Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Skillah.

Soovitatud postitused

OK . teema selline, et mul sõber nimega Styven. Otsustasime ennast P2P teha. Mõeldud-Tehtud. Viisime raha panka. kokku kahepeale 100 kr. ( mõlemale pin. ) . koju tulles ei leidnud me ühtegi müüjat. Lõpuks leidis mu sõber isiku kelle msn on [email:38ngesin]estpinseller@hotmail.com[/email:38ngesin] . Muidugi, ma olen varem ostnud pinne, tundus kahtlane isik. Kuid rsi isu nii suur. Okei. Algul oli teema selline et, laseb pmi saata mulle, ja käib ette. Aga siis tuli jutuks et 100kr 6 pinni. Mul vajus karp lahti, "scammer." aga sõber ei saanud kiusatusele peale, ja ütles et, pohh . Sõber käis ette. Ma ei tea miks. aga siiski käis. ok kõik oli normaalne. Ta ütles et annab pinnid kohe kui raha kantut. Styven tegi arve ära siis. ütles et raha saadetud ja kõmm. Pinni müüja kadus nahhuj.

 

Ok ma googeldasin tema kohta infot, ei tea kas see tõsi kuid siiski

muidu päris nimi on tal Timo Nirk, nr on 56383863 ning tegelikult pidi elama Pärnus, kuid targemad leidsid tal seost Envar Teesaluga kes on suure egoga saripettur kes on võimeline üpris kergelt endale aliase välja mõtlema.

 

Pilte ka siis

 

:

 

339srnq.png

 

24yvfkj.png

 

faoduh.png

 

2u8djj6.png

 

20rrzx3.jpg

 

2rwtkd2.png

 

. nagu näha, jäid pinnid saamata ja 100 krooni ka kadus. Endal siiralt kahju rahast. Rahaga niigi kitsas. Ja siis mingi nähvakas ostab minu raha eest endale krõpsu ja cocat.

 

Peace.


Heipppps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

100 : 6 = 16.66666666666 EEK/PIN.

 

gl with that.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.