Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer bongg@hot.ee ?

Soovitatud postitused

Tere teeksin siis sellise teema , et ma ostsin pini vahvel.net keskkonnas steven'ilt ja msn'i omab ta [email:11ygbe9r]bongg@hot.ee[/email:11ygbe9r] . Igastahes ostsin täna hommikul pini ja kui tahtsin õhtupoole kasutada tuli välja et pin juba kasutatud . pini ei kasutanud põhjusel kohe sest ostsin pini sõbrale ja ta polnud siis online ning ei teadnud tema parooli. Ise ütlen et olen varem ka temalt edukalt pin ostnud ja see on esmakordne ja arvan et ta tahtlikult ei scamminud kuid see kes rahast ilma jäi olen mina. Ei tea mis temal toimus aga ta ütles et see pole esmakordne et tema pin oli kasutatud eelnevalt.

pildi siis:

mpinscam1.JPG

mpinscam2.JPG

mpinscam3.JPG

bongg lubas väita et olen talle raha saatnud ja selline asi on toimunud.

Sooviksin siia arvamust modedelt ja temalt endalt mingid postcount kogujad hoidke eemale või warn ei taha kuulda selliseid asju nagu olen temalt pin ostnud ja kõik oli hästi vms. Kuna eelnevalt mainitud et olen ise ka temalt ju edukalt pini ostnud aga just täna juhtus selline lugu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah, ta saatis mulle raha. Ja ma andsin talle ka pinni.

See pin ei saanud mitte mingit moodi kasutatud olla.

 

Kui sul millegagi tõestada pole, et sa seda pinni ise sisestanud pole.. siis ei saa ma sulle kahjuks uut pinni anda.

Ning kahjuks ei ole sa ka piisavalt usaldusväärne, et ma peaks sind uskuma.

 

 

Ja üleüldiselt.. ma olen seda 10 korda öelnud, ja ütlen veel.. KUI TAHATE ISE PINNI SISESTADA, SIIS MIND EI HUVITA MINGI KASUTATUD PINNI JUTT.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

realking 1 tehinguga vend mis ma ütlesin teie kohta tahad warni v ?

Steven seda" KUI TAHATE ISE PINNI SISESTADA, SIIS MIND EI HUVITA MINGI KASUTATUD PINNI JUTT.", oleks pidanud sa ennem pini mulle andmist ütlema !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
realking 1 tehinguga vend mis ma ütlesin teie kohta tahad warni v ?

Steven seda" KUI TAHATE ISE PINNI SISESTADA, SIIS MIND EI HUVITA MINGI KASUTATUD PINNI JUTT.", oleks pidanud sa ennem pini mulle andmist ütlema !

 

A mis sa arvasid siis, et ma annan kõigile kohe uue pinni kes tahavad ?

Ja kuidas sa tõestad, et sa ise seda pinni ära ei kasutanud ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Palun ütle mulle kuidas ma tõestan see on ju võimatu kui saaks vaadata pini järgi mis kasutajale see on sisestatud siis oleks ju lihtne !

aga sul hea öelda tõesta kui see on võimatu ! ega as ei saa ka tõestada et sa ise seda ei kasutanud samahästi .

 

---------- Postitused liidetud 18:05 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:05 ----------

 

see vaidlemine on suht mõttetu ootame ära modede arvamuse parem !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

KiirNuudel, kahjuks jah, tõestust pole = ei ole ka uut pinni, olen neid ise müünud ja tean, et vahepeal võib olla ka bugged pinne. Kuid siiski, siinkohal oled lihtsalt rahast ilma, kuna siin ei ole tõestust kumbagi poole kohta, et keegi oleks kedagi petnud. Case closed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.