Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keegi pärnu kutsekasse?

Soovitatud postitused

VIP

Kokaks lähen, iseenesest pidi kool hea olema aga nagu ikka, mõnes koolis ka halvad õpetajad. Tuttavaid käib ka mul seal, sellessuhtes on ka normaalne, et ei pea päris uude kohta minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kokaks lähen, iseenesest pidi kool hea olema aga nagu ikka, mõnes koolis ka halvad õpetajad. Tuttavaid käib ka mul seal, sellessuhtes on ka normaalne, et ei pea päris uude kohta minema.

 

Kes sul pabereid vastu võttis, mingi naine või mees? Mul võttis naine pabereid vastu, mul jäi hinneteleht koju, vend kukkus karjuma seal :D

 

Ning kuidas sulle seal öeldi, et 29. juuli saad teada, kas said sisse või ei ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kokaks lähen, iseenesest pidi kool hea olema aga nagu ikka, mõnes koolis ka halvad õpetajad. Tuttavaid käib ka mul seal, sellessuhtes on ka normaalne, et ei pea päris uude kohta minema.

 

Ennem on õpilased halvad, siis juba õpetajad ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kokaks lähen, iseenesest pidi kool hea olema aga nagu ikka, mõnes koolis ka halvad õpetajad. Tuttavaid käib ka mul seal, sellessuhtes on ka normaalne, et ei pea päris uude kohta minema.

 

Kus kohast need "tuttavad" pärit on?

Endal ka päris palju sõpru & tuttavaid seal.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
teine aasta tuleb. neli korda oli võimalus mul välja lennata juba, oma viga. ega see kutsekas tegelt nii kerge pole kui räägitakse, aga Pärnus enamus õpetajad lasevad suht kursuselt läbi.

kes sisse saavad, viskame sügisel käppa. :D

 

...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kes sul pabereid vastu võttis, mingi naine või mees? Mul võttis naine pabereid vastu, mul jäi hinneteleht koju, vend kukkus karjuma seal :D

 

Ning kuidas sulle seal öeldi, et 29. juuli saad teada, kas said sisse või ei ?

 

Mul võttis vastu üks valge peaga naine. Rääkis hästi sõbralikult ja värki. Mhm, ütles seda ka jah, et 29 tuleb see tabel koduleheküljele ülesse.

 

Kus kohast need "tuttavad" pärit on?

Endal ka päris palju sõpru & tuttavaid seal.

 

Tuttavad pärit kõik Pärnu linnast.

 

 

Muidu endal oli keskmine hinne 4,1 ning see naine juba õnnitles mind sissesaamise puhul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida sa õppima läksid?

 

Ta läks kokaks, vaata eelnevaid postitusi ka.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks rutem see nimekiri kooli lehe ilmuda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah, käin ka Martini serveris vahepeal mängimas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.