Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

christopheraksel@hotmail.com Scammer !

Soovitatud postitused

heii , müüsin christole siis enda maini , alguses oli kõik sujuv , siis antsin account vennale ette et ise sisse teda ei lasknud ja vend pani lase sisse lõpuks lasin ta sisse , vaatan äkkitselt msn-is sain blocki , ja oligi kõik panga oli tühjaks teinud ja nüüd accis aind 100gp

Pildid ka siis !

 

scamm.bmp

 

 

scamm2.bmp

 

scamm3.bmp

 

 

scamm4.bmp

 

 

 

Tema nimi Chr

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa teed nalja v ? 25 eek pin ? eile oli ju 50 vist veel :D

Sinu juttu järgi oled sina scammer, täis peaga, konto arestitud... mida iganes !

Ma olen kindel, et see sinu konto ja sina OLED SCAMMER !

Aitäh ! :)

 

ˇlol, idioot oled.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, mulle müüs 1 pinni 50.- ja ütles, et kui ostan 2 siis saan 3nda tasuta ja lõpuks seletas, et tvi kui maksad 60, siis saad umbes 2 pinni ja lõppkokkuvõttes kui ütlesin, et tvi sisesta ära siis viskas pinnid letti ja logis välja..proovisin neid pinne siis ja sittagi, invalid pinnid j kui vahvlis hakkasin kisa tekitama, siis hakkas sokkima, et raha pole üle tulnud ja tema umbes andis õiged pinnid.. üsna kahju sellisest vennast ausaltöeldes

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah, mulle müüs 1 pinni 50.- ja ütles, et kui ostan 2 siis saan 3nda tasuta ja lõpuks seletas, et tvi kui maksad 60, siis saad umbes 2 pinni ja lõppkokkuvõttes kui ütlesin, et tvi sisesta ära siis viskas pinnid letti ja logis välja..proovisin neid pinne siis ja sittagi, invalid pinnid j kui vahvlis hakkasin kisa tekitama, siis hakkas sokkima, et raha pole üle tulnud ja tema umbes andis õiged pinnid.. üsna kahju sellisest vennast ausaltöeldes

 

Palun tee pildid. On siis tõesti nii raske neid pilte teha? Saab vähemalt lahti sellisest siit.

Krdi amatöörid. Sedasi te jäätegi üle saama ja arvatavasti tekib neid siia juurdegi selle petturi poolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.