Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Äike.

Soovitatud postitused

Otsustasin siia teha sellise teema.

Kuna eile nägin ikka väga lähedal äikest, möllas siin samas maja kohal isegi vahepeal.

Tegin teema, et inimsed saaksid rääkida oma kogeustest ja kokkupuutumisest äikesega.

 

Kui on ka pilte saadud, siis võiks ka neid postitada, ise lisan ka paar fotot, aga natukene hiljem.

 

Aga netist leitud pilte pole mõtet postitada.

 

Kui teema ei sobi, siis kustutage ära .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Välku ise ligidale pole löönud, kuid öösel oli vägev vaadata taevasse. Täiskuu ning välgutab :D. Ometi ei sadanud, kuid kewl it was :P


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma jõin eile ja siis täispeaga liiikusin koju hullemalt kallas mingfi 1-2 ajal õõsel ja räigelt lõi maj saanud midagi aru :D mingi vaatasin jumala lähedalt lõi kah täispeaga on nagu vähe pohhuj ei karda vms ültse:D suht võimass .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hakkab tulema jälle, aga võiks pime olla. Saaks ilusti pildile. Eile lõi siin ka alajaama sisse, kõik oli roheline.

 

Sii tuli vool tagasi ja paar sekundit hiljem jälle laks uuesti sisse. Sinna mingi 3 korda jutti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meil kah siin saaremaal vaikselt müristab jälle . :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eeline aasta lõi lähedal asuvasse kõrgepinge liini sisse. Ruuterist tuli tossu ^^

Eile öösel kella kahe paiku oli suht julm jah, koguaeg sähvis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siin oli 1st 4ni pmst .:D Terve aja passisin ja pool ajast filmisin :D

 

Filmida jah suhteliselt hea, isegi sama teinud. Hiljem neid klippe slow motioni peale lahe kruttida:D


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Praegu on äike, täitsa pussus milline sadu ka. Lõi kunagi Tõravere Obsika elektrisüsteemi ja välja tuli vahetada 8 monitori vist oli nii. Muidu pole suurt kokku puutunud. Kunagi sai üks sugulane pikselöögi ja suri, rohkem ei tea rääkida. Aga see õnnetus oli enne minu eksisteerimist juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mulle äike meeldib:D Ise ka ei tea miks:D

 

Mulle ka, eriti siis kui oled üksinda kodus :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.