Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Rivo Oja ( Cink ).

Soovitatud postitused

Rivo Oja müüs kasutajat nimega Fire Arrow02, 100krooni eest, ma kantsin talle 50.- ära ja panin pendima, paraku tulemus ei olnud positiivne. Siis küsisin mis jama on, ta ütles et ta sai siis kasutaja valede andmetega. Et jah, sain 50.- üle, kasutajat pole ka enam, tagasi recitud.

 

347wbhi.jpg

o8xhzp.jpg

2u9l3ds.jpg

21j9hep.jpg

dgl8qd.jpg

ogjuyv.jpg

 

PROOF ET RAHA KANTSIN : 2zqudtu.jpg

 

 

ÄRGE TEHKE TEGEMIST INIMESEGA NIMEGA RIVO OJA.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mina sain kasutaja tasuta..

 

---------- Postitused liidetud 12:17 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:16 ----------

 

see oli minu käes 2nädalat ja keegi ei võtnud tagasi nüüd järsku sult võeti ?-.-

Mul poh mina andsin õiged andmed koik asjad kasutaja oli sinu käes ja nüüd vale pw..Oleksime pidanud siis MM tegema..

Ja raha Võin tagastada Kui TEEME H2H

 

JA PEALEGI KUS ON TÕESTUS ET MINA PW MUUTSIN?

SA VÕID ISE JU PASKA AJADA...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cink sa pidid 17 olema .

Mulle ütlesid .

 

Kui sa oleks õiged andmed saatnud siis ta oleks appeali accepted saanud . tamtam


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga kus on tõestus et need on minu antud andmed?

No igatahes kui tallinna tuled saad raha tagasi mul pole jamasid vaja..

 

---------- Postitused liidetud 12:26 ---------- Esimene postitus oli tehtud 12:25 ----------

 

Cink sa pidid 17 olema .

Mulle ütlesid .

 

Kui sa oleks õiged andmed saatnud siis ta oleks appeali accepted saanud . tamtam

 

Ja mati sina anna mu sollid tagasi kuradi rott...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tean Fire Arrow02 õiget omanikku ning teadsin ka selle acci parooli ja bankpini - askomusi:1595.

Ei usu eriti, et sa acci NIISAMA endale said. Usun pigem, et ta shares sinuga acci.

 

Õige omanik pole hetkel msnis, kuid kui sisse tuleb siis räägin temaga, et kas andis acci ära või ajab Cink paska ning scammis sind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tean Fire Arrow02 õiget omanikku ning teadsin ka selle acci parooli ja bankpini - askomusi:1595.

Ei usu eriti, et sa acci NIISAMA endale said. Usun pigem, et ta shares sinuga acci.

 

Õige omanik pole hetkel msnis, kuid kui sisse tuleb siis räägin temaga, et kas andis acci ära või ajab Cink paska ning scammis sind.

 

Cink müüs kasutajat mulle 100.- eest, ma maksin 50 ära, panin pendima ja oh üllatust, denied. Sain 50.- üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Õige omanik räägib jep, et muutis paroolid ja värgid ära kõik.

 

Ja Cink ei saanud fire arrowi parooli, et seda ära müüa. Ta teadis, et kasutaja tõmmatakse tagasi.

 

Palun siis postita msni ajalugu sellest. Eks me kõik võime siin pool maad ja ilma kokku luisata aga ilma tõestuseta on su postitus tühisetu.

 

Parimatega Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Türa kas ma mitte ei öelnud et maksan raha tagasi kui 1 tüüp msn tuleb, tundmatud vennad tulevad ütlevad mulle scamme rwtf neil endal 0 teh ja post.

 

---------- Postitused liidetud 17:42 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:39 ----------

 

Cink sa pidid 17 olema .

Mulle ütlesid .

 

Kui sa oleks õiged andmed saatnud siis ta oleks appeali accepted saanud . tamtam

 

Kas ma mitte ei öelnud et ma saan 17?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Proovisid mulle seda kasutajat maha parseldada, kuid ma ei hakanud isegi mõtlema selle peale, sest ilmselgelt oleks ise ka üle saanud.

Hoiatan veidi inimesi ette-

If it sounds too good to be true, it probably is.

 

Ärge laske endale kotti nii kergelt pähe tõmmata, ning mõelge enne, kui te kellegile võõrale enda raha kannate.

 

Banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.