Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Chokah smokahs

Soovitatud postitused

Nojo

 

tahtsin küsida, et millal esimest korda uiidi tegite (kui üldse) ja kuidas oli, miks üldse tegite jne jne jne...

 

Ise tegin esimest korda 13 aastaselt mäletan läksime klassiga kuhugile campadesse võtsime 4 peale mingilt vennalt G ( Muidugi saime tugevalt üle sest noh, vaata mis tatid me olime haha ). Igaljuhul lugu lõppes sellega, et kell oli 7 õhtul, üks mu klassivend oli telgi kõrval oksendas ( mai tea miks), mina olin telgis irnusin selle peale kuidas ta seal ropsis ja teistest ma ei teagi mis sai hahah. Tegin telgiukse lahti,et vaadata kuidas tal siis läheb, astusin välja ning nägin kuidas ta oma roobi juures magas. 5 minutit hiljem märkasin kuidas koer oli läinud seda sööma, sellepeale tegi aga klassivend silmad lahti ja pani sinna samusesse uuesti ketti, mina aga irnusin tugevalt lõkke äärest ning peale seda läksin juba kell 8-9 magama ära telki hahah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No ise olen mingi 4 korda teinud. Aga kaks nendest kordadest on olnud väga lambid ja saanud tugevalt üle. Esimene hea tripp oli mingi 3-4 nädalat tagasi kui võtsime kolme peale g. See oli mõnus :P Tegime jointi ja lõpus sain headshotti ka mis kammis väga ära. Hiljem trippisime mingi paar tundi õues.

Paar sõpra teevad peaaegu iga päev peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen 1 korra teinud korralikult ja 1-2x paar mahvi võtnud, eriti ei kisu mind see kraam nii, et vaevalt uuesti teen. (never say never)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen mingi 300 korda teinud ma arvan. Eriti ei loe nagu.

Aga jah.. ma üritan sellest teemast eemale hoida, ma arvan et mu tekst tundub siin paljudele liiga utoopiline.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Olen mingi 300 korda teinud ma arvan. Eriti ei loe nagu.

Aga jah.. ma üritan sellest teemast eemale hoida, ma arvan et mu tekst tundub siin paljudele liiga utoopiline.

 

haha, mõistan mõistan.

PS kust kandist ise oled ?:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Esimest korda tegin mingi 10-11 aga lehte siis kuu hiljem sain aru, et õis laksib ja tegin seda. Mõtlesingi, et miks õis nii kallis on.:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Esimest korda tegin mingi 10-11 aga lehte siis kuu hiljem sain aru, et õis laksib ja tegin seda. Mõtlesingi, et miks õis nii kallis on.:D

 

vou vou, see lause ajas mind segadusse.

 

EDIT: nüüd sain aru. Õie grammi hind on kallim kui kulla oma, tead jah :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haha, mõistan mõistan.

PS kust kandist ise oled ?:P

 

Tallinn.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nice nice, äkki viskad oma msni vms mul on plaanis reedel läbi hüppata ;).

 

Noo pmtselt võid [email:sd7vo3iq]bongg@hot.ee[/email:sd7vo3iq] lisada.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

paar korda teind esimenekord sai yle :P aga ma olin siis 12 kaa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole mitte kunagi teinud ja ei tee ka.

 

thumbs_up.gif

 

Samad sõnad


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena. vot tak:D

 

Ot , suvel saab ikka igapäev kõrvetada .... ( rannas peeneks peaga hea soe istuda :D ) aga talvel väga ei kipu smõukima ; )


Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
vou vou, see lause ajas mind segadusse.

 

EDIT: nüüd sain aru. Õie grammi hind on kallim kui kulla oma, tead jah :D.

 

Huh? Ma räägin, et ma sain odavalt lehte ja aga see ei laksinud ja siis ostsin õit mis oli mitu korda kallim aga parem. No sht, et tean palju õie ja lehe gramm maksab. :D Mis kullast sa räägid? o.O


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.