Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RANGEM hoiatussüsteem!

Soovitatud postitused

Me liigume vales suunas. Väga vales. Aeg on muutusteks. Teie jaoks on asi väga lihtne- hoiatamine muutub karmimaks.

 

Iga väiksemgi spam-post saab hoiatatud, kasutaja järjekordse spami korral saadakse 24h banni. Mis pärast seda järgneb, pole vast väga raske aimata.

Pärast hoiatuse saamist pole mõtet hakata paluma selle eemaldamist- ei, seda enam ei toimu. Seni kuni kord foorumis ei muutu, ei muutu ka juhtkonna range suhtumine lihtsurelikesse.

 

Sellega loodame muuta kasutajaskonna vähe sõbralikumaks üksteiste vastu, muuta teie suhtumist ja ka loota, et paraneb teie tahe kasutada õigekeelsust..


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Õige suund kindlasti. Esimene näide ka olemas :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See muidugi ei tähenda, et te peaksite kartma postitada.. ei, hoopis vastupidi. Kui tekst mõistlik on- kirjutage julgelt!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
aga kas warnid aeguvad või on igavesti?

 

Aeguvad, kuid pikema aja jooksul (Kuu-kaks-kolm)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga kui ma sain ennem seda warned ja väga kõvasti, kuid naq spammi eest ja unban oli "Privaatne" ehk siis perm, seda maha ei võeta w? Isegi kui ma ilusti paluks. Suht lame on kellegi teise foorumi kasutajat kasutada

 

Palun saada kogu info mõnele moderaatorile/adminnile ja keegi meist vaatab kindlasti hea meelega selle üle.

 

Uuendusest niipalju, et olge oma sõnadega ettevaatlikud, tehke rohkem asjalikke ja sisukaid poste ! ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun saada kogu info mõnele moderaatorile/adminnile ja keegi meist vaatab kindlasti hea meelega selle üle.

 

Uuendusest niipalju, et olge oma sõnadega ettevaatlikud, tehke rohkem asjalikke ja sisukaid poste ! ;)

 

Sulle isegi spamminud+Gabrielile+Sunpartyle. Sun ütles, et räägiks Gabrieliga, Gabriel oli kindel kui kalju, et tema enam järele ei anna ja sina Tanel ei vastanud mulle -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Me liigume vales suunas. Väga vales. Aeg on muutusteks. Teie jaoks on asi väga lihtne- hoiatamine muutub karmimaks.

 

Iga väiksemgi spam-post saab hoiatatud, kasutaja järjekordse spami korral saadakse 24h banni. Mis pärast seda järgneb, pole vast väga raske aimata.

Pärast hoiatuse saamist pole mõtet hakata paluma selle eemaldamist- ei, seda enam ei toimu. Seni kuni kord foorumis ei muutu, ei muutu ka juhtkonna range suhtumine lihtsurelikesse.

 

Sellega loodame muuta kasutajaskonna vähe sõbralikumaks üksteiste vastu, muuta teie suhtumist ja ka loota, et paraneb teie tahe kasutada õigekeelsust..

 

Seda oleks mina juba aasta tagasi teinud, siis võibolla oleks asi präegu vähe normaalsem.

Ma ei väida, et ma ise olen korralik olnud siin foorumis, aga loodame, et sellest on meile abi.

 

Samuti võiks hakata warnima neid, kes müügi teemades teevad selliseid poste "Lahe asi, aga et see spam ei oleks siis ma pakun 1.- krooni"

See siiski on spam, kui sa pakud, aga ära ikkagi ei osta.

 

seda oleks tegelikult olnud juba varem vaja minu arvates, aga vähemalt üks 5+ teema kus on näha eesti riigi positiivset arengut.

 

Mis kuradi eesti riigi positiivsest arengust sa jahud :D ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Samuti võiks hakata warnima neid, kes müügi teemades teevad selliseid poste "Lahe asi, aga et see spam ei oleks siis ma pakun 1.- krooni"

See siiski on spam, kui sa pakud, aga ära ikkagi ei osta.

 

+1 .. ma mingi müün suvalist kasutajat ja tüüp tuleb " wow kui sitt farming ! Et spämm poleks pakun 21.-" >.

 

Aga kui range see on siis ? Kirjutad kuskile teemasse midagi mis ei lähe kokku teemaga ja siis kohe 1 nädal olemas ? :D

Aga suht ulme oleks mingi 3 kuud banned olla ju ? Siis unustaks foorumi ära ju :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bump kuulub ka spammi alla, kui mingi iga 2-3 tunni tagant seda teha ning postitust muuta?

 

Muidu jah, VAHVEL HAS RISEN FROM ASHES !


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aa, nüüd on siis lihtsalt asi ametlik.

Ma ennem mõtlesin, et ma kuritarvitan hoiatussüsteemi, kui lisan ülemäära punkte ja bantime'i.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga positiivne uuendus. Eks neid lihtsurelikust spammijaid hakkab nüüd siin kõvasti vähem olema, kui varasemal ajal mis on minu arvates väga 5+.

 

Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
negatiivne uuendus minu jaoks -.-

 

Väga hea uuendus siis ei pea Phaze ja muude spämmerite rõvedusi ja ajuvaba juttu lugema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.