Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Xbox360

Soovitatud postitused

VIP

Sõbral on Xbox 360.

 

ise tahaks kunagi talvel osta.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sul ei pea olema mingit kivi sees, et xbox 360 peal mängida piraat mänge. Sa pead selle lihtsalt kuidagi läbi arvuti ära bootima. Kristjan teab täpselt, tal tehtud. Siis saab mänge 40 kroonise tooriku peale kirjutada.

 

Endal pole xboxi kunagi olnud, sõbra juures mänginud. Ei meeldi xboxi juures see, et wifi pole sisseehitatud (uutematel versioonidel on) ja pult on suht raske võrreldes nt PS3'ga ja sisse pead patareisi toppima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise endal pole, olen sõbra xboxi väga palju mänginud ning väga vinge on tõesti. Samas, ei oska öelda, kumb parem on kas xbox v ps3, kuna ps3 pole olnud võimalust mängida. Plaanis ka millalgi soetada xbox.

 

Soetades Xboxi pead veenduma sellest, et vanematel on piisavalt hea rahakott ja nad on nõus igakuiselt välja käima Xbox Live'i peale ligi 150-250 eeku. (: (seda muidugi juhul, kui sa tahad netis pelada)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Soetades Xboxi pead veenduma sellest, et vanematel on piisavalt hea rahakott ja nad on nõus igakuiselt välja käima Xbox Live'i peale ligi 150-250 eeku. (: (seda muidugi juhul, kui sa tahad netis pelada)

 

1 kuu = 1 eeku ... jumala vähe ju ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahtsin flieRi postitusele vastata ja kogemata muudsin tema postitust kirjutades enda postituse sisu sinna, juhtub :P. Muudsin nüüd tagasi.

Igatahes tahtsin öelda, et kasulikum on osta ühe aasta kaart, mis maksab $ 42.95.

Eestist pole mõtet osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Xboxil peab olema piraat kivi sees, aga ei soovita teha seda. Võid onlinest banni saada, ja ma ei tea mis veel.

 

Lol?? Ammu on juba olemas selline asi nagu Lite-Touch ning sellega on üsna ohutu Lives mängida.

 

Mida sa ajad ?

 

3 kuud võrguaega maksab 399.- :dead:

 

Saab ka odavamalt.

 

Soetades Xboxi pead veenduma sellest, et vanematel on piisavalt hea rahakott ja nad on nõus igakuiselt välja käima Xbox Live'i peale ligi 150-250 eeku. (: (seda muidugi juhul, kui sa tahad netis pelada)

 

Üsna mõttetu on 1 kuu kaupa osta. Hetkel ei viitsi neid hindasid välja otsida, kuid vaadake ise ntx konsoolipood.eu või näiteks eBayst.


2i26ecyjb3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol?? Ammu on juba olemas selline asi nagu Lite-Touch ning sellega on üsna ohutu Lives mängida.

 

 

 

Saab ka odavamalt.

 

 

 

Üsna mõttetu on 1 kuu kaupa osta. Hetkel ei viitsi neid hindasid välja otsida, kuid vaadake ise ntx konsoolipood.eu või näiteks eBayst.

 

No ma elan iirimaal ja ma ostan iga kolmekuu tagant endale ühe xBox live kaardi .. 3 months = €18.90 aka 15.6x18.90 = 295 eeku .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
In my ass.

 

Endal 360 olemas muidu... kuid rrod. :D

 

In my ass ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
XboX 360 väga viis.

Ise varsti ostan endale Xbox 360 Arcade.

Live kohta jah, et seda on mõtet kohe 1 aasta osta.

Xboxi modimiseks on jahm muid asju ka kui see kivi ja ohutum mängida.

 

Milleks Arcade ? Osta pigem juba uus Xbox 360 Slim parem, sutsu kallium aga vähemalt ei tule sul RRoDi 99%. :S (enda valik muidugi)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
XboX 360 väga viis.

Ise varsti ostan endale Xbox 360 Arcade.

Live kohta jah, et seda on mõtet kohe 1 aasta osta.

Xboxi modimiseks on jahm muid asju ka kui see kivi ja ohutum mängida.

 

Miks arcade ostad ? See mõttetu tbh ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oli elite, mängisin idk, 4-5 korda, siis jäi seisma, ja löpuks müüsin maha, konsoolid bsid minujaoks, psp'st saaks asja veel vbla


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Hea soodne" , ma olen mitu korda valinud soodsama eseme, (ükskõik mis, olgu see telefon, arvuti või kasvõi mingi toit/jook) ning ütlen, pigem maksta see mõni sada/tuhat rohkem, kuid saad ka selle eest korraliku asja, kui odava pasa. Live kohta olen lugenud ja uurinud, et kõige kasulikum olekski kusagilt välismaalt semmida endale 12 kuune kaart. Arvan, et kui live oleks olemas (loomulikult ennem xbox :D) siis mängiks ainult cod'i seal, muid mänge ei näe mõtet lives mängida..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Hea soodne" , ma olen mitu korda valinud soodsama eseme, (ükskõik mis, olgu see telefon, arvuti või kasvõi mingi toit/jook) ning ütlen, pigem maksta see mõni sada/tuhat rohkem, kuid saad ka selle eest korraliku asja, kui odava pasa. Live kohta olen lugenud ja uurinud, et kõige kasulikum olekski kusagilt välismaalt semmida endale 12 kuune kaart. Arvan, et kui live oleks olemas (loomulikult ennem xbox :D) siis mängiks ainult cod'i seal, muid mänge ei näe mõtet lives mängida..

 

No ma ostan 3e kuu kaupa sellepärast, et kui ostan 12 kuud ja siis läheb järsku internet katki või xbox või lähen reisima vms ..

Sellepärast ma ruunis ostan ka koguaeg ühekuu kaupa : )

 

Muidu mis te arvate sellest "Kinectist" ? :Ohttp://www.xbox.com/en-GB/kinect/

See uus xbox ja kinect omavad küll ps3e ära imo :D

Btw see kinect pole väga kallis ka .. €130 vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ma ostan 3e kuu kaupa sellepärast, et kui ostan 12 kuud ja siis läheb järsku internet katki või xbox või lähen reisima vms ..

Sellepärast ma ruunis ostan ka koguaeg ühekuu kaupa : )

 

Muidu mis te arvate sellest "Kinectist" ? :Ohttp://www.xbox.com/en-GB/kinect/

See uus xbox ja kinect omavad küll ps3e ära imo :D

Btw see kinect pole väga kallis ka .. €130 vms

 

project natal (kinect) pole väljas veel ju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.