Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rangeboonage- banned.

Soovitatud postitused

Kuna tegu on võrdlemisi tuntud pinni ärimehega siin foorumis ja teistes, siis ma mõtlesin, et ma hoiatan teid veidike, ning palun julgelt seda hoiatust edasi jagada ka teistes foorumites, et vältida tulevikus tekkivaid probleeme.

Marko Müün Pinne! says:

Miks bänni lampi panid

 

Marko Müün Pinne! just sent you a nudge.

 

Erik says:

lampi?

täiesti lampi panin banni?

Marko Müün Pinne! says:

No ma ei tea, ma kõik summa ära maksnud...

Või mingi teine põhjus

Erik says:

mine vittu

Marko Müün Pinne! says:

 

Erik says:

see, et ma raha tagasi sain oli hea

kuid fakt oli ikka see, et sa üritasid mind üle lasta

nii, et sa võid patja nutta nüüd

ära huia teinekord nii

Marko Müün Pinne! says:

No palun vabandust. okei

Erik says:

aga sa ju huiasid ikka, oli nii ju

nii, et miks ma peaks andestama sulle seda

Marko Müün Pinne! says:

Seda küll, arusaadav.

Erik says:

nahhui sa üldse huiasid ja tagasi ajasid seda siis

kas sa tõesti arvasid, et ma jätan selle nii ja lasen endal perse lohku tirida?

Marko Müün Pinne! says:

No mul sugulane teadis kõiki andmeid ja ma ise seda ei teadnud, ta müüs kasutaja kunagi kellegile maha ja se tüüp võttis tagasi. Nagu sa aru said.

Said sellest ise ka aru et on varem müüdud, vaata se pilt ka, kus tehti makse kasutaja eest Tajo Pilvarile

Oleksin pidanud jah hoolsam olema

Erik says:

umm

ma räägin sellest, et kui mängijaga sees käidi, siis see oli sinu IP, mis sinna jäi

ma pole nii tuuba, et sa võiksid mulle paska ajada

oleks vähemalt mees, et ülesse tunnistaks

pffft

Marko Müün Pinne! says:

see vist jah. see olin mina kes sees käis

Erik says:

nii

ja peale seda oli password äravahetatud

ja seda tehti nii, et mina ei teadnud

nii, et miks sa ütled, et su sugulane seda tegi

Marko Müün Pinne! says:

Ei teinudgi vist

Erik says:

nii, et ikkagi sina tegid seda ju?

Marko Müün Pinne! says:

Jah, võtsin kasutaja tagasi

Erik says:

ja miks, kui küsida tohib?

Marko Müün Pinne! says:

loll olin siis, ma ei oska ise ka vastata sellele, tagantjärgi mõeldes

Erik says:

täitsa putsis

ja nüüd imestad, miks ma bannisin sind?

nuusuta vähem liimi

Marko Müün Pinne! says:

Ei imesta

 

Neile, kes ei tea millest jutt käib, siis-

http://www.vahvel.net/showthread.php?52878-Rangeboonage-mis-juhtus-minu-passwordiga&highlight=

 

 

Uskumatu ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ilus sõnavara. =)

Ei minu meelest väga õige. Pmst scammer sult raha üle laseb ja hiljem siis vaikselt tagasi maksab on sama mis vägisi laenu võtmine.

 

//Edit: Kõik kes räägivad, et "ei oleks uskund tema poolt sellist asja" siis on teada asi juba, et ta mitemeid on scamminud. Seal hulgas ka mind aga õnneks sain konto tagasi kuigi vaevalt, et see kaua minu kätte jääb. Tuleb päev millal tal raha vaja ja tõmbab tuimalt tagasi. Kuna andmeid ta mulle mingil põhjusel ei andnud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õigustatud bänn,kuna ta ise võttis kasutaja tagasi ja ei tahtnud raha tagasi maksta , algul vähemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gratz...have a beer!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esialgu on Superman moderaator ikkagi.

 

Superman oli admin, ja mis vahet sel on.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ammm no pic no proof.

lampi ikka ei banniks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega 1 debiiliku pärast ma nüüd pinne ostmata ei jäta.Pole olnud probleemi ,kuigi olen ostnud umbes 20 korda.Olen täiesti kindel et see ka et taha sai oli ka ta enda süü.Kunagi ei saa 1 pool süüdi olla.

 

---------- Postitused liidetud 22:22 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:57 ----------

 

Superman on Debiil!Ja ära hakka huiama et vahvlis on omad seadused.Sellist asja pole....huiiaja:)

Päris haige kui saan ban?Vahvel polegi eesti?Sest eesti kehtivad sellised seaduses

§ 19. Igaühel on õigus vabale eneseteostusele.

 

Igaüks peab oma õiguste ja vabaduste kasutamisel ning kohustuste täitmisel austama ja arvestama teiste inimeste õigusi ja vabadusi ning järgima seadust.

 

§ 41. Igaühel on õigus jääda truuks oma arvamustele ja veendumustele. Kedagi ei tohi sundida neid muutma.

 

Veendumustega ei saa vabandada õiguserikkumist.

 

Kedagi ei saa veendumuste pärast võtta õiguslikule vastutusele.

 

§ 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil. Seda õigust võib seadus piirata avaliku korra, kõlbluse, teiste inimeste õiguste ja vabaduste, tervise, au ning hea nime kaitseks. Seadus võib seda õigust piirata ka riigi ja kohalike omavalitsuste teenistujatel neile ameti tõttu teatavaks saanud riigi- või ärisaladuse või konfidentsiaalsena saadud informatsiooni ning teiste inimeste perekonna- ja eraelu kaitseks, samuti õigusemõistmise huvides.

 

---------- Postitused liidetud 22:23 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:22 ----------

 

Minu veendumus on ja jään Truuk et Superman on DEBIIL!halvusta veel teisi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ega 1 debiiliku pärast ma nüüd pinne ostmata ei jäta.Pole olnud probleemi ,kuigi olen ostnud umbes 20 korda.Olen täiesti kindel et see ka et taha sai oli ka ta enda süü.Kunagi ei saa 1 pool süüdi olla.

 

---------- Postitused liidetud 22:22 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:57 ----------

 

Superman on Debiil!Ja ära hakka huiama et vahvlis on omad seadused.Sellist asja pole....huiiaja:)

Päris haige kui saan ban?Vahvel polegi eesti?Sest eesti kehtivad sellised seaduses

§ 19. Igaühel on õigus vabale eneseteostusele.

 

Igaüks peab oma õiguste ja vabaduste kasutamisel ning kohustuste täitmisel austama ja arvestama teiste inimeste õigusi ja vabadusi ning järgima seadust.

 

§ 41. Igaühel on õigus jääda truuks oma arvamustele ja veendumustele. Kedagi ei tohi sundida neid muutma.

 

Veendumustega ei saa vabandada õiguserikkumist.

 

Kedagi ei saa veendumuste pärast võtta õiguslikule vastutusele.

 

§ 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil. Seda õigust võib seadus piirata avaliku korra, kõlbluse, teiste inimeste õiguste ja vabaduste, tervise, au ning hea nime kaitseks. Seadus võib seda õigust piirata ka riigi ja kohalike omavalitsuste teenistujatel neile ameti tõttu teatavaks saanud riigi- või ärisaladuse või konfidentsiaalsena saadud informatsiooni ning teiste inimeste perekonna- ja eraelu kaitseks, samuti õigusemõistmise huvides.

 

---------- Postitused liidetud 22:23 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:22 ----------

 

Minu veendumus on ja jään Truuk et Superman on DEBIIL!halvusta veel teisi...

 

"Oma ema ei saada sa perse, oma õpetajat ei saada sa perse ja oma administraatorit ei saada sa perse.

Ja nii lihtsalt on. Kui sa tahad kõva rebel-child olla, siis oska arvestada tagajärgedega."

 

Niiet tõmba end tahmaks, ninja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ammm no pic no proof.

lampi ikka ei banniks.

 

Selle koha pealt olen sinuga suht nõus. Superman kui endine Admin ja praegune Mode peaks ikka teadma, et no pic no proof.

Minu arvates ei oleks rangeboonage üldse unban pidanud saama. Ta ju scammis Supermanilt kasutaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haha:D

Sai naerdud jälle, aitäh Erik :)

Keep up good work.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.