Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vahvli Kasutaja "Live."

Soovitatud postitused

Tervist, kirjutan selle isiku kohta nii mõndagi milline ta päriselt on ja mida ta peidab.. (Ta ei peidagi vist midagi)

 

See inimene on poiss..

Ma tean temast niipalju vaid, et ta on üks alaarenenud.

 

Kui ta teeb midagi siis ta viib selle lõpule. Eriti halvad asjad.

 

Ta ei austa inimesi, solvab neid ja mõnitab. Väge imelikke sõnadega.

Ta isegi kustutas enda profiililt enda kommentaarid ära mida ma kirjutasin tema kohta. 3x järjest kustutanud.

 

Ta lihtsalt ei taha näidata sellele foorumile milline ta tõeliselt on.

Ta on ahne, pugeja ja inimene kellel ei ole ühegi endast noorema / vanema isiku vastu austust keda ta teab vaid läbi interneti.

 

 

 

 

Loodan, et võtate õppust midagi ja uurite rohkem ta kohta ja saate ka rohkem teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Heh. Cracker, sa oled üks mõttetu tont. Kardad öelda, kes sa oled. Teiseks, ma ei sõima tavaliselt nt puudega inimesi jne. Kuid M.V. puhul on see erand, ma hoiatasin teda, et kui ta mind rahule ei jäta, ütlen talle väga sitasti. Nüüd nägi. :)

 

 

Jah, saage üle. Ma lasin SA:MP Roleplays OOC-na auto üle, jah ma valetasin. Get over. Mind absoluutselt ka ei koti see asi. Aga jah, see asi poleks väärinud eraldi teemat. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heh. Cracker, sa oled üks mõttetu tont. Kardad öelda, kes sa oled. Teiseks, ma ei sõima tavaliselt nt puudega inimesi jne. Kuid M.V. puhul on see erand, ma hoiatasin teda, et kui ta mind rahule ei jäta, ütlen talle väga sitasti. Nüüd nägi. :)

 

Jah, saage üle. Ma lasin SA:MP Roleplays OOC-na auto üle, jah ma valetasin. Get over. Mind absoluutselt ka ei koti see asi. Aga jah, see asi poleks väärinud eraldi teemat. :)

 

Sa oled veits lollpea, et ei saa ikka aru? SINA ALUSTASID MAHATEGEMIST! Ja see ei olnud sitasti, vaid lahedaim, võibolla mõtetu.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa oled veits lollpea, et ei saa ikka aru? SINA ALUSTASID MAHATEGEMIST!

 

Türa mind ei huvita. MA ütlesin Jaanusele ühe korra teemas, et sinuga on mõttetu tegemist teha, midagi oli veel, ei mäleta täpsemalt. Sina hakkasid aga mujal teemades ka nussima. Saa üle sellest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Umm.. Sa polegi küsinud kes ma olen?

 

Aga kui tahad rohkem infot siis..

 

Mu nimi on Sander.

Töötan Sadamas, vean kaste või siis vahepeal öövalvur.

 

Mida veel teada vaja?

 

Ma küsisin... Esiteks, kui sa üldse ei tea täpsemalt mis toimus, siis ära hakka ka ässama. Ma olen kindel, et Martin ütles sulle "niuniu ta hakkas mind lampi sõimama ja maha tegema, sõimas väga hullusti, palun aita, ma ei teinud talle midagi". Raudselt see asi nii oligi. :)

 

Aga jah, ma praegu magama, homme arutame seda asja edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Türa mind ei huvita. MA ütlesin Jaanusele ühe korra teemas, et sinuga on mõttetu tegemist teha, midagi oli veel, ei mäleta täpsemalt. Sina hakkasid aga mujal teemades ka nussima. Saa üle sellest.

 

Nüüd sa veel ei julge öelda, et seal oli ka sõim/ropendav sõnad. Ja saa ise üle sellest.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Poiss, ropenda vähem. Ropendamine ei ole lahe asi, eriti noortematel isikutel.. See ei tee teid lahedaks kui te ropendate nagu -.-..

 

Mingi ropendajad :D

 

Kas sinu kodus "emme" annab ropendamise eest rihma? :S

 

---------- Postitused liidetud 04:11 ---------- Esimene postitus oli tehtud 04:11 ----------

 

Nüüd sa veel ei julge öelda, et seal oli ka sõim/ropendav sõnad. Ja saa ise üle sellest.

 

Haha, päris oligi ju. Valus nerd oled. :D:D

Küsigem jaanuselt üle siis, mis seal oli. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No offence, mina ei ole nerd nagu sinusugune. Nüüd imestan veel, et õppisid selliseid sõnu South Parkist, ime, et su vanemad lasevad sul seda lolli multikat vaatada.

 

Ja mina ei ole pugenud Sanderile, et ta teeks seda siin. Vabatahtlikudena tehtud, nagu näha. :)


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lapsed lapsed, mis te teete nüüd?

Lõpetage ära, issi tuli.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm...

 

Mina oskan teemale ainult seda lisada, et niipalju kuio mina tean on ta Vägagi normaalne inimene.

See 1 kord arvuti mängus... who cares... elu läheb edasi.

 

Et jah see teema siin vägagi mõttetu.

 

:D

Martin läks Sanderile perse pugema, et ma tegin talle liiga jälle ju. :D

 

Väga mõttetu teema on see tõesti.

 

Lapsed lapsed, mis te teete nüüd?

Lõpetage ära, issi tuli.[/Quote]

 

Ok issi, lase kinni panna see teema siis. Ise sa ei saa panna ju, pole enam mode. :D.

 

 

Ja ütleme nii.. Paljud sind vihkavad EX-ER-ist?

Marek, Artur, Kristel, Grete, Rait ...... Seda nimekirja võibki lõputult ´lugema jääda. Aga mind? Sina, Sander, mby kevin.

 

Sander, No offence, aga sa oled veits idioot? Kellele ma sul pugenud olen lammas? Mitte kellelegi. Nii, et ära aja paska.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vana scammer muud midagi.

Scammis ka mind.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht lahe teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

riks, sa seal hiinas juba vää?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.