Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ajukahjustus

Soovitatud postitused

Kas kellelgi on mõni sugulane/tuttav, kellel on ajukahjustus ja selle tõttu aju ei suuda salvestada uut infot?

Kas ja kuidas on see inimene mälulüngast välja tulnud ning kaua see on kestnud?

 

 

Minu vägagi lähedasel inimesel on see kestnud, õnnetuse tagajärjel, juba 3 kuud: Aju ei salvesta uut infot. Ei mäleta, mida tegi natuke aega tagasi.:-(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sitta juhtub, äkki tal uut kõvaketas vaja ?

Yeaa, ma olen idikas, rääkige midagi uuemat.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teed vahvlisse, ehk pmst rune foorumisse kasutaja, et kirjutada sellest, et su mingil tuttaval on ajukahjustus? Ma kaldun arvama, et see on sinul hoopis.

 

Rune foorum on http://www.vahvel.net/runescape, vahvel.net ei ole RS, kui sina kaldud nii arvama, siis kao sinna RS allafoorumisse. See alafoorum on Südamelt ära, kus räägitakse sellistest asjadest.

 

 

Isiklikult ma ei tea selliseid inimesi, aga kui ma kontserdil laulmas käisin Tallinnas, siis mulle kinkis lilli üks Aasia silmadega neiu, oma ema abil, neiu oli vist juba 20.a vana, aga väga kahju oli temast, tal oli siis mingi ajukahjustus, ta ei osanud rääkida ega midagi... :( See oli siis mingi tauni haigus või nii...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.