Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Tauno noormets

Soovitatud postitused

Siis scamemr tauno noormets elab hiiumaal käib saaremaal koolis msn [email:1kt5jspr]cocaine-addict@hotmail.com[/email:1kt5jspr]

vahvel.net keskkonnas supernova

temaga ärge tegemist tehke !

pilt siis :

scammerrr.JPG

peale seda logis välja arvatavasti jään enda rahast ilma aga eks ta ole jah tuleb kaotusi ja võite :)

hoitke siis temast eemale ja te ei saa üle ootan tema bannimist siit foorumist

ootan mode vastust aga tema vastust eriti ei oota kuna ta nii loll hakkab välja keerutama ennast nagunii !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Elan saaremaal, tambiks läbi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kle dildo näppija laku oma ema :D sa oled nii lame mida sa selle pildiga tõestad ma pole midagi teinudgi ju?

 

Kohe näha kui arenenud siin mõni on ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma ei usu et ta pärast välja logis arvan et ta blokis ära su


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pange ban ära siis juba.

 

+1--.


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
OgAAADT1BTGBGrElysrnWKiD2jrSLx91JxQwKdLdndSKNpMUHrVyoEbdQ8SvWXLU4yvgsc_b55eoPuoHN7A_0CFC630Am1T1UGBwy7kJZw-1HtnVymFaqlJyCzMU.jpg tema.

 

ei ole :D , ma tean teda irl , suht normalna vend on tegelt :P ( ärge hakake nüüd , et kaitsen scammerit vms)

 

---------- Postitused liidetud 14:32 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:31 ----------

 

Irw. Ega sa see Tauno juhuslikult pole, kes Kärla läheduses elab? Seal kuradi kärla lähistes mingi küla poe juures oli mingi ilgem rahvas, kui saaremaal käisin :D, mingisugune Tauno oli ka, Jan jne.

 

ja kärdlas ta ka ei ela:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D:D ja see muidugi minu pilt XD naljamehed!LOL mis teete selle andmega kus elan???:D:D tulete annate peksa v? GL nohikud!

 

---------- Postitused liidetud 18:35 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:34 ----------

 

Tra irw mis nohikud siin ikka on kohe näha et mingid 3 aastased :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.