Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer teretere

Soovitatud postitused

Tere scammer siis teretere vahvel.net keskkonnas ja msn tal [email:3stkys9h]vazzar@live.com[/email:3stkys9h]

Proof:

holscam1.JPG

holscam2.JPG

holscam3.JPG

untitled11.JPG

 

Ootaksin siis tagasisidet nii modede poolt kui ka teretere poolt vähemalt päeva jooksul siis kui tal midagi öelda pole sooviksin talle ban!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selle kasutaja sai ta minult , mina vahetasin selle Sansander1-ga steami vastu, tema andis mulle ilmselt valed andmed, niiet kui sul on mingi probleem, siis pöördu Sanderi poole.

 

Aitäh -

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

smilin lol pane proof ülesse me vahetasime kasutajad sa ütlesid ka mulle et arvatavasti saad üle kui vahetasime sain ma appeal accepted millest pooled andmed ma mõtlesin välja ! ja nende andmetega ma locked kasutajat tagasi ei võta ! kui keegi hakkab oma andmetega kasutajat tagasi võtma samall ajal kui keegi selles mängib läheb muidugi kasutaja lukku ju !

 

---------- Postitused liidetud 09:45 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09:44 ----------

 

ja mystic no pic no proof , nt ahjaa mystic sa see sitane scammer ju ban talle samasugune postitab üldse siia !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

meil on teretere'ga msn räägitud ,et kui ta saab pendides tagasi locked acci ja saan omad andmed ilusti peale ja probleeme ei tule on OK, aga kui ta ei saa tagasi maksab 50.- tagasi ja ma nõus sellega .

 

---------- Postitused liidetud 08:01 ---------- Esimene postitus oli tehtud 08:00 ----------

 

ehk siis ootame mingi 2 päeva veel enne mkui midagi tegema hakkame !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.