Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[Ps3/xBox360]Call of Duty .

Soovitatud postitused

VIP

Hai there .

Kas sina mängid CoD mänge ? Milliseid ? Mis konsooliga ? Lemmik ? jne .

Mida ta arvate Call of Duty "Black Opsist" ?

 

Ise mängin Modern Warfare 2 xBox 360ga .

Lemmik ongi Mw2 . Teisi pole mängind :P

 

Kui kellegil on xbox ja mw2 siis öelge siin teemas, võime koos mängida ^.^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No ma tellisin amazon.co.uk eile MW2 ära. Peaks millalgi kohale jõudma. Siiamaani olen PS3 peal demo proovinud, suht vinge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
No ma tellisin amazon.co.uk eile MW2 ära. Peaks millalgi kohale jõudma. Siiamaani olen PS3 peal demo proovinud, suht vinge.

 

Sitaks , quick scoping ftw :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

COD4 pelan vahepeal. Level 23.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mw2 ja cod4 olemas PS3 peal :) mw2 FTW!


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mw2 ja cod4 olemas PS3 peal :) mw2 FTW!

 

YEAH ! ps3 ftl tho >.

 

No offence, aga miks kõik ps3e kasutavad ? >.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
YEAH ! ps3 ftl tho >.

 

No offence, aga miks kõik ps3e kasutavad ? >.

 

Minu arvamus oleks selline, et PS3 on parem ehk? Built in WiFi, power bricki pole, ps3'l blu ray, osad mängud parema kvalikteediga. Paremad mängud ehk ka osati? Gran turismo, metal gear solid, little big planet jms. Et netis mängida ei pea maksma.

Ärme tee seda nüüd fanboy teemaks ja ärme hakka üksteisele vastu vaidlema :D Vastu tahate vaielda, tehke eraldi fanboy teema vms.

 

CoD'ist veel siis, et kui Black Ops välja tuleb, siis ostan selle ka arvatavasti. See 150 naelane versioon on küll ulme, kaasas puldiauto, kus peal videokaamera ja heli salvestaja :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mängin cod mw2 onlines xboxi peal.

Gamertag:kristjanranna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Call Of Duty Modern Warfare PS3'el.

 

---------- Postitused liidetud 01:04 ---------- Esimene postitus oli tehtud 01:03 ----------

 

YEAH ! ps3 ftl tho >.

 

No offence, aga miks kõik ps3e kasutavad ? >.

 

PS3 on kasulikum eestlastele, kuna Eestis on tehnikatrug liiga kallis siis igakuine võrgutasu on liigseks koormuseks. Aga, kui raha on siis miks mitte Xbox 360 - suurem online kommuun jpm. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Minu arvamus oleks selline, et PS3 on parem ehk? Built in WiFi, power bricki pole, ps3'l blu ray, osad mängud parema kvalikteediga. Paremad mängud ehk ka osati? Gran turismo, metal gear solid, little big planet jms. Et netis mängida ei pea maksma.

Ärme tee seda nüüd fanboy teemaks ja ärme hakka üksteisele vastu vaidlema :D Vastu tahate vaielda, tehke eraldi fanboy teema vms.

 

CoD'ist veel siis, et kui Black Ops välja tuleb, siis ostan selle ka arvatavasti. See 150 naelane versioon on küll ulme, kaasas puldiauto, kus peal videokaamera ja heli salvestaja :P

 

Oi jah , kust seda 150 naelast saab ? :D

Tglt vaata see on see puldiauto mis on black opsi multiplayeri traileris :D

0:55 .

 

 

Mängin cod mw2 onlines xboxi peal.

Gamertag:kristjanranna

 

Homme äädin su :D

e/// Added :P

PS3 on kasulikum eestlastele, kuna Eestis on tehnikatrug liiga kallis siis igakuine võrgutasu on liigseks koormuseks. Aga, kui raha on siis miks mitte Xbox 360 - suurem online kommuun jpm. :)

 

prolly jhm :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain MW2 kätte eile. Täiega hea mäng lihtsalt, multiplayer eriti. Hetkel mingi level 20 vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sain MW2 kätte eile. Täiega hea mäng lihtsalt, multiplayer eriti. Hetkel mingi level 20 vist.

 

:P

Kiire lvl up :

1st weapon : ump45 / silencer

2nd : Spas12 / grip

 

Perks :

1: Marathon

2 :stop. power

3 : steady aim .

Mängi TDM kuna seal saab 100 xp ühe killi pealt . SnD siis kui parem oled :)

 

Ise muidu tegin niimodi : Mapp on terminal , võtan spassi kätte ja rushin sealt poolt kus mu team m8te pole . Olen saanud niimodi 5 killi järjest :P

Muidu kui sa saad killstreaki lahti siis tee raudselt emergency airdrop lahti. Ulme xp tuleb sealt .

Oletame, et sealt tuleb Stealth bomber , harriers , sentry gun ja chopper gunner . Võta siis ainult chopper gunner, sellega peaks ikka 5 - 20 killi saama :P

Kui su team m8 võtab selle stealth bomberi siis sina saad 450 xp , kui nad võtavad harriers siis sa peaksid saama 250 või 300 ja sentry gunni eest peaksid saama 200 või 250 :P

 

Niimodi teen mina lvleid .. noh .. seda spassi asja enam ei tee, aga kui sa just alustasid siis see on üks kergemaid asju :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle küll emergency airdrop ei meeldi, need pakid paiskuvad laiali ja sind on lihtne tappa. Lihtsam on teha 11 killi ja saada AC130, sellega saab suht lihtsalt nuke kätte :)

Ise atm lvl 53 prestige 2 :) ACR ftw.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mulle küll emergency airdrop ei meeldi, need pakid paiskuvad laiali ja sind on lihtne tappa. Lihtsam on teha 11 killi ja saada AC130, sellega saab suht lihtsalt nuke kätte :)

Ise atm lvl 53 prestige 2 :) ACR ftw.

 

Hmm , emergency airdrop just hea -.- Vastased hakavad tulema kui näevad, et need pakdi maas .. saad kuskile nurka minna ja nad maha võtta :P

 

Ma näiteks teen nii, et kui emergency kätte saan siis saan surma , viskan maha selle airdropi ja siis ootan kuna vastased tulevad .. tavaliselt saan veel ühe airdropi kuna neid vastaseid tuleb nii palju :D

 

Muidu see airdrop sellepärast hea, et sealt saab head xpd .. sa ise ei pea sealt midagi võtma . Lihtsalt sheeri oma tiimi tüüpidega :O

Ma ise muidu lvl 45 atm , 4th prestige

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mnjaa, mul tavaliselt UAV > Harriers > AC130 või Harriers > AC130 > Nuke


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa killstreake veel nii palju, et midagi head saada, hetkel 6 vist max, mis saanud. hakkan mingit pakki korjama vms, suren ära alati :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Mnjaa, mul tavaliselt UAV > Harriers > AC130 või Harriers > AC130 > Nuke

 

Sa quickscopida oskad ? :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nope, sniper on mulle võõras :(

Kui siis magnum koos tactical knife ja UMP45 silenced või ACR Extended mags ja g18.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Nope, sniper on mulle võõras :(

Kui siis magnum koos tactical knife ja UMP45 silenced või ACR Extended mags ja g18.

 

Fail xD

Snaipimine teebki mängu ägedaks imo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rush, knife only. Deem dat is goood :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Rush, knife only. Deem dat is goood :)

 

Commando F T L .

 

Ise kui rushin kasutan ninjat :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mai kasuta commandot :) Marathon pro, lightweight pro ja ninja pro :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Proovisin ka quick scopet veits. Alguses ei saanud kedagi maha, lõpuks sain 7 killi järjest ja siis sain selle chopper gunneri vms, aga sellega sain ainult ühe killi ja siis sai mäng läbi :(

Jään siiski assault rifle juurde.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Proovisin ka quick scopet veits. Alguses ei saanud kedagi maha, lõpuks sain 7 killi järjest ja siis sain selle chopper gunneri vms, aga sellega sain ainult ühe killi ja siis sai mäng läbi :(

Jään siiski assault rifle juurde.

 

Kui tahad quick scope teha, siis kasuta barett ja acog :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.