Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Robini signad

Soovitatud postitused

Tere, olen nuub midagi ei oska veel kuid proovin õppida. Täna võtsin kätte ja avasin photoshopi esimest korda. Vaatasin paar videot ja hakkasin jamama^^

day edit:

pilt_copy.jpg

signaaa.jpg

signa_5.jpg

signa_10_copy.jpg

Untitled-1_copy.png

 

uus :D

tillu.png

 

 

 

 

 

kriitika ja muu oodatud:huh:


salme.bmp

 

Virgo mu hõumi.

Tibu mu iidol.

Salme mu jumal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Räägi mulle, kuidas salvestad neid? Kvali on s väga vasakule.

 

Igastahes, sul on veel palju õppida, ning kui tahad edasi õppida siis hakka gfx foorumites käima, ning erinevaid tehnikaid proovima.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sul on veel pikk ja raske teekond ees kui kuhugi jõuda tahad, aga eks takistused ole ületamiseks ja olen näinud ka selliseid, kes väga väikese ajaga vääga suure skillboosti saavad ja ma usun, et ka sina oled selleks võimeline kui vähegi tahtmist on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Proovi kõik adjustment layerid läbi, kuni gradientideni välja.

Blendi oma töö paremini kokku, õpi ära selline mõiste nagu "DEPTH" , ning proovi ka seda reaalselt teostada.

Tekst unusta kohe kindlasti ära - see on tegelikult üks raskemaid asju gfx-imises.. ühesõnaga, su font on jama, paigutus on jama.. (tekst on jama)

 

No ma ei tea, vaatasid/uurisid üldse kusagilt selle asja kohta? Proovi inspiratsiooni leida.. või võta algul mingi vägev kena töö, ning proovi järgi teha, tee tutoriale, sell viisil saad enamus toolid asjad selgeks.

 

Muidu, üprisgi tore, et gfxereid juurde sajab.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

See peaks vist olema mina :)

Minu meelest on see päris norm :)

Sundayst ikka parem ju :D

Ja ma arvan et nii oleks seda kõige lihtsam teha?

Tglt nh, ei teagi, pole stocki näind :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See peaks vist olema mina :)

Minu meelest on see päris norm :)

Sundayst ikka parem ju :D

Ja ma arvan et nii oleks seda kõige lihtsam teha?

Tglt nh, ei teagi, pole stocki näind :)

wow kuule rott hoia suu kinni, mis kuradi haigus see on siin ''sinust ikka parem ju'', sa oled mingi 12 aastane et nii räägid?

mida sa tema eest üldse räägid? kui ta kriitikat talub, siis võtab selle ilusti vastu ja sina ei pea üldse muretsema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sa lihtsalt värve muutnud ju :O

ja ned mustad servad vist isegi originaal stockilt ? :D

Aga ühte ma sulle ütlen ... kui oled algaja , siis ära ürita mingit tühja asja teha , lootes et see jääb ilus. Lihtsad võta mingid õpetused ette ja hakka ikka räigelt maha tegema nendelt (ei soovita siiski kasutada samu pilte , mis on õpetuses . arened lihtsalt rohkem kui mingeid teisi pilte kasutad aga siiski õpetuselt maha teed). alguses sa küll keevitad rämedat kräppi kokku , kuna ei oska veel neid effekte jms kasutada, aga kui sa teed ja teed ikka õpetuste järgi ja kasutad neid erinevaid asju ja effekte ja tööriistu jne .. siis ühel hetkel sa hakkad lihtsalt arenema. Jah, ilma kunstilise silmata jaa muu sellise asjata võib see vbl veidi kauem aega võtta , kui mingil andekal ja kunstiteadlikul inimesel , aga ära heida meelt ja mine edasi , see areng tuleb nkn kui koguaeg näpid seda photoshoppi ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.