Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lapsepetjale töökaristus

Soovitatud postitused

Tartu maakohus mõistis 720 tundi ühiskasulikku tööd noormehele, kes pettis arvutimängus paremate levelite saamise ettekäändel lapselt välja 3500 krooni.

 

Kenet võttis internetikeskonnas rate.ee ühendust 10aastase poisiga, kellele pakkus arvutimängu "Runescape" kasutajanime ja paroole, millega saab mängus paremaid tasemeid kasutada. Ta lasi helistada numbrile, öeldes, et see on tasuta, tegelikult oli kõne maksumus 100 krooni. Poiss helistas 35 korda ja saadud numbrikombinatsiooni ehk virtuaalse raha edastas Kenetile, kes laadis need enda kasutajakontole, kandis kroonideks ümberkonverteerituna teisele kontole, kust raha omastas.

 

Kohus mõistis juunikuu otsusega Kenetile aastase vangistuse, mis asendati 720 tunni ühiskasuliku tööga.

 

allikas: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=387628

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

720h.. fuck him :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tüübil vaba aeg nüüd sisustatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hahaha :D tüüp ei saa enam seda rune toksida.

krt, eesti karistuste teema on jah, natuke liiga leebe. tapad kellegi ära, võtad leppe menetluse ja saad aasta tingimisi, eriti lahe.

 

Tappis ta kellegi ära? Ära vingu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei tea kes usuks seda sitta et helista 35 korda????

kes rates nii loll oli.

Revodead'ile sama karistus, emo fag scammib teisi.

 

---------- Postitused liidetud 21:31 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:15 ----------

 

vabandust halbade v2ljendite eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mu arust oleks ta võind parem üheks aastaks vangi minna... Teeb oma töö ära ja laseb kellegi uuesti üle nagunii , mõttetu mees.

 

---------- Postitused liidetud 21:34 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:31 ----------

 

ei tea kes usuks seda sitta et helista 35 korda????

kes rates nii loll oli.

 

Karm oligi see nagunii :D ta on ju mingi 10aastane vist :D


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Imelik veel see, et kui see Rate kõne käib, siis seal tädi ütleb ilusti välja, et kõnehind on 100EEK :D

 

Ja ma ei saa aru kuidas ta telefonilt 35 korda sai helistada, kui kuulimiit on 1000EEK?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
jah see olin mina ! helistasin 10 korda , ta ütles et see tädi seal valetab et reidil olid uuendused et nüüd 10 eek , aga nh loll olin ,,

tuhat eek pettis ,vb v2hemgi , ee 35 korda on vale !

 

Wat fak? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kenet, ehk see kes süüdi, ütles et see asi on juhtunud 3 aastat tagasi :D Ja ta ei saa aru miks alles nüüd see värk välja tuli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.