Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Millega tegelete ? Saavutused jne.

Soovitatud postitused

Mis spordialaga tegelete siis ? Kas tegeled lihtsalt treeninguga või treenid selleks, et hakata profisportlaseks ? Olete mingeid kohti saanud ? Medalid ?

 

Ise käin siis kergejõustikus. Käinud olen peaaegu aasta. Tegelen kergejõustiku alt siis raskemate aladega - vasar, kuul, ketas, oda, jõusaal (rebimine, rinnalevõtmine, kükid enamasti).

 

Vasaras (5 kilo) isiklik siis 44,19 meetrit, heidetud Valgas Rukkilille mängudel, mis tõi mulle ka 3. koha.

Heitin 2 pöördega selle tulemuse, niiet potensiaali on veel kõvasti. Tehnika on nii ja naa, võiks olla parem.

 

Kuuli (5 kilo) isiklik siis 14,03 meetrit, heidetud Eesti Meistrivõistlustel Tallinas, mis tõi 4. koha.

Tõugatud sai see siis 2010 aasta talvel, kuid nüüd suveks on tehnika nii ära kadunud, et jube. Viimati võistlustel lendas ainult 12,03.

 

Ketta (1,5 kilo) isiklik kuskil 36 meetrit kõigest, kuna tegelenud sellega väga väga vähe ja võistelnud sellel alal 2-3 korda ainult. Tehnika väga halb. Tulevikus hakkab rohkem tegelema sellega.

 

Oda (700g peaks olema) isiklik puudub, kuna võistelnud pole sellel alal kunagi. Trennis olen loopinud, tuleb kuskil 5/10 välja, niiet vajab veel treenimist.

 

Medaleid on selle aja jooksul võidetud 4, millest 2 on pronksi, 1 hõbe ja 1 kuld. (on olnud ka muid kohalikke võistlusi, preemiateks siis tavaliselt diplom ja mingi nänn)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelen rulaga ja üks päev olen profersionaalne rulataja. See on mu suurim eesmärk. :)

Võistlustele pole käinud ning eraldi rula trennis vms ka ei käi. Ise õpin ja võistlen kui pisut oskusi lifind. Kuu pärast umbes esimesele võistlusele. :P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelen võrkpalliga, varem tegelesin ka jalgpalliga, aga jalgpallis ei olnud väga tulemusi siis lõpetasin.

Medaleid on 40-50, karikaid on 14.

Selle aasta tulemused: Eesti karikavõit ja teine koht C-klassis, meistrivõistluste 2. koht.(saalivõrkpall)

Rannavolle karikavõitja ja meister C-klassis...


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

teivahype! harju meister, suusatamine saue meister , keila suusa mv 2 koht

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis spordialaga tegelete siis ? Kas tegeled lihtsalt treeninguga või treenid selleks, et hakata profisportlaseks ? Olete mingeid kohti saanud ? Medalid ?

 

 

kossu mängin. lihtsalt treening, profisportlaseks küll mitte, pole minu eesmärk, olen mänginud nüüd 3 aastat vist, septembris peaks saama täis vist. Maakondlikel oleme saanud jah mingeid kohti, 2x 1. koht maakondlikel siis, ja mingid üksikmängud oleme ka kinnipannud vist,


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis spordialaga tegelete siis ? Kas tegeled lihtsalt treeninguga või treenid selleks, et hakata profisportlaseks ? Olete mingeid kohti saanud ? Medalid ?

Jooksmine, rattasõi, ujumine.

Lihtne treening.

Ei ole võistelnud.

 

Kunagi sai kossu pikka aega sealt suht palju neid medaleid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suvel pole trennis käinud. Sügisest hakkan uuesti pesapalliga tegelema. Kunagi käisin ka korvpallis.

EMV on II koht pesapallis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tugitooli sport on minu teema rohkem. A ja mingid 3 proksmedalit(dunno kas päris) on nendest algklasside teatevõistlustest, mäletan veel, et elu närvi läksime, mingi 4 aastat järjest kolmas koht.

 

3 pronksi ja 4 aastat järjest, hmm .. üks aasta jäite üldse ilma ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võimla sisevõistlused 1 koht aasta 2000 vist:D

olin ainukene oma vanusegrupis:D

 

ja siis mingi 2 korda 5-6 koht elvas rattavõistlustelt(olin siis mingi 9-10 aastane), väntasin seal oma hinnapommi rattaga teiste vastu(teistel kõik need rattasõitja kostüümid ja spets rattad:D)


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saan enamus naisi keda tahan :)

aga vastik on see, et kui ma tean, et nad teeks minuga kõike - kaob huvi nende vastu ja ma ei jõuagi nendega kuhugi.. ennem istun semudega ja suitsetan kõik naised maha -.-


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Saan enamus naisi keda tahan :)

aga vastik on see, et kui ma tean, et nad teeks minuga kõike - kaob huvi nende vastu ja ma ei jõuagi nendega kuhugi.. ennem istun semudega ja suitsetan kõik naised maha -.-

 

And you posted this bs for a reason ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelesin jalgpalliga ja tulin EKSL sisejalgpalli eesti meistriks.Nüüd tegele jõusaaliga ja lähen poksitrenni.Olen ka jooksmisega tegelenud aga seal on nii vanad tulemused juba, et ei vääri isegi mainimist.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.