Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Chareni blogi

Soovitatud postitused

Tere,

 

Võibolla teate mind, võibolla mitte. Ma ei pea vajalikuks avaldama oma tõelist identiteeti läbi interneti, seega parem oleks, kui te teate mind läbi nime 'charen' või kutsuge siis lihtsalt Keviniks.

 

Niisiis, natukenegi endast. Kuna ma proovin võimalikult suure piiri hoida enda eraelu ning arvutielu vahel, siis räägin ma rohkem sellest, millega ma internetis tegelen, sest minu IRL elu pole kellegi asi kommenteerida ning kui ma tahan, et keegi selle kohta arvamust avaldaks, siis ma teen siia blogisse tõenäoliselt selle kohta sissekande.

 

Viimased aastad olen ma peamiselt internetis umm, tegelenud aktiivselt Counter-Strikega. Ma olen sellega tegelenud, no ütleme sellest ajast, kui ma esimese steami sain, 2007, kuigi enne seda oli paar aastat nonsteami ka ikkagi. Selle aja kohta on mu tase ikkagi väga nõrk, kuid no, eks neid pause on ka omalajal palju vahele tulnud.

 

Minu karakter on selline, et mulle meeldib teisi parandada, kohati selleks, et teistel parem oleks, kohati selleks, et mul endal oleks elu meeldivam. Olen kirjutanud palju õpetusi - serverite, mängurvarustuste, cs-i enda ning igasuguste varieeruvate teemade kohta. Lisaks sellele, olen enda panuse andnud Gaming.ee arendamisel, ******.CS-i ja RS24-ja.

 

Millest veel rääkida, üldiselt otsustasin blogi esimese sissekande teha üldse sellise kokkuvõtva ning võimalikult lühikese, kuid ikkagi areneb välja pikk ja mõttetu luba, mida lõppkokkuvõttes keegi ei loe.

 

Kui blogile tuleb huvilisi, siis hakkan siin kajastama kindlasti muusikalist arvamust, filme ning loomulikult räägiksin kohati ka mängudest.

 

Vabandan ka kõigi nende kirjavigade pärast, mis siin on, sest kellaaeg on hiline (kaks öösel) ning ma ei viibi just kõige kainemas olekus hetkel.

 

Tänan tähelepanu eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Charen, sind ma küll mäletan, kui veel 14 olid :D. Kusagil Neon3ti lehel pidev teema käis :D . Ise pelasin ka sellel ajal csi. Võibolla tuleb meelde selline fooruminimi nagu Heeliumb0y? Just käisin foorumis ning avastasin: Viimati külastasid: 18 Okt 2008, 14:12

 

Muidu gl blogiga.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

N30neti mod!!!!!

 

Edu Kevin ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gamung.ee mod ka vist

 

Posted by my iPod.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Viimased paar päeva on natukene igavad olnud minu jaoks. Nimelt pole suurt midagi teha olnud. Väljas ilm on üsna kesine, täna on küll ilma ning selle tõttangi kohe minema, kuid eilsest ei maksa rääkida - vahelduv pilvitus ning kohati hoovihm.

Seega eilse päeva veetsin peamiselt toas, mingil hetkel õhtul sai küll korra väljas käidud, kui korraks oli natukene normaalsemat ilma, kuid see jäi väga väheseks.

 

Selle asemel, et rääkida nüüd eilsest igavast päevast, räägin natukene enda muusikamaitsest.

Kuulan ma peamiselt seda mida meeldib ehk seinast seina - kohati läheb peale dnb, kohati mainstream, kuid samal ajal olen kogu aeg kuulanud punki, rokki ning metalli ning peamiselt liigitaksingi ennast sellesse gruppi. Screamo või üldse selline emocore teema mulle ei istu, sama kehtib ka death-metali või selliste koledate alaliikide kohta. Lemmikbändideks oskaks ehk nimetada Velikije Luki, JMKE, kuid kindlasti ka Metallica, Nonpoint, Rise Against jne.

Kahjuks Rock Rampile Viljandisse ma ei jõua, puudub mul selleks resurssi, et sinna minna ning pole kahjuks ka transporti, kuigi nimed kes seal esinevad on üsna head. Juulis (või oli see siiski juunis, ajaarvestamine suvel on täitsa segi) sai ju käidud 'Disko pole oluline, punk on põhiline' kontserdil ning ma arvan, et sellest mulle piisas.

Jutud levivad, et juba neljandat korda tuleb sel sügisel Eestisse omamoodi artist Dub FX, kelle kõik kolm kontserdit ma seni maha olen maganud ehk neljandale siiski jõuab, sest ometigi, artist on ju võimas, omamoodi.

 

Ehk järgmises sissekandes räägib lemmik filmidest ning seriaalidest.

Hüva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Uhh, pole pikka aega bloginud, arvan, et praegu on selleks õige hetk. Paar viimast päeva on olnud suvised - reedeõhtu suutis klassivend muidugi ära rikkuda, ärkas liiga hilja ning ujumamineku plaan sai rikutud (plaan oli minna kella poole viie aegu, aga tema kell 16:05 ärkas, seega jah). Veetsin reedeõhtu kenasti kodus, tegelesin koduste töödega - vedasin veidikene puid sisse, nimelt on mul 5 suurt riita maja ees, mis on kõik vaja enne sügist puukuuri/keldrisse vedada. Pole just parim töö, kuumus, ajakulu ning need vastikud putukad, kes igalpool ronivad (seal on neid lihstlalt tohutult palju, ju lähevad sooja kätta).

Laupäev möödus aga teisiti. Hommikul vara, kella 9 ajal aeti mind ülesse (sest see oli ikkagi vara, jõudsin ma umbes poole viie aegu ju magama, tõesti ei tea miks nii juhtus) ning teatati, et nüüd oleks viimane aeg randa minna. Polnud hullu, autosõitu oli ka ligi poolteist tundi ees (see oli seda väärt) ning seal sain natukene magada. Meri oli soe, ilm oli selline hea, ei olnud pidevalt pähe lõõmavat päikest, mis paari tunni jooksul segi pea ajab. Kella 7 ajal tegime grilli ning pakkisime koju, täielikult korda läinud päev (grilli juurde kuulusid ka loomulikult kerged joogid). Kuid noh, päev oli korda läinud ainult grillini, tagasi tulles olid mul mingid tobedad külalised, kellest ma ei räägi ning see suutis õhtu üsna hulluks ajada.

Natukene tänasest päevast ka. Üsna varsti (neljapäeval) on mul sünnipäev ning peale seda kohe on ka mu isal, seega otsustasin enda sünnipäeva see nädalavahetus ära pidada (ehk täna), sest järgmisel nädalavahetusel tahab isa kindlasti ise pidada. Õhtul peaks sõbrad külla tulema, asjad ostetud ning pidu võib alata.

 

Ja kuna taheti pilti, siis kärab see, mis umbes kevadel lõpureisi aegu sai tehtud.

OgAAAKQOCFd4z8zVpNKxM53fzAnqeG6D44hR6zNjMa0WR0WYJvkQy4WIjhg5fHxwMQrVD6DtHMl2yJK8ZQmCLmtr7oEAm1T1UPbr8peDkl-cpS3lwDMdOOQWJ-wt.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ilus blog!tean et sa oled ka rs24.ee mod

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hehe, see külaliste jama oli ikka hull :D CC's rääkisid.

 

Head pidu siis ;) Tore päevik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.