Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Egerti Blog.

Soovitatud postitused

VIP

Tere vahvel.net!

 

Natuke minust:

Olen 11 aastane poiss,elan Räpinas ja suvel olen põhimõtteliselt maal kogu aeg.

On suhteliselt palju vaba aega ja selle kulutan,kas arvutile või sõbradega väljas olemisele ja töö tegemisele.

 

 

Tänasest päevast siis natuke.

 

Ärkasin mingi 8.30 selline kusekas oli,et siis koheselt vetsu.Sain mingi paar minutit arvutis olla,kui juba ilmus välja Kitse.Kolasime siis vahvlis,siis läksime sööma,siis tagasi arvuti ja siis edasi välja.Siis tuli isa veepütiga ja teatas,et hakkame põhupalle kuuri alla lükkama.Esimene kord sõitsin traktoriga kaasa,aga teine kord ei viitsind,siis hakkaski töö pihta.Mina lükkasin kitsega palle käru pealt alla.Kell hakkas 3 tiksuma ja läksime sööma,siis läksime tööle tagasi.Mingi kell 4 sai töö läbi.Kõndisime kitsega niisama ringi ja varsti pidi ta minema lehmadele heina ette vedama ja tuli välja äike:D. Jooksin kohe tuppa,sest hakkas vihma sadama.Varsti tuli ka kitse tuppa ja hakkasime malet mängima.Varsti tiksus kell juba 6.30 ja teatsin juba,et hakkame isaga linna ema juurte minema(Ärge saage valesti aru,mu ema ja isa pole lahus vaid Isal on talu ja ta ei saa linnas elada)Kell oli mingi 7 kui jõutsime linna,ema ütles kohe et mine tomateid kastma ja seda ma ka tegin.Sain paar tomatit ära kastetud hakkas jälle äike pihta.Siis kohe tuppa ja isa lülitas elektri välja.Ma siis lesisin paar kümme minutit ja kelle hakkasin tiksuma 20.30 kui äike üle läks.Edasi läksin arvuti ja siin ma siis olen.

 

 

 

Proovin postitada iga päev:)

Ilusat õhtut!


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
edu lehmadega =D

 

Umm,said valesti aru Kitse läks lehmadele heinu ette viskama mitte mina:)


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Postitan,siis on päevast jälle:)

 

Päev algas 8.49,ärkasin sest terve tuba oli mingeid sääski täis.Esimese asjana lasin koera välja ja siis arvuti.Mingi 9.30 läksin sööma.Kell 11 olin jõudnud surnuaeda,kus toimusid matused.Kell tiksus aina edasi ja varsti oli 11.30 siis hakkasime koju sõitma.Ma ei tea mis kell oli kui koju jõudsime,olin mingi 1h või 2h arvutis.Kell oli mingi 13.50 kui emps teatas,et lähme Põlva.Siis sõit lahti läkski,mingi 15-25min sõitsime.Alustuseks olid kõhud tühjad ja läksime sööma,sõime kuskil Andera baaris.Peale seda läksime poodi ja kui sealt välja saime,helistas aknaklaasiparandaja(btw mul visati aken sisse). Koju jõdsime mingi 16.00 vist ja kodust sain teada,et tädi tuleb ka külla:). Läksin,siis välja ja koer tuli ka kaasa,siis istus maha ja äkki hüppas üles(herilane nõelas ta käppa).Peale seda ta ei saanud kõndida ja käpp oli paistes.Noh ja siis läksin tuppa vaatasin 2h telekat pmst.Kuulsin siis,et tädi tuleb väravast sisse kell oli mingi 19.27 ja kohe ütles:" Egert,käime poes ära!" .Emps ütles,et ma võtaks koera ka kaasa.Panin koerale traksid ja rihmad külge ja käisin poes ära,kui tagasi jõudsime,siis oli kell mingi 20.00 kui tagasi jõudsime.Läksin jõun oma joogi ära mille tädi ostis.Läksin siis tuppa ja tädi võtab kotis reketid välja ja läksime mängima.Mängisime ära ja kell oli ka mingi 21.30.Peale seda tahtis tädi muusikat telefonile ja tõmbasin enda telefonile mis ta tahtis ja saatsin Bluedoothiga talle.Sellega läks päris palju aega,mingi 20min.Peale seda läksin arvuti ja siin ma nüüd olen olnud pea 40min.

 

 

Ilusat õhtut#


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

umm,sa loed ikka väga valesti?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Õhtust:)

 

 

Päev algas mingi 9.00,ema oli juba koera välja lasknud,siis polnud mul hommikuks ülesandeks midagi....Peale köögis käiku kust ma võtsin süüa läksin telekat vaatama.Telekat vaatasin mingi 30min vms.Siis viskas kopa ette,läksin arvuti olin vahvlis nata ja lasin telefonile uut mussi peale.Mööda läks pea 1h.Hakkas juba igavaks minema,sest midagi polnud teha ja ei viitsinud arvutis ka olla.Läksin,siis sliipi nata.Sain mingi 2h magada kui kell oli juba 12 midagi.Emal tuli mõte et läheks ostaks Chillin kiirtoidust midagi.Ise olin nõus aga polnud söögiisu lihtsalt.Käisime ära ja mööda oli läinud mingi 30min vms.Läks jälle lahti toas telekas.Hakkaisme vaatama "Kättemaksukontor"'it.Seal veetsime 1h ja siis läksime välja niitma,saime natuke niita kui hakkas äike ja sellega kaasnes ka vihm ja ma ei saanud trimmerit ka käima millega pidin niitma puu aluseid jne.Peale toda kadus niitmise isu ka suht ära ja läksin tuppa,polnud midagi teha.Läksin lehte lugema,sest polnud midagi teha,aga ei viitsinud toda ka lugeda.Peale toda igavlesin niisama ja varsti läksin koeraga jalutama,pole temaga kaua aega jalutamas käind,sest panime uue aia ette ja nüüd on ta aias niisama ringi jooksnud ja mänginud.Peale pikka jalutamist oli kell mingi 5 juba kui koju jõudsin ja siis niisama jalkat mängisin.Peale jalkat arvuti.Kell oli mingi 19.00 kui sai saun valmis ja käisin pesin niisama,sest tõsiselt sauna ei teinud.Tegime selle jaoks et tädi saaks ennast pesta saunas.Olin mingi pool tundi,siis läksin arvuti.Sain oldud arvutis mingi 1h ja siis jälle telekat.Peale toda tuli suht hea purksi isu ja läksin Chillin kiirtoidus ära.Ostsin ühe Juustuburgeri 22.- .No ja nüüd ongi vist minu päev läbi suhteliselt.Istun arvutis ja siis jälle telekat vaatama.Lähen vist mingi 23.30 magama.

 

 

Ilusat õhtut teile#!


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tänane päev algas,kui ema tuli ja ajas üles kell 9.00 ütles,et lähme isa poole.Läksin sõin ühe grillvorsti,jõin kohvi ja pesin hambad.Kohale jõudsime mingi 9.30 vist.Käisime Kitsega lehmi jootmas ja siis tegin paarist adrast pildi mille maha müüma,saan nata raha kh endale:).Siis läksime tuppa,olime nata ja siis jälle välja.Mängisime midagi,sest kohale oli ennast ka vedanud onupoeg.Tahtis mingit Mafiat mängida vms väljas.Peale toda läksime tuppa ja kitse pidi hakkama treppi lõhkuma.Me onupojaga olime toas,rääkisime niisama,sest me nagunii poleks seal jõudnud midagi teha.Varsti mingi kell 12 pandi meid tööle.Hakkasime marju korjama.Ma pidin ka siis korjama hakkama ja siis varsti võtsin paar marja ja nende peal oli herilane,kes mind kohe nõelas peopessa.Edasi ma siis ei saanud korjata,sest tegelesin nõela välja võtmisega.Kell oli mingi 1 vms kui kohale tuli kitse ja minu sõber aix:).Vanaema pani ta kohe tööle....Peale ühe põõsa lagetaks tegemisele läksime jalkat.Ma olin väravavaht:)Seal veetsime mingi 2h kui kitse saatis aixi koju.Tagasi jõudes oli ta nii rõõmus ja võttis taskust välja 5 kroonilise.Hakkas ka onupoeg koju minema.Edasi läksime sööma.Algas tavaline õhtu kitse vedas heina ette,pärast läks lehmi jootma.Ma olin toas ja kuulasin mussi.Kõik mis seal vahepeal oli tavaline olingi pmst toas.Pärast hakkasime batuuti korda tegema,siis hakkasime hüppama ja peale toda kauplesime välja,et läheks ujuma.See saigi teoks.Peale toda oli kell juba 21.00 ja hakkasime siis pilte saatma kuhugi OÜ Karosse.Tollega läks juba mingi 40min.No ja peale toda oli nagu tavaliselt.Istume kitsega arvutis ja niisama mõnus olla.Lähen varsti telekat vaatama.

 

 

Kena õhtut teile!


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.