osta Elionist odavamalt? :)

 

ELionist saad sa konsooli, ühe puldi ja wii sports mängu. Konsoolipoest saad veel wii sports resortsi ja motion asja kaasa. Võid musta värvi konsooli ka valida, hinnavahe ainult 59 krooni ja see pole sugugi palju Wii sports resorti ja motion plusi eest.

Ise tellisin ps3 just ära!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina sain oma PS3 kätte, kõik töötab korralikult. Väga hea leht on konsoolipood.eu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tellisin 3 päeva tagasi Bad Company 2. Orienteeruvalt pidi jõudma teie lattu 9. sept - eks ootab. (:

 

E: Kiri tuli koju täpselt 9.'l - sain paki ilusti kätte.

 

Väga lahe asi oli veel see, et mänguga oli ka kaasas väike kitcati šokolaaditahvel. (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tean nii mõningaid inimesi, kes tegelevad konsoolide remontimisega.

Olen neilt uurinud ja paneb lausa jahmatama. Nimelt konsoolipoes on konsoolide jupid hiina omad. Konsoolide kohta ei oska öelda, kuid jupid küll.

Minu arvates on hiina kaup liiga kallis teil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tean nii mõningaid inimesi, kes tegelevad konsoolide remontimisega.

Olen neilt uurinud ja paneb lausa jahmatama. Nimelt konsoolipoes on konsoolide jupid hiina omad. Konsoolide kohta ei oska öelda, kuid jupid küll.

Minu arvates on hiina kaup liiga kallis teil.

 

Mind paneb jahmatama kui loll sa oled. Mine uuri oma PS2te, see ka hiinas tehtud. Kõik ongi hiinas tehtud.

Ja kui sa arvad, et tooted seal poes on mingid praagid, siis sa eksid. Minu PS3 on konsoolipoest ostetud ja PS move puldid ka.

 

Miks sa unbanned üldse oled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mind paneb jahmatama kui loll sa oled. Mine uuri oma PS2te, see ka hiinas tehtud. Kõik ongi hiinas tehtud.

Ja kui sa arvad, et tooted seal poes on mingid praagid, siis sa eksid. Minu PS3 on konsoolipoest ostetud ja PS move puldid ka.

 

Miks sa unbanned üldse oled?

 

200 krooni sunpartyle ja unban tuleb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

psp ka kodustate? ja mis hinnaga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mind paneb jahmatama kui loll sa oled. Mine uuri oma PS2te, see ka hiinas tehtud. Kõik ongi hiinas tehtud.

Ja kui sa arvad, et tooted seal poes on mingid praagid, siis sa eksid. Minu PS3 on konsoolipoest ostetud ja PS move puldid ka.

 

Miks sa unbanned üldse oled?

 

Hiina kaubal ja hiina kaubal on vahe.

Ja kui sa nii võtad, siis soodsam oleks ise tellida vms, sest olen suht kursis hiina hindadega ja konsoolipood on lihtsalt hiina hinna kahekordistanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hiina kaubal ja hiina kaubal on vahe?

wat

 

---------- Postitused liidetud 16:56 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:55 ----------

 

Tellisin 3 päeva tagasi Bad Company 2. Orienteeruvalt pidi jõudma teie lattu 9. sept - eks ootab. (:

 

E: Kiri tuli koju täpselt 9.'l - sain paki ilusti kätte.

 

Väga lahe asi oli veel see, et mänguga oli ka kaasas väike kitcati šokolaaditahvel. (:

 

haha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hiina kaubal ja hiina kaubal on vahe.

Ja kui sa nii võtad, siis soodsam oleks ise tellida vms, sest olen suht kursis hiina hindadega ja konsoolipood on lihtsalt hiina hinna kahekordistanud.

 

Mis sa tõesti arvad, et edasimüüjad müüvad sama hinnaga, millega nad ostavad tehnikat kokku ?

Muidu endal ka natuke loogilist mõistust on, et kuskilt peab ju firma tulu ka teenima ?

 

Ma saaks ka piima osta kroon viiekümnega kui ma seda tehasest ostan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.