Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[SA-MP]Life In LS Roleplay

Soovitatud postitused

LilsGaming

Server :Life in Los Santos

 

IP: 80.79.117.175:7777

 

Tervist !

 

Tutvustaksin teile siis üht Eesti vanimat rollimängu serverit.

Life In LSiga on siis tegu väga hea ja korraliku rollimängu serveriga, kus toimub kõrg tasemel rollimäng ja "nonrp" vennad saavad koheselt oma karistuste heade administraatorite poolt, kes serveris on. Kuigi paljud serverid on kinni pandud ja kinni jäänud, siis Lils on taas avatud ja jääb seda pikaks ajaks avatuks.Ise olen seal algusest peale mänginud ehk pea 2 aastat ja olen väga rahul ja ei kahetse midagi.

Liitu ka sina serveriga ja saa osa heast rollimängust ja seltskonnast.

Ja algajatele niipalju, et neid aidatakse suurima heameelega ;)

 

Töökohad:

*1. Detektiiv

*2. Advokaat

*3. Prostituut

*4. Narkoärikas

*5. Autovaras

*6. Uudiste Reporter

*7. Automehaanik

*8. Ihukaitsja

*9. Relvaärikas

*10. Poksija

*11. Bussi Juht

*12. Ajalehepoiss

*13. Rekkamees

*14. Pizzapoiss

*15. Talunik

*16. Illegaalne Talunik

*17. Narko Smugeldaja

*18. Linnahooldus ( Tänava puhastaja..Prügivedaja )

*19. Materjalide Smugeldaja

*20. Relvade Valmistaja

*21. Lehmalüpsja

 

Fraktsioonid:

 

*1. Politsei

*2. FBI

*3. Los Santose Transport

*4. Los Santose Kiirabi

*5. Los Surenos 13

*6. La Famigila Sinatria

*7. Linnavalitsus

*8. Palgamõrvarid

*9. Los Santose Reporterid

*10. 47th Street Saints

*11. East Side Bloods

 

 

IP: 80.79.117.175:7777

Foorum

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See küll mängijaid ei tõmba, mis te DLis korraldasite, lisaks paistab et teil on factioneid pisut liiast. Mina pole sinna nagunii oodatud, kuigi 2 inimest on mind kutsunud. Ma ei tule kuskile serverisse, sest ma ei mängi enam SA-MPi... Kõrgtasemeline RP? Sellist asja ei eksisteeri enam Eestis, ja rahvusvahelistes hakkab ka haruldaseks muutuma. Kunagi oli väike vfcrp nimeline projekt, seal oli RP'd, aga too läks ka metsa, kuna enamus eestlasi sai sealt banni just nonrp tõttu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vanasti ole hea server :)

 

---------- Postitused liidetud 01:12 ---------- Esimene postitus oli tehtud 01:11 ----------

 

See küll mängijaid ei tõmba, mis te DLis korraldasite, lisaks paistab et teil on factioneid pisut liiast. Mina pole sinna nagunii oodatud, kuigi 2 inimest on mind kutsunud. Ma ei tule kuskile serverisse, sest ma ei mängi enam SA-MPi... Kõrgtasemeline RP? Sellist asja ei eksisteeri enam Eestis, ja rahvusvahelistes hakkab ka haruldaseks muutuma. Kunagi oli väike vfcrp nimeline projekt, seal oli RP'd, aga too läks ka metsa, kuna enamus eestlasi sai sealt banni just nonrp tõttu.

 

Nojah, 2009 aasta suvel või kuskil seal tulid uut eesti serverit floodima /o kui admineid sees ei olnud ja haxima. vähemalt see LiLS mis tol ajal oli :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No türa,teie DL tüübid..

Me pole kedagi enda serverist reklaamima saatnud ja teie pole ka meile SPAMMERI IPD andnud mida me soovisime,annate ip siis vaatame kes meie serverist oli ja saab nädalase puhkuse.

Pole vaja laita kui ise asja lahendada ei oska.


~eemaldatud~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ehk ei saatnud ka Sunnikad kedagi? Lihtsalt mingi taunikpräänik tundis, et see on vajalik, nagu ka teil juhtus. ( Ilmselt )

Kui LILSist välja läks see spämmer siis tuli sinna sun roleplay serveri varsi samanimga tüüp,teine perekonnanimi.

Sellest võib paljugi järeldada.


~eemaldatud~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.