Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

keegi saaks neid ip-sid kontrollida ja kas keegi teab sellist msnni?

Soovitatud postitused

Selline asi juhtus mul ühe kasutajaga. ühel heal päeval ma müüsin oma rune acci maha ja kellele ma selle müüsin sellelt tüübilt võeti juba õhtul account ära ja selliste ip-ga olid accoundis sees käidud.

 

scammer1.bmp

(http://www.upload.ee/image/715909/scammer1.bmp)

 

teise scammeri ip:: scammer2.bmp

http://www.upload.ee/image/715913/scammer2.bmp

 

see on alumise ip scammeri messenger ta proovis messengeri muuta ja siis saingi tema messengeri. Esimese pilti messengeri ei tea... [email:3jmlmrmr]xd-dx@live.com.au[/email:3jmlmrmr]

 

Niiet jah, soovitan arvutid puhtana hoida ja iga nädal üks kord viiruse tõrje scannima panna..

 

 

Hoiatan ka igaksjuhuks, et [email:3jmlmrmr]usapinnikas@hotmail.com[/email:3jmlmrmr] pole usaldusväärne, tahtis seda samust acci osta 2500.- siis ta hakkas rääkima, et mmid on scammerid ja mida iganes veel ütlesin talle, et saada 50.- , et siis annan kasutaja pw, siis ta hakkas rääkima, et see on ka raha kui ta sellega nõus ei olnud siis ütlesin, et saada 3krooni :D siis ta ei vastanud ja küsisin talt et, saada mulle pm vahvlisse ja siis ütles ta oota ja läks koheselt offline. Pleale seda pole ma teda online näinud...Niiet ei soovita temaga äri teha kui ta lisab teid MSN-I...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

esimene paistab olevat eesti ip, ja teine mingi austria vms .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

seda vaatasin ka mina...

 

---------- Posdiduset litetut 21:08 ---------- Esimene posdidus oli dehdut 21:07 ----------

 

ja igatahes jagex kirjutas mulle et accounti ei tohiks keegi enam tagasi saada peale minu ..

 

foorumis tegin teema ja kirjutasin oma loo sinna...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Btw, accoundi müümine ei ole lubatud ruunis, selle kirjutasid ka sinna et müün kasutajat ?


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

peab laskma jh..

 

---------- Postitused liidetud 23:16 ---------- Esimene postitus oli tehtud 23:15 ----------

 

Btw, accoundi müümine ei ole lubatud ruunis, selle kirjutasid ka sinna et müün kasutajat ?

lol ega ma ei hakka jagexile rääkima, et ma müüsin oma ruuni acci ja siis keegi kolmas isik võttis tagasi .. mida sa ajad,,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol ega ma ei hakka jagexile rääkima, et ma müüsin oma ruuni acci ja siis keegi kolmas isik võttis tagasi .. mida sa ajad,,

 

Ma tahtsin lihtsalt teada saada... Austria oma (ehk siis teine) on sul nkn tulnud viirusega :)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teine IP on Austraaliast pärit :) Ei usu, et proxyga, sest msn on ka AU lõpuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.