Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer KiirNuudel

Soovitatud postitused

Tere.

Räägin teile siis väiksest vahe juhtimist.

Nimelt umbes 2-3 nädalat tagasi lisas mind msni KiirNuudel.

Tahtis, et teeksin tal Str 44 - 75 ja lubas vastu anda mingi accounti.,

Tegime nii, et algul annab mulle selle acci pw ja siis kui str 75 done siis andmed.

Jõudsin str 64 või oli 65 teha, kuni tuli laagri minna.

Kui laagrist tagasi jõudsin rääkis ta, et oli uue orja võtnud aga ta oli nõus, et kui kannan talla 25 siis saan acci endale.

Ütlesin, et müün pigem maha selle ja sealt saadud rahast kannan sulle 25 EEK.

Siis saatis ta mulle selle accounti andmed (.txt failina).

Ma polnud neid kordagi proovinud kuni leidsin ostja(3 päeva tagasi) "KristjanP".

Proovisin veel acciga sisse logida aga pw oli invalid ning, siis tegin Appeli.

Appeli tulemuseks oli "Denied". Mõtlesin KiirNuudliga ühendust võtta aga asjadult.

MSN-is ta ei käinud ja vahvlisse logis sisse viimati 15 august.

Täna aga tuli ta MSN-i, esimene asi mis ta mulle kirjutas oli "Millal sa raha ära maksad?"

Kirjutasin siis talle, et selline asi oli, et keegi on acci tagasi recoverynd ja andmed ka valed,

Ta vaid kirjutas "Ole Vait!" jnee. Siis ütles, et kui kannan talle 25 eeku siis ta maksab mulle selle 75 eeku ära mis oleks acci eest saanud. Ütlesin, et mis mõtttega ma sulle 75 kannan, kanna parem 50 eeku siis pole mul vaja 25 eek kanda. Ta ütles, et nii küll asjad ei lähe vms.

Pilt sellest kust ta annab mulle accide pwd:

proof1.bmp

 

Ehk siis ei soovita tema sugusega äri teha,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

irw, ? nykeplyka? Ma sain ise sellega scammi juba ammu, see on sadade inimeste käes läbi käinud noh. See võis mingi suvaline ka olla kelle käes see olnud on,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Krdi mina sain selle acci [email:38617h0b]sassu-omab@hotmail.com[/email:38617h0b] k2est ja myysin edasi mina ei teadnud kasutaja nn kahtlasest minevikust. Esiteks kasutaja oli sinu k2es 3nädalat ja alles siis võeti tagasi v. Vähe usutav sama hästi võid sa valetada ning mulle mitte maksta. Teiseks mina pole seda kasutajat tagasi tirinud väidetavalt. Ootaks ka sassu tagasisidet. Ja mina tagasi ei maksa miks ma peakski kui ma pole midagi valesti teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kiirnuudel, saad sa aru, et sina müüsid ebaturvalise acci. Kui sa müüd acci siis sa peab veenduma selles 100%, et selle acciga midagi ei juhtu, kui aga juhtub siis tuleb see jama kõik sinu kraesse. Aja see asi korda, sinu, kui edasi müüja asi on võtta esimese omanikuga ühendust ja kõik ära klaarida. Annan sulle aega 24h, et see jama korda ajada, vastasel juhul Bann.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.