Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Taneli blog.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kuna paljud hakkasid whinema, et mis ma oma rs päevikus blogin, siis hakkan nüüdsest siia kirjutama.

 

Sissejuhatuseks niipalju, et olen Tanel, tulen Tartust, hetkel 17 (talvel 18).

 

Mainin kohe ära, et igapäev ei hakka sissekandeid tegema.

 

Eelnevad sissekanded:

 

tere tere kalllis foorumi rahvas.

Arengut pole üldse olnud, selgitan lühidalt selle põhjuseid:

Laupäeva hommikul 5.30 äratus. Niii, tegin end korda ja särki värki, pool seitse helistan taksosse, et järele tulla. Sealt edasi bussijaama. Bussijaamas oli veits aega, siis mingi jokkis vana tuigerdas ühel pingil. Lõpuks jäigi ta sinna magama ja talle otsustati politsei kutsuda. Noo, tuli politsei kohale oma 5 minutiga(!) ja viidi see jorss minema. Niisiis, kell 7 tuli mu buss ette ja saingi bussi peale minna. Kindlasti kõik ei tea, et Tartu - Rakvere vahe on 125km ja buss läheb sinna tavaliselt 2h ja 50 minutit (on ka väheseid erandeid). Kas pole mitte haige? Nimelt buss teeb vahepeal 10 peatust. Tänu sellele, et mu buss tõesti väga vara - 7.10 läks, sain ma bussile, mis sõitis Rakverre 2h ja 10 minutiga.

Kuna tüdruk on 18, on tal ka auto ja load. 9.20 jõudsin Rakverre, ta oli mul vastas ja läksime kohe randa. Nimelt on Rakverest ~20km kaugusel selline tore koht, nagu Vainupea. Sealne rand on lihtsalt super! Kella kolmeni sai rannas peesitatud ja veel hullatud, seejärel läksime poodi - ostetud mõned ginnid ja õlled, sealt edasi juba tüdruku poole. Päev oli tore küll, mina olin saanud vaid mõned tunnid magada (unerütm täiesti sassis suvel), aga siis ütles Agnese (see sama tüdruk) isa, et oleks tore, kui me õlitaks aia üle. Noo jah, mõtlesime, et mis siis ikka. Hakkasime siis õlitama - veerand aeda õlitasime kolm ja pool tundi.. Ega ei tahtnudki 30 kraadises kuumas muud teha, kui mingit kuramuse aeda õlitada .. Lõpuks oli kell juba hilja ja jõudsime kõigi oma söömiste ja duši all käimistega lõpuks jalka teiseks poolajaks teleka ette. Sai kaasa elatud ja lõõgastatud - tore, et Saksamaa ikkagi kolmanda koha võttis ;).

Pühapäeval ei lastud ka magada - kell 9 äratus - RANDA. Agnes vist rannas elakski, 'being brown is so important'. Aga jaa, ega minagi vastu polnud, sest ujuda on tõesti üli mõnus, kui väljas kõrvetab kuum päike. Mingi kella kümne aeg jõudsime Vainupeale - 2 nudisti ujusid vees. Normal, läksime siis kah - muidugi mitte paljalt. Ei meeldi. Rannas lahendasime siis nsm ristsõnu ja sai veits kreemitatud ja mängitud (..:D). Asja tore pool on see, et mina saan koguaeg alkot juua, naine sõidab! Kuna rannas kohtab igasuguseid imelikke inimesi, kohtasime neid ka seekord. Näiteks üks vanamees koguaeg röhatas.. ja niii mitu tundi järjest. See oli ikka päris naljakas. Alguses mõtlesime, et ta teeb seda niisama, mingi oma 'nalja' pärast, aga ei, vist. Siis rannas oli Agnese üks vana klassiõde, nimeks Pernilla. No ma kohe muidugi, et mis Pernilla :D, uueks nimeks saigi tal siis Persevilla. Õhtul jõudsime koju - õlitasime paar tundi aeda ja jalka finaal võis alata! Kurat, ma olin nii väga Hollandi poolt. Hispaania mängis paremini, aga see värav oli minu arust ebaaus. Holland lõi ju karistuslöögist rikožetist müüri ning omakorda puutus hispaanlaste väravavaht palli - nurgalööki minu imestuseks ei antud. Kahju, Holland oleks võitu samuti väärnud, aga nagu öeldakse - parim võidab.

Esmaspäeval lasti mul magada - 12ni. Kallis läks ise hommikul lakkima, ei tahtnud mind üles äratada. Peale minu ärkamist lakkisime veel tunnike koos ja saigi tehtud (õigemini lakk sai otsa). Ütlesin talle, et mul on talle ka üks üllatus, aga seda ta näeb alles õhtul. Nooo, tibu läks nii äksi täis kohe, aga ma ei öelnud. :) Aeg läks kuidagi ära ja kell tiksus juba viis. Läksime autopesulast läbi, võtsime Statoilist 2 kabanossi ja minu 'üllatus-trip' võis alata. Juhatasin vaid talle teed, kuhu minema peab. Jõudsime kohale - Palmse mõisasse ;). Nimelt oli seal kontsert - Ott Lepland & Uku Suviste & Margus Vaher, teemaga 'KOIT'. Esitati Tõnis Mägi repertuaarist laule, lõpus kõlas ka KOIT - super! Kontsert algas kell 8 ja lõppes kell 10, seejärel läksime me again Vainupeale - no super oli päikese loojangu ajal ujuda. Vesi oli lihtsalt nii soe ja kinda' romantiline oli seal vees.. :)

Täna juba teisipäev, sõitsime Tartusse, minu poole, kuna Agnesel oli vaja Tartus korra niikuinii käia. Käidud-näidud, läksime minu poole, tegime koos ühe hea pitsa ja vaatasime filmi - The Rebound (soovitan:)). Kella nelja aeg saigi musi ära saadetud.

Üsna pea hakkas mul igav. Kuna väljas on tõesti faking palav, pinnisin ema, et too mind Lõunakeskusesse viiks. Sain oma tahtmise, sest tal oli vaja sinna digiboksi ostma minna. Ostsime digipoksi, mina käisin mõnes poes - sain särgi! Neid särke on mul tõesti ..palju, aga neid on ikka ja veel vaja. Esiteks, neid lihtsalt kulub nii palju ning teiseks, ühe päeva jooksul läheb neid päris mitu tükki. Sattusime ka ühest mööblipoest läbi, sai soetatud mõnus aiatool. Faking mugav on. Oleks jahedam, istuks päeval õues seal, praegusel ajal ei kannata - sääsed. Siis jõudsime koju lõpuks, ema läks välja, mina hakkasin grillima. Oli grilli isu. Rahvašašlõkk on tõesti hea, mõnusalt vürtsine, paras.

Jaa ongi kõik. Nüüd ootan reede õhtut, et tüdruk minu juurde tuleks. Laupäeval lähme Lõuna-Eesti rallit vaatama. ;)

 

Oligi lühidalt öeldud, miks pole aega rsi jaoks. Homseni, filmile.

 

 

7453

Neljapäeva õhtu juba, aeg läheb üsna kiiresti.

Kolmapäev oli suht mõttetu päev ikka. Ärkasin mingi 12 aeg ja läksin muru niitma. Kurat, ikka andis niita 34 kraadises kuumuses. Kuna maalapp on päris suur, siis võttis ikka päris läbi ka :P, aga ei kurda - sain päikest mõnusalt. Tüdruk ka juba kade, ta ei salli, et ma pruunim kui tema. Siis päevitasin veel ja õhtul sai filmi Dear John vaadatud, mis läks päris hinge, kui ausalt öelda.

Täna, neljapäeval, sai mingi 11 aeg ärgatud. Again, päevitama. Niii kuum oli, et kõrvaklapid ei tahtnud kõrvas püsida, kukkus välja muudkui. Kell oli juba vaevalt pool neli tiksunud, kui pilved tulid ja mõne minuti pärast hakkas sadama. Ega's midagi, kolisin tuppa ära ja vaatasin telekast üht dok. filmi. Olen alati nende vastu kuidagi skeptiline olnud, kuid see oli tõesti hea. See dokumentaalfilm rääkis Briti sõduritest, kes teenisid Afganistanis. Väga huvitav oli vaadata, kuidas nad seal sõdivad. Mulle lisas põnevust see, et kaameramees oli päris julge ja mitmed korrad oleks peaaegu reaalselt surma saanud (mitmed kaadrid sellised, kus võttegrupp ja Briti sõjaväelased jooksevad sõna otseses mõttes kuulide eest).

Film vaadatud, sai korra poes käidud jooki ostmas ja tagasi tuldud.

Reede õhtul tuleb tüdruk siia, eemal olen kuskil järgmise nädala neljapäevani, siis kirjutan üsna pikalt tõenäoliselt.

Runenurk: Logisin üle pika aja sisse. Ei viitsi midagi teha, nii et kogun EP-d ja killin edges targeteid.

 

7453 :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ootan väga suure huviga järgmisi sissekandeid :) .


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

No tere jälle Vahvlid.

Olen hetkel koduteel, nimelt Rakverest tagasi Tartusse. Täna on juba kolmapäev, päevad o n tõesti, väga kiiresti läinud. Aga asun siis kohe asja kallale:

Reedene päev algas üsna kehvalt tegelikult. Agnes helistas, et ta isa sõitis auto hunnikusse, et Agnes venitas selja ära ja et ta auto võtme küljes olev immo on puru. No õhtu edenedes paranes selg ja vend tegi tal immo ka korda. Agnes hakkas minu juurde tulema, ma tegin niikaua ema auto tolmuimejaga tühjaks. See reedene päev oli minu mälu järgi jõle palav, nii et me ei viitsinud jala poodi minna (pood 500m kaugusel).. läksime autoga. Ostsime ginni ja tegime ise pizza. Õhtul vaatasime Old Dogs (eesti keeles Vanad Penid). No ma olen seda filmi 4 korda nüüd juba näinud, aga ikka nutan naerust - lihtsalt nii naljakas, pange kohe tirima ja te ei kahetse.

Laupäev - äratus 8.00 - Fuck you. Enivei, läksime Lõuna-Eesti rallit vaatama. Täiega mõnus oli, sain ühe ilusa pildi ka, kus Märtini auto õhus oli. Kuna autod tulid paremuse järjestuses, oli juba teada, et ega need teised autod nii kiiresti tule..jah, ma pidin teistes ikka väga pettuma. See lätakas, kes teisel kohal laupäeval veel oli (ja kõik need ülejäänud), nende auto ei tõusnud maast üldse ülesse. Märtin oli aga omatte klass. Seal rallil läks ikka päris terve päev ära, sest need kiiruskatsed olid erinevatel aegadel. Närvi ajasid need kuramuse instruktorid, kes seda lindikest raja äärest muudkui kaugemale ajasid. No ma saan aru, et ohutus jne, aga kurat pangu siis see lint juba alguses õigesse kohta, mitte alles siis, kui rahvas on lindi ääres. No see selleks, Otepääl sai kõhu täis ja Märtinist pildi ka tehtud. Õhtul oli veel üks kiiruskatse, aga enne seda tulime ära, sest väljas oli kohutav kuumus.

2 pilti ka siis:

2jbnswp.jpg

 

2d2dime.jpg

 

No tore, kui on olemas kaine rool. Läksime poest läbi, võtsime 2 mahlapulka ja mulle 2 Saku on ice ka, kustutab janu ikka jõle hästi. Tagasi koju jõudsime mingi 5-6 aeg äkki, ega täpselt enam ei mäleta ka. Siis sai vist niisama õhtu mööda saadetud. Aaa, linnas käisime, otsisime meeleheitlikult apteeki. Kell oli siis 23 läbi juba, aga noo, meil oli ju vaja kindlasti apteeki. Tartus õnneks on Raekoja taga 24h apteek avatud, nii et meie ostud said rahuldatud, jee.

Pühapäev - äratus 7.00 - Fuck you too! Selline tunne, et on küll suvi, aga magada ei saa. Äratus sellepärast nii vara, et läksime Pärnusse suvitama. Tartus oli hommikul päike, Pärnusse jõudes hakkas vihma tibutama. No kurat, sõitsime peaegu 3 tundi suvepealinna..ja siis seal vihma tibutab. Ei kõigutanud see vihm meid midagi, läksime randa. Võtsime oma õhuvanne, päike oli koguaeg pilve taga. Paar tundi sai rannas magatud, paar tundi sai vees.. jah. Ütleks seda ka, et vesi on Pärnus kõvasti soojem, kui Vainupeal. Sai siis päev Pärnus veedetud ja tagasi hakatud sõitma. Jõudsime Tartusse - PÄIKE PAISTAB. No mine perse, tegelt ka. See oli kergelt masendav, aga noh, oli tore trip, meile väga meeldis.

Esmaspäev - äratus 9.00 - magada ei lasta. Pea pühapäevasest natukene haige ja unine, läksime Agnese poole, Rakverre. Pidime kell 12 juba teatud põhjustel Rakveres olema. Poole sõidu aeg tuli välja, et me siiski ei oleks pidanud kella kaheteistkümneks Rakveres olema, another small fail, huh. Okei, jõudsime Rakverre ja läksime esimese jutiga Selverisse Sunfesti pileteid ostma. Need ostetud, jõudsime koju. Aia üks nurk oli veel õliga immutamata, nii et pidime selle ära tegema. Sinna alla matsime oma päevast 4 korralikku tundi. Noo kurat kus päike võttis. Lõpuks sai see aed valmis tehtud. Õhtul olime täitsa väsinud, vaatasime mingit filmi ja läksime ära magama.

Teisipäev - äratus 9.00 - RANDA. Ilm oli väga paljulubav, kui kell 9 aknast välja vaatasin. Padavai Vainupeale ajama, sinna jõudes oli pilvine. Enne Vainupeale jõudmist käisime poes ka, ostsime "veits" foodi. Noo, Vainupeal oli pilves, 2h me sõime ainult seal, sest päikest võtta ei saanud ja merevesi oli väga külm. Ilmselgelt see merevee soojus oleneb tuulest, sest nädal tagasi oli vesi ikka julgelt 5 kraadi soojem. Päeval jõudsime tagasi Rakverre, Agnes hakkas pead värvima, ma proovisin ka. Räme hais tuleb sellest peavärvimisest ikka, jube keemia. Nii, õhtu oligi kätte jõudnud ja hakkasime Sunfestile minema. Pakkisime kotti hoolikalt alkot kaasa, enne seda oli ka vaja muidugi paar õlut ära libistada, kraad sisse ikka! Sunfesti "värava" ees oli kohe kontroll, kes hakkas meie kotti kontrollima. Nii sitt kontroll oli, et meie pudeleid ta ülesse ei leidnud. Otseselt ta ei tohtinud kotis sobrama hakata, aga kompas - feilis. Saime alko ilusti sisse smuugeldatud. Kontsert hakkas 19.00, aga me ei läinud päris kella seitsmeks, sest kell seitse hakkas Rivo Kingi bänd, mis meile väga ei sümpatiseeri.. Jõudsime 19.45 kohale ja juba karjuski Ott Lepland: "TERE RAKVERE RAHVAS!!" Mhm, mul alksist kohe mingi hullem kuse häda. Läksin kuhugi kohvikusse, mis oli lava taga. 10 Inimest ootab järjekorras..Noo sain lõpuks ära käidud vetsus, ja siis näen, et 10 sini-rohelist välipeldikut on kohviku vastas...tore, eks. Sunfest oli väga mõnus, Padar rokkis ikka täiega, soovitan minna. Kahjuks sai Sunfest juba enne kella 11-st läbi. Tuju hea, hakkasime kodu poole vaaruma. Kodus kõik magasid, saime veits hängida ja läksime ka ära tuttu.

Kolmapäev - äratust ei olnudki! Ise ka imestasin, ei pekstudki vara ülesse. Ärkasime mingi 11 aeg, peavalu, silmamunad ka valutavad krt. Noo jah, sai hommikusööki söödud, natuke niisama juttu puhutud ja juba kell 13.30 läkski mul buss tagasi Tartusse. Hetkel olen ka bussi peal, kirjutan seda blogi siin. (Kirjutan hetkel wordpadi, hiljem copy-pasten ümber). Rakvere-Tartu buss sõidab 2h 50min. Vaatasin just Hot Tube Time Machine filmi ka, täiesti mõnus film oli. Jaa ongi kõik, Tanel lõpetab.

 

/edit: nüüd kodus.

 


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega jaa, päevad alati tegevust täis, see mulle meeldib (Y). Vaata, et rohkem ikka reaalelu naudid, mitte mingi PC elu. Keep it uppppppppp . :)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

cool story, panin filmi tõmbama:)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Old dogs hea film, ma ka ikka seda mitu korda vaadanud aga paneb naerma, eriti see vanamees prillidega.

No ütleme ,et 4 koomikut kokku pandud:D

Aga sulle Tanel nagu ikka ütlesin ,et edu ja naudi rohkem IRL elu nagu sa hetkel teed kui RS elu:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Minu päev täna sisuliselt vist lõppenud. Ärkasin 11 aeg, ilmselge kuumus ajas ülesse.

Hommikul läks ema ära soome, õele külla, nii et saan temast rahu esmaspäevani, yay. Kell tiksus juba üks, kui ma otsustasin ühe töö ära teha - nimelat kivid tuli uuesti laduda, sest kahe aastaga olid need ära vajunud. Noo võtsin siis need 3 pikka rivi ülesse ja tegin ära. Alguses tundus küll, et noh, mis seal ikka, et täidan natukene ja panen tagasi, aga nii lihtsalt asi ei läinud. Julgelt 3 tundi kulus selleks, vilus 31 kraadi..mina sain mõnusalt päikese käes neid kive laduda. Ei kurda, sain päikest.

Peale kivide ladumist üks külm dušš ja pool liitrit jääkülma coca-colat, tuju hea, pea ainult hõõgab kuumusest veel veits.

Nüüd ma ei teagi mis teen, sellise kuumusega ei jõua väljas kaua olla. Vahin probably lihtsalt telksu ja passin vahvlis.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Viimased päevad suhteliselt töised olnud. Kivi sai maha pandud, autot pestud seest-väljast, muru niidetud ja mingeid mõttetuid koduseid töid. Ei hakka nendest küll pikemalt rääkima. Paari tunni pärast lähen ära Rakverre, et siis juba esmaspäeva hommikul Hiiumaale sõita, sealt edasi järgmine päev Saaremaale ja siis tagasi mandrile. Kindlasti kirjutan selle tripi muljeid, arvatavasti neljapäeval.

Olge tublid siis, aitäh kõigile kommenteerijatele. :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tere tere vahvlid, pole ammu kirjutanud, või mis?

Pühapäeva õhtu poole sõitsin siis ära Rakverre, et sealt hommikul minna Hiiu-Saaremaa tripile. No reis iseenesest kulges väga hästi. Ei hakka nendest vaatamisväärsustest siin rääkima, igav jutt ilmselgelt. Esimene öö, ööbisime kuskil Hiiumaa hotellis. Noo kuna pidime Agnese vanematega ühes toas magama, siis öö läks väga pikaks.. Ta vanemad norskasid. See ütleb kõik, lisaks olid sääsed toas. Piinarikas öö üle elatud, magamata, praamile ja edasi Saaremaale. Sai seal kindluses käidud ja pankrannikul ja veel sajas kohas ning õhtul rentisime maja. Õhtul sai tüdrukuga koos saunas käidud ja nüüd orgunnisime omale eraldi toa ka, kahel põhjusel. Norskamine ja siis seee teine, private põhjus. Öösel vaatasime veel läpparist filmi ja oligi viimane päev ees, reis koju. Enne kojuminekut käisime veel kala püüdmas ja kardiga sõitmas, sai adrenaliini mõnusalt.

Kokku sai praamiga sõidetud 3 korda. Kuramuse kiluvõileib maksis 30 krooni, natukene liiga palju. Aga noh, ei kurda, reis tehti mulle totaalselt välja, kulus ainult 500 eek laevas ja siis, kui me Agnesega kahekesti olime.

Täna sai välja magatud ja poole kahe aeg Rakverest Tartusse tulema hakatud. Buss sõitis 2h ja 50 minutit, see pole veel kõik, muidugi pidi politsei bussi 20 minutiks kinni pidama ja kõik tehnilise passi ja sõidugraafiku üle vaatama. No jah, lõpuks jõudsin Tartusse ja siin ma nüüd siis olen. Homme või ülehomme võibolla kuhugi välismaale minek, täpsemalt veel ei tea. Üsna tihe graafik on. Ja 4.august saab meil Agnesega aasta koos oldud, nii et siis tuleb ka üht-teist, selle jätan praegu enda teada.

Olge siis toredad.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.