Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Country Roleplay

Soovitatud postitused

countryroleplay1.png

 

kyulad.png

 

informatsioon.png

 

Serveril on külaelu. Seal saad teha mitteametliku grupeeringu, ja sellist fraksitegemist polegi vaja! IRC + Telefon ja muud värgid on olemas niigi. Serveril peaks olema umbes 3 grupeeringud. (The Ballas [Rico . // Rico Fenzize], Ruff Ryders [sMD // Rauno Collister, Leonardo Scruti, Mark Cross], The Stracci Family [Alex Foster]) Serveril on hetkel sellised fraktsioonid: Valitsus, Politsei, Päästeamet.

 

juhtkond.png

 

Omanik - Martin aka Alex Foster

Peaadministraator - Madis aka Andrew Cleg

{4} Administraator - Allar aka Jason Carter

{2} Administraator - Artur aka Leonardo Scruti

Mängijad: (Vahvlis kasutajanimi)

zuuzk - (Andrew Cleg)

Barky * - (John Palma)

SMD - (Rauno Collister)

Rico . - (Rico Fenzize)

Prosinec - (Arksta_Fedello)

Cracker^ - (Mark Cross)

Dexter - (Sergio Harris)

Artur. - (Leonardo Scruti)

 

 

 

( Täiendamisel )

 

Aga vaadake ka siit: http://foorum.estrp.eu/viewtopic.php?f=125&t=2206 (Rollerikross üritus, tulge osalema! :))


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normaalne server on :)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tuleks hea meelega. Tehke aint The Ballas korda ja olen mängija. Samuti küsiks omaniku msn.

 

Hetkel pole siiani näinud The Ballast tegutsemast ja siiani korras :) Omanik msn pole enam avalik, peab saatma foorumis PM'e.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lisa ka Administratsioon.

 

Omanik - Martin aka Alex Foster

Peaadministraator - Madis aka ...

LVL 4 Administraator - Allar aka Jason Carter

LVL 2 Administraator - Artur aka Leonardo Scruti

 

 

Võid ka mind lisada mängiate alla.

Artur. - Leonardo Scruti

 

Aga jah.

Inimestele kes sellest esimestkorda kuulevad ütlen seda.

Kui seal juba mängima hakkad siis lahkuda sa ei suuda.

Olen proovinud hunnikute viisi teisis servereid kuid ma olen ikkagi siia tagasi jõudnud... :)

 

Kuid nagu igal serveril on ka sellel omad vead.

Neid ma siin nimetama ei hakka.

Kuid nendega harjub ära.

Või siis Parandab Martin neid.


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hetkel pole siiani näinud The Ballast tegutsemast ja siiani korras :) Omanik msn pole enam avalik, peab saatma foorumis PM'e.

 

:D Ma pole serverisse tulnudki. Vaatasin korra foorumisse ja leidsin, et ballas ka olemas. Kui comments olid jubedad selle kohta. Einoh kui omanik annetusi ei soovi, siis ma peale ei käi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Omanik üldse seal mingi halb, ignoreerib mängijaid, pakub adminikohti ainult inimestele, kes on kusagil kuulsas serveris admin olnud(Oletame, et on adminikonkurs, on 2 kandidaati, 1 tase 1 mängija 1 mängutunniga, LS-RP admin, teine on vanapelur üle 500 mängutunniga, siis ta valiks ikka esimese variandi).


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omanik üldse seal mingi halb, ignoreerib mängijaid, pakub adminikohti ainult inimestele, kes on kusagil kuulsas serveris admin olnud(Oletame, et on adminikonkurs, on 2 kandidaati, 1 tase 1 mängija 1 mängutunniga, LS-RP admin, teine on vanapelur üle 500 mängutunniga, siis ta valiks ikka esimese variandi).

 

See on täiesti vale jutt.

See server oli server kus ma üleüldse sain administraatoriks.

Sii lihtsalt käivad asjad käitumise järgi.

Kui 1 on LS-RP admin kes on üles tõusnud ning ülbab

ja 2 on Lvl 1 kuid siisgi Korralik ja aktiivne.

 

Selliseljuhul saaks koha Kanditaat nr 2.


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
:D Ma pole serverisse tulnudki. Vaatasin korra foorumisse ja leidsin, et ballas ka olemas. Kui comments olid jubedad selle kohta. Einoh kui omanik annetusi ei soovi, siis ma peale ei käi.

 

Saada talle PM'i siis. PM on MSN sama sarnane :)

 

Omanik üldse seal mingi halb, ignoreerib mängijaid, pakub adminikohti ainult inimestele, kes on kusagil kuulsas serveris admin olnud(Oletame, et on adminikonkurs, on 2 kandidaati, 1 tase 1 mängija 1 mängutunniga, LS-RP admin, teine on vanapelur üle 500 mängutunniga, siis ta valiks ikka esimese variandi).

 

See on su arvamus, kahjuks. Käitub vahest korralikult ja üritab end muuta. :) Ja pealegi foorumis on alles moderaatorivalimine.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Prosinec, üritus on lurjunud katse.

 

Ta üritab kõike, kui on selline olukord, et on 3-4 mängijat, siis ta on veel normaalne.Kui on juba rohkem, hakkab ignoma jne.

 

Kalmeri server ikka parem :)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida te siin ainult kriitikat oskategi laduda? Mõtlete, et olete kõvag tegijad kui arvuti taga ainult foorumites passite ja hakkate siin kriitikat tegema serveri kohta ja selle omaniku. Lõpetage ära selline asi.

 

Martin on muutnud ennast. Jah, ta vahepeal ignob. Aga selleks on kaks varianti. Kas ta on Admintööga hõivatud või siis keegi ei oska temaga suhelda ja ta ei vasta lihtsalt. Minul ei ole Martini vastu mingi vimma. Mul ei peagi olema, ja ei tohiks olla. See kõik on siin virtuaalmaailm SAMP'is. Lõpetage see jama ära "Oi, oi. Ta ei vasta mulle, pask server" jne..

 

Stop this senseless bullshit!

 

Prosinec, üritus on lurjunud katse.

 

Ta üritab kõike, kui on selline olukord, et on 3-4 mängijat, siis ta on veel normaalne.Kui on juba rohkem, hakkab ignoma jne.

 

Kalmeri server ikka parem :)

 

3-4 mängijat? Rofl Of The Century.

 

Serveris on 20+ inimesi pmts igapäev, kui sa ei tea serveri statistikast midagi... Siis ma paluksin sul enda laused enda teada jätta mida sa tahad serveri kohta öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui on selline olukord, et on 3-4 mängijat, siis ta on veel normaalne.Kui on juba rohkem, hakkab ignoma jne.

 

Kalmeri server ikka parem :)

 

1. Me räägime siin serverist mitte omanikust.

Kui ma serveri omanik oleks ja mõni sinusugune 10a tuleks laia lehte mängima, ma ka ignoks.

 

2. Kui sulle Martini käitumine ei meeldi, siis on ka võimalik /teata teel teiste administraatorite/Moderaatorite poole pöörduda.

3. Kalmeri server on üks järjekordne failed attempt.

3.1. Seal pole aktiivseid administraatoreid

3.2 Seal on NRP 24/7

 

Ja ma tean seda kuna mind kutsuti vahepeal sinna mängima.

Käisin vaatasin järgi siis servu 2h jooksul (13:00-15:00)

Käis korraks 1 Administraator sees kes kickis kellegi ja siis logis ise ka kohe.

Selle 2h jooksul Kogesin ma üle 5 nrp juhtumi.

Ning aind 1 RP Juhtumi... (seegi oli inimesega kes mind sinna kutsus)

 

Nii, et jah...

 

CRP on siisgi Eesti parim server minuarust.

kuna siin on aktiivne administratsioon, kes hoiavad ära NRP pideva toimumise.

 

Ning RP jagub meil ööläbi. :)

 

Üksõhtu tulin 00:00 töölt tegin pisikese SA:MP tiiru kuni kella 06:00ni mul oli nagu ....

kella 6 ajal hommikul oli serveris 5 inimest kellest 0 AFKerit.

Ma oleks kauam olnud, aga kahjuks pidin 08:00 tööle liikuma hakkama.

nii, et tegin mingi 1,5h magamist ja läksin tööle.


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. Mõtetu teha taaskord maakohta serverit, kuid see on vaid minu arvamus. Selle rea on hõivanud juba EL, kui nende kolimine jälle jutuks ei ole tulnud. Olen tükk aega eemal olnud. IRL stuff. Ilmselt on varsti jälle kohavahetus, et käia kaasas "trendiga".

 

2. Arturile: Kui sa ei oska teha kriitikat, siis ära seda enda tööks võta. Palun. Sest teiste laimamine enda "maine parandamiseks" on täiesti mõtetu üritus. Määrid sellega minusilmis vaid reklaamitavat serverit.

 

3. Kõigile teistele: Kui te ütlete, et see server on parim kui mõni teine, siis tooge välja serveri head küljed. Muidu on lihtsalt paras postcount.

 

4. Edu siiski serveriga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

2. Arturile: Kui sa ei oska teha kriitikat, siis ära seda enda tööks võta. Palun. Sest teiste laimamine enda "maine parandamiseks" on täiesti mõtetu üritus. Määrid sellega minusilmis vaid reklaamitavat serverit.

 

Sorry kuid ma ei tegele kriitigaga. ma räägin nii nagu asjad on.


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.