Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ken_903@hotmail.com/ Kasutaja: Voo

Soovitatud postitused

Otsisin endale siis kedagi, kes oleks võimeline Nomadi ära tegema. Kasutaja A Sugaro (Mmartenn) andis mulle kasutaja Voo nime, kes pidavat 100% usaldusväärne olema.

 

Kahjuks ta seda ei olnud. Sai mu pw ja pinni ja hiljem kasutas neid et kogu mu bank endaga kaasa võtta ja wildis gamblet teha. Avastasin end tema sõnul tühja pangaga (millesse ma ise hetkel sissegi enam ei saa), skull peas, Cammyst. Ehk siis tõmbas panga tühjaks ja üritas passi ära muuta - õnneks recovery õnnestus kiiresti.

 

Proof: 153v2tu.jpg

1442x74.jpg

 

Pärast pikka jamamist sain oma pinni tagasi, kuid bank oli tühi. Samuti mainis ta ära et kaks kasutajat siin - Kevin ja Sander - on tema sõbrad, kuid kumbki ei annaks tema Vahvli kasutajanime vms välja.

 

Sõbrale ütles, et hoiab kõik andmed, mis ta saab et queste vms teha endal arvutis alles.

 

Loodan, et saab kiiremas korras banni, kui siin foorumis olemas on.

 

Edit2: Rääkis ise ka välja, kes mu accis sees käis sel ajal (ja mu pinni ära muutis), kui ta ome purega gamble tegi. Ehk siis kaasosaline on tal Sander - üks siinne kasutaja.

Proof: 2z9acd5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://www.vahvel.net/showthread.php?36036-Diary-Of-Voo

Peaks siis sama isik olema vist ju? Ega neid Voo 'sid rohkem eriti ei ole. Tähendab, et siit foorumist Kevin on petturiks osutunud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Su pank ei ole tühi. Ma kindlasti usun et seal on potioneid ja event asju ja rune defender ja adamant armour set (sk) ja äkki mõni herb ja siis vbla ka knife. Ma pole kindel


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

väga seosetu topic.

 

---------- Postitused liidetud 02:20 ---------- Esimene postitus oli tehtud 02:20 ----------

 

mina ei kavatse ban saada sest mu rs buddy scammis kellegi pixlit.


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jultumus on tüdrukut scammida...

Bannige mõlemad ära ikkagi ?

Voo sai pinni ja pw.

Sander jooksis asjadega surema.

Või sain ma valesti aru ?

any proof et ta tüdruk on ?Mby shemales inc?

Ega ma võiks ka vabalt teha topicu kus ma sõbraga räägin rsist msnis ja siis ütlen et ta scammis mind

 

tits_or_gtfo.jpg


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
any proof et ta tüdruk on ?Mby shemales inc?

Ega ma võiks ka vabalt teha topicu kus ma sõbraga räägin rsist msnis ja siis ütlen et ta scammis mind

 

tits_or_gtfo.jpg

 

Tule Teise Eesti suurimasse RS kommuuni. Räägi seal juhtkonna liikme "Võlur 'iga" ehk administraatoriga ja küsi seda sama asja. Loodetavasti saad sellele küsimusele vastuse.

 

Btw pilt on hea. :D

 

Vabanda OT pärast. Jääme ootama, et sa oma asjad korda saaksid ja need petturid siit minema kihutad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See, et Ken ja Kevin sheerivad ja rumalad üle saavad Keni käest siis see küll pole Kevini süü.

Bann Kevinile oma rs konto sheerimise eest? Debiilikud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kevin ära lase sellel türapeal oma acciga mängida ja perse see keerata... sina saad endale sita kaela ja see türapea ken pääseb puhtalt.

browse.png

Revo on küll õige inimene scammimise kohta küsima


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas sina üldse nii täpselt tead, mis sinna alles jäi?

Palju pärid naise kohta


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pole 6ige voo omanik....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pole 6ige voo omanik....

Ok!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

IP pilt? Kust ma tean, et Voo on [email:176fn1c8]ken_903@hotmail.com[/email:176fn1c8]. Saatis PM enda msniga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.