Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arto päevik .

Soovitatud postitused

käskisin eelmise teema kindlaks ajaks lukustada, aga enam ei tehta lahti ja aei viitsi modega ka piuksuda, nüüd vaatan rohkem IRL poole ja nolifemisest lahti saada, aga gamingust käib ikka juttu

 

card.png

 

Täna pole eriti midagi teinud, plaanin minna õue ns grillima, Mmdea mis veel :D vb parki jalutama, ja hetkel olen maal.

 

 

Eestikeele õpetajad ärge hakake parandama palun

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis su rate on?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Väike-Maarjas kõvasti palav, kui keegi ei tea siis too on lääne virumaal, õue varsti jäätis sööma, nina all kõik higine, kui koju siis VB saan red dead redemption PS3, ja kui kellegil huvi, siis mu Steam on cookie751, source pelasi ainult peal, sünnipäeval kui saab parema masina siis CSSi pelama :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
added.

 

mul küll ei näita et oleksid lisanud.

 

---------- Postitused liidetud 15:39 ---------- Esimene postitus oli tehtud 15:33 ----------

 

soovitage kuhu randa lähen , enamus rannad on nastikutest ja rästikutest tulvil, vähemalt postimehes oli eile see jutt, et üks laps sai lausa hammustada juba ja leiti et ujuvad ka vees juba need maod vms. isegi peipsid jne. pidid olema täis neid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma vaatasin, et Arto blogi ja mõtlesin "Kes selle hullu vahvlisse tagasi lasi" ja mõtlesin "Facepalm, isegi suvel peab gaming blogi" aga siis lugesin, et sul on rohkem irl elu ka nüüd(Hoian sulle pöialt, et oleks sest suve läbi arvutit passida...) ning mitte ühtki roppu sõna pole näinud ning isegi eesti keel on parem kui osadel siin foorumis kes on sinust mitu mitu aastat vanem. Vaadates su tänaseid poste on ka üpriski eeskujulikud.

Nii, et keep it up. Aga võib-olla mulle ainult tundus nii.

Nii, et kui ikka nõmetsed siis anna teada. :D

 

I lol'd no offence.

 

arto.jpg

 

 

Edu.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma vaatasin, et Arto blogi ja mõtlesin "Kes selle hullu vahvlisse tagasi lasi" ja mõtlesin "Facepalm, isegi suvel peab gaming blogi" aga siis lugesin, et sul on rohkem irl elu ka nüüd(Hoian sulle pöialt, et oleks sest suve läbi arvutit passida...) ning mitte ühtki roppu sõna pole näinud ning isegi eesti keel on parem kui osadel siin foorumis kes on sinust mitu mitu aastat vanem. Vaadates su tänaseid poste on ka üpriski eeskujulikud.

Nii, et keep it up. Aga võib-olla mulle ainult tundus nii.

Nii, et kui ikka nõmetsed siis anna teada. :D

 

I lol'd no offence.

 

arto.jpg

 

 

Edu.

 

thnx, liha grillil hetkel, ei viitsinud passida seal õues mitte midagi teha, liha ju ikkagi grillil ja tavaliselt võtavad head ribid mingi pool tundi aega, tulin tuppa vahepeal :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
thnx, liha grillil hetkel, ei viitsinud passida seal õues mitte midagi teha, liha ju ikkagi grillil ja tavaliselt võtavad head ribid mingi pool tundi aega, tulin tuppa vahepeal :P

 

Noo toas natuke passimine pole patt aga kui üldse väljas ei käi keset suve siis on küll pisut imelik aga niimoodi paarkümmend minutit toas ja välja tagasi on ka normaalne.;)

Ise olen ma 3 päeva järjest toas olnud aga ma haige ka, mingi pea teema, et pähe löövad mingid räiged valud ja pilt läheb eest.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sõin siis liha ära, kutsun kamba kokku ja niisama käima parki.

 

Täna ööse toimus siin maja ees imelik värk kah, mingi must auto pani ühe mehe maha, käis aiamaa ja puukuuri poole, siis paar minutit hiljem tuli ma ei tea kust mingi valge buss välja sinna samasse kohta ja sõitis minema koos selle vennaga, varastas telliskive majalt mis just siin kõrval ehitatakse juba 3 aastat? i think so, kuna niisama ei pane mingi must auto kuskile mehe maha ja varsti valge buss järgi talle, hetkel pole küll midagi tähele pandud, ei usu et midagi suurt tegin üldse siin, politsei jaoskond kohe lähedal kaameratest tulvil, aga jah ei tea mida edasi teha kui pargis saab ära hängitud, poodi vb lähen, ja erilist gamingut siin maal ei toimu, peale 30 minutit csi

 

---------- Postitused liidetud 16:30 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:13 ----------

 

nüüd ei tea mida teha, ujuda pole kh kuskil

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sõin siis liha ära, kutsun kamba kokku ja niisama käima parki.

 

Täna ööse toimus siin maja ees imelik värk kah, mingi must auto pani ühe mehe maha, käis aiamaa ja puukuuri poole, siis paar minutit hiljem tuli ma ei tea kust mingi valge buss välja sinna samasse kohta ja sõitis minema koos selle vennaga, varastas telliskive majalt mis just siin kõrval ehitatakse juba 3 aastat? i think so, kuna niisama ei pane mingi must auto kuskile mehe maha ja varsti valge buss järgi talle, hetkel pole küll midagi tähele pandud, ei usu et midagi suurt tegin üldse siin, politsei jaoskond kohe lähedal kaameratest tulvil, aga jah ei tea mida edasi teha kui pargis saab ära hängitud, poodi vb lähen, ja erilist gamingut siin maal ei toimu, peale 30 minutit csi

 

---------- Postitused liidetud 16:30 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:13 ----------

 

nüüd ei tea mida teha, ujuda pole kh kuskil

 

Ära solvu, aga arvan, et sa ei oska veel ujudagi...

 

Edu blogiga.


FurySigT.jpg

 

Steam: Peppenjak.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

XD Im really LOLD And i laughted y but off.

Ausõna, oled mingi netihiiri ja siis veel paned endast videoid ja pilte, mis tõestavad seda.

Ja siis hiljem küsid: Miks te mind vihkate?

Ja mängi vähem, siis ei pea selliseid prille kandma.

 

 

NB! Mul ei ole midagi prillikandjate vastu, kuid arto omad... noh ise teate...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
XD Im really LOLD And i laughted y but off.

Ausõna, oled mingi netihiiri ja siis veel paned endast videoid ja pilte, mis tõestavad seda.

Ja siis hiljem küsid: Miks te mind vihkate?

 

Ma pole seda küsinud.

 

---------- Postitused liidetud 17:15 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:14 ----------

 

http://www.youtube.com/watch?v=GnW3IXN8JaI, Vaadates siin su kõndimist ei usu ma isegi, et sa joosta oskad...

No offence.

 

Edu blogiga, mate!

 

selja peal saab ikkagi ujudaet minna otse kasutad käsi nagu aerusi vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://www.youtube.com/watch?v=GnW3IXN8JaI, Vaadates siin su kõndimist ei usu ma isegi, et sa joosta oskad/jaksad...

No offence.

 

Täis tont oled ju. Eile liitusid ja mõtled, et tuled siia inimesi paika panema?

 

Artole väike facepalm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Häirib see sind?

 

Sa ei saanud lause mõttest aru?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
XD Im really LOLD And i laughted y but off.

Ausõna, oled mingi netihiiri ja siis veel paned endast videoid ja pilte, mis tõestavad seda.

Ja siis hiljem küsid: Miks te mind vihkate?

Ja mängi vähem, siis ei pea selliseid prille kandma.

 

 

NB! Mul ei ole midagi prillikandjate vastu, kuid arto omad... noh ise teate...

 

ei tea jah kes päevadläbi csis passib?

 

pool aastat tagasi olid sa see netihiiro, tegid oma blogisid siia, kus üritasid scammivaid lehti töestada, no tösiselt nagu. Arto tundub sinust vähemalt 2x targem.

 

Fuck you and have a nice day.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei flame siin, te karjute et ikka olen nolifer kui vaatan rohkem IRL poole? IRL = Päris elu, ehk vaatan rohkem päris elu poole mitte mingi gamingu poole

 

Mulle meeldib su julgus, aga eelpooltmainitavast küll nii välja ei tule väga ( Uus kompuuter, pelad vms)


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aitab spamist!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.