Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline jkymmel

Sandy Beach

Soovitatud postitused

Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas

feil :) sinust 100x pparem disiner (Eve GFXForums.net-ist) Ütles just et muu on hea aga veits hele ja värve eriti pole :)

See näitab küll et sa kade :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
feil :) sinust 100x pparem disiner (Eve GFXForums.net-ist) Ütles just et muu on hea aga veits hele ja värve eriti pole :)

See näitab küll et sa kade :)

 

Rebid? Eve gfxforumsist, ei tee graafikatgi.

Ta sai modeks, kuna ta mature liccalt.

 

Su light tuleb üle siggy, stocki light paremalt, see on suuur feil juba. Kiri ei lähe teemaga kokku ja üldiselt liiga tühi.

Kui veel seda foorumit mainida, siis olen seal tuntud hea kriitikaga, nii, et ei usu, et failisin.

Või oled ise kade hoopis, et GFXi tiimi ei saanud ja ma sain ^.^


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas

iBruteForce ei valinud skilli järgi ;)

Pealegi, ta graafika alal väga professionaal

PEACE BTW

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

issand mis sittades foorumies te käite, mingi gfxforums? wtf? täielikud amatöörid seal koos ju

feil :) sinust 100x pparem disiner (Eve GFXForums.net-ist) Ütles just et muu on hea aga veits hele ja värve eriti pole :)

See näitab küll et sa kade :)

 

haha hea jutt, räägid nagu 10 aastane. muide kuidas see signa esimene on kui sul omal signatuuris kaks signa mis on seal juba mõnda aega olnud?

signal pole peale kirja ja rõvedate raamide midagi pandud, nii et harjuta, 1p saad praegu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
feil :) sinust 100x pparem disiner (Eve GFXForums.net-ist) Ütles just et muu on hea aga veits hele ja värve eriti pole :)

See näitab küll et sa kade :)

 

See tekst näitab küll, et sa oled egoist ja alla 12 aasta vana.

Esiteks on fail mitte feil.

Teiseks sa ei kasuta punkte ega komasi.

Kolmandaks lause hakkab suure algus tähega.

 

Signatuuri eest 6p.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See tekst näitab küll, et sa oled egoist ja alla 12 aasta vana.

Esiteks on fail mitte feil.

Teiseks sa ei kasuta punkte ega komasi.

Kolmandaks lause hakkab suure algus tähega.

 

Signatuuri eest 6p.

ausalt, see on ju internett, siin suva kuidas sa kirjutad


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See tekst näitab küll, et sa oled egoist ja alla 12 aasta vana.

Esiteks on fail mitte feil.

Teiseks sa ei kasuta punkte ega komasi.

Kolmandaks lause hakkab suure algus tähega.

 

Signatuuri eest 6p.

 

"Mitte" ees peab olema koma.

"Teiseks" ja "Kolmandaks" järel peavad ka komad olema.

"Komasi"?? "Komasid"!

"Algustäht" on üks sõna.

 

Ära targuta :P


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
"Mitte" ees peab olema koma.

"Teiseks" ja "Kolmandaks" järel peavad ka komad olema.

"Komasi"?? "Komasid"!

"Algustäht" on üks sõna.

 

Ära targuta :P

 

Oii panid ära nüüd? Too endale pisut nööri ja jää rippuma kuhugi ausalt.

Kas ma panin esiteks, teiseks ja kolmandaks ühte lausesse, et neil oleks pidanud koma kusagil olema?

Algustähe teema it happens! Ma teadsin seda dunno miks ma tühiku vahele panin. Mitte kohta ei teadnud, et koma tuleb nii.

Komasi räägin nii nagu endale mugavam on.

Nii, et sa failisid rohkem kui mina idioot.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oii panid ära nüüd? Too endale pisut nööri ja jää rippuma kuhugi ausalt.

Kas ma panin esiteks, teiseks ja kolmandaks ühte lausesse, et neil oleks pidanud koma kusagil olema?

Algustähe teema it happens! Ma teadsin seda dunno miks ma tühiku vahele panin. Mitte kohta ei teadnud, et koma tuleb nii.

Komasi räägin nii nagu endale mugavam on.

Nii, et sa failisid rohkem kui mina idioot.

 

tra sa kirjutad nagu mingit luuletust + keda need komad ja suured algustähed sügavad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oii panid ära nüüd? Too endale pisut nööri ja jää rippuma kuhugi ausalt.

Kas ma panin esiteks, teiseks ja kolmandaks ühte lausesse, et neil oleks pidanud koma kusagil olema?

Algustähe teema it happens! Ma teadsin seda dunno miks ma tühiku vahele panin. Mitte kohta ei teadnud, et koma tuleb nii.

Komasi räägin nii nagu endale mugavam on.

Nii, et sa failisid rohkem kui mina idioot.

 

Palun ära erutu nüüd kohe. Katsu olla kuidagi :)

 

Muideks, ise alustasid - tulid siin suure suuga Jkymmeli kirjastiili kritiseerima ja oled nüüd kuri, et ei saanud hakkama. Elu läheb edasi, ära põe.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas

sunday mingi wannabe :) Signasid teed minust paremini küll, ( ma teid mingi max 3 signa, üks oli mingi wallpaperist välja lõigatud, teine reklaam). Kui GFX Forums nii newb, siis miks sa sellest parem pole?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sunday mingi wannabe :) Signasid teed minust paremini küll, ( ma teid mingi max 3 signa, üks oli mingi wallpaperist välja lõigatud, teine reklaam). Kui GFX Forums nii newb, siis miks sa sellest parem pole?

BTW, sa ei taha teada mis iBF teeks kui saaks teada et sa ta foorumist nii arvad :) Vahvel oleks kohe häkitud ;):D

 

ega vahvel minu foorum pole et nad seda häkkima peaks?! kuule, ma ei taha küll ego olla aga enda signatuuridest paremaid asju ma seal foorumis küll ei näe, võid näidata mõnda aga pmst see gfxforums on lihtsalt mingi amatööride foorum. nad tahavad olla kuulsamate ja paremate gfx foorumite moodi, aga mitte kuidagi ei õnnestu.

enamus signatuurid on seal effekte täis lihtsalt, aga ideed on täiesti null. kui sa arvad et ainult PSi kasutamise oskusest piisab, siis sa eksid rängalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noo ma isegi uurisin need postid kiirelt läbi ja eks ta siin suht OT ole juba, aga sa jkymmel liialdad küll väga minu arust, sest see asi mis sa kokku keerasid on maksimaalselt reiditöötlus imo. Ma pole mingi asjatundja ja seega ei taha ma siin midagi targutada ega õpetada, aga igasugustes toredates urgastes ringi tuuseldades olen märganud, et see Sunday jagab seda asja päris hästi ning ma täiesti usun seda juttu mis ta siin eespool rääkis jaa see on öeldud täiesti ilma mingi eesmärgita pugeda vms. Ja noo sellest lausest, kus sa räägid mingist vahvli häkkimisest vms, noo ma ei tea.. kui see vend tõesti seda suudab , siis mis kasu ta sellest saab? .. milleks on vaja kellelgi, kes mingit gfx foorumit üritab püsti hoida (kui ma õieti aru sain siis see gfxforums vms tema oma ??) milleks on vaja sellisel mingit vabaaja foorumit häkkida ??? Vot ei saa ma sellest aru. Ja tuure võiksid sa küll maha tõmmata, sest see kui su signa kohta midagi halvasti öeldakse, ei tähenda alati et ütleja valet juttu räägib ;)

Jutt kaldub sul küll veidi sellise lapse tasemele veel , aga küll sa kasvad :):)

Aga näpi ps'i edasi ja ehk ühel ilusal päeval hakkab midagi tulema ka ;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra kyummel ajab ikka nii ketasse. gfxforums.net mingi sittfoorum üldiselt. Olen seda neile ka ütelnud.

Enamus graaki artiste sealt hackforums.netist, HFi graafika tase veel väiksem.

Sunday ausalt neilt kõigest üle seal.

 

@Offtopic.

Dude, ma olen sust HFis ikka päris kauem olnud, iBF ei hacki, tai hackiks elusees Vahvlit ära. Sai tea tast, ega hackimisest midagi, nii, et ära ürita kõvat hackerit mängida.

 

//EDIT.

JKymmel GFXForumsis limited, noh ma arvan, et iBFi nime kasutamine ähvardamisel pole just kõige targem tegu.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.