Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ühendada programm pildiga

Soovitatud postitused

Tere,

 

Tahaksin teada, kuidas panna programm mingise pildi sisse. Ning seejärel netti ülesse visata. Ning, kui keegi seda pilti vaatab, downloadib see programm tema arvutisse. Tean, et see on võimalik, tuttav tegi, ei õpeta.

Kas siit saaks veidi abi? Ei ürita midagi ebaseaduslikku valmistada, lihtsalt katsetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole vaja sul troojaid või keyloggereid levitada...


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Minuarust on need vägagi ebaseaduslikud? Või mis?

 

Ise soovin testida lihtsalt neid asju. (on olemas arvuti, millega olen teisi programme/bootable killdiski jpm proovind). Niiet, ole mureta, ei hakka midagi ebaseaduslikku tegema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Soovitus, ära arva et sa siit abi saad, tundub et ainuke kes siin sind aidata oskaks olen mina, ja mina ei kavatsegi sulle seda õpetada.

vihje: java

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Soovitus, ära arva et sa siit abi saad, tundub et ainuke kes siin sind aidata oskaks olen mina, ja mina ei kavatsegi sulle seda õpetada.

vihje: java

 

Kes kasutab javat keyloggerite jagamiseks? Pmst. ei usu et sa ainuke. Isegi ProRat'ga saad teha faile mis on kokku liidetud. Pildi sisse saab isegi .rar faile peita, mis pole üldse raske, seega mingi .exe sinna toppida, ei ole samuti raske. http://www.google.ee , küll leiad vastuse omale. Pmst. hackimine on ikkagi illegaalne, ei soovita ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ehh... command prompt... mis prorat või java....

Suured teadjad meil siin, java küsib luba ja iga antiviirus leiab prorati.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ehh... command prompt... mis prorat või java....

Suured teadjad meil siin, java küsib luba ja iga antiviirus leiab prorati.

 

Sa ise ka usud, et keegi annaks talle õigeid õpetussõnu? Pärast saad endale mingi keyloggeri vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kle... kui ta peaks kuidagi hakkama saama sellega siis ta avab ikkagi selle faili ja saab selle viiruse ma ei näe mingit muret.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

java ei küsi luba, kui sa programmeerida oskad, samas command prompt? kuidas sa sellega teed? inimene peaks siis pildi oma arvutis executima, ja kas üldse cmd-ga on võimalik faili tõmmata?, pealegi cmd-d on näha jne

tglt cmdga saab vbs-i kirjutada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa peidad viiruse faili sisse, avamisel see poeb su arvutisse. command promtiga lihtsalt paigutad selle sinna.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

BTW, milleks sinu meelest on crypterid ja FUD stuff mis nkn päevaga 50%d

Pealegi, direct connect ei pääse läbi ühegi tulemüüri :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmst binderid olemas millega ühendada keylogger/rat server, aga niiviisi et .jpg fail jääks, on jube keeruline ja ma ei teagi kas on võimalik.

Shortcut teemaga on võimalik selline pull aga server peab olema peidetud kuhugi rar kausta nt. Vahvel.net pole õige koht selle jaoks vist, soovitan hackforums.net ttaolise teema jaoks, õpetused ja värki olemas.

PS! Viiruse levitamise eest on karistus ban, nii et ära topi seda siia koos lolli mulaga :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pmst binderid olemas millega ühendada keylogger/rat server, aga niiviisi et .jpg fail jääks, on jube keeruline ja ma ei teagi kas on võimalik.

Shortcut teemaga on võimalik selline pull aga server peab olema peidetud kuhugi rar kausta nt. Vahvel.net pole õige koht selle jaoks vist, soovitan hackforums.net ttaolise teema jaoks, õpetused ja värki olemas.

PS! Viiruse levitamise eest on karistus ban, nii et ära topi seda siia koos lolli mulaga :)

 

Foorumist ban saada on küll väga suur karistus, teed uue kasutaja, jätkad samas vaimus. Hackimine on illegaalne, karistatav kuni 5 aastase vanglakaristusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.