Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Janek [sametis] VOLIM@live.ru

Soovitatud postitused

nii, otsin kaks kuud tagasi omale iphone, niiõelda.. kuna tal oli raha kiirelt vaja, sain 3000.- eest iphone. saatsin talle raha ära ja jäin telefooni ootama, aga siis hakkasid ükshaaval probleemid tulema. telefoon NIIÕELDA kadus ära postis, ja tema ei tea midagi enam sellest, see ei ole võimalik, et pakk ära kaob. siis saatis ta raha mulle paypalis 300 dollarit peale pika pinges ootamise ja vingumisega, millest mina suutsin juba 250 maha müüa. ja siis tuli selline probleem, paypalis läks raha HELDiks. ja see kellele ma raha müüsin, võeti raha ära ja nüüd sametis ütles: "see on sinu viga, et sa raha tagasi andsid talle" kuigi temalt tekkis see probleem. nüüd maksis 400 krooni ära, küsis mult 100 laenu ja maksis uuesti 100.- niiet 2600.- on mul saamata veel. 1.5 kuud peaks piisav aeg olema, kus ta võla ära saaks maksta, kui kellegil on ta kontaktandmeid vanemate/sugulaste/tuttavatega, oleks enam kui rõõmus neid vastu võtma, kuna tahan ajada juttu targema inimesega, kui ma lähiajal raha nüüd kätte ei saa, lähen teen avalduse.. selle peale ta ütles: "ta oskab sammuti ära kaduda nagu teised inimesed, chris kelp ja muud vargad"

 

kui tõestusmaterjali küsida, siis silver peaks teadma, temaga oleme seda teemat arutanud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mine menti kindlalt,pole mõtet asja nii jätta.

Kaob ära kuhugi?Mis te tahab teleportida v

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jääme ikka mõistuse piiridele(kunn).

 

Mihkel, võta Janek msnis jutule ja võta konverentsi appi ka mõni mõistlikum inimene. Näiteks Sunparty / mõni mode. Ja ma arvan, et leiate kompromissi. Aga noh, kõigepealt tuleks ära kuulata selle, mis on Janekil öelda.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mine menti kindlalt,pole mõtet asja nii jätta.

Kaob ära kuhugi?Mis te tahab teleportida v

 

teleb ape atolli, sealt ei saa noobid kätte.

 

Mine jah menti, tee avaldus, saad oma rahad tagasi.

180 ppäeva pärast saad selle 3k nkn tagasi:P

 

kui veab jääd isegi kasumisse ja janek saab banned ja eitea mis trahve veel


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
natuke vale koht pole v ?

 

Sina oled vales kohas. Mine hello kitty foorumisse tagasi. Ainuke koht, kuhu selliseid teemasi teha, on siia.

 

Janek lasi mind ka ükskord üle, runescapes. Tegin 76k trikki, vastu ei andnud :D Proofi pole, sest toimus windowsi vahetus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no oleme rääkinud sellest silveriga enne, temaga nagu.. janek ise ütleb, et tema ei pea midagi tagasi maksma enam, ja soovitab mul sammuti teha sõbrale kellele ma suutsin 250 dollarit ära kanda ja paypal selle eemaldas talt ja siis meie kahe vahel heldis. võite mulle kõike tarbiliku infot janeki kohta anda. kes midagigi teab, aga seda, et selle raha ma saan tagasi, võtku mis võtab. kasvõi lähen ise järele.

täna kui küsisin, kaugel raha on, siis peale seda saabus kohe msnist block.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no oleme rääkinud sellest silveriga enne, temaga nagu.. janek ise ütleb, et tema ei pea midagi tagasi maksma enam, ja soovitab mul sammuti teha sõbrale kellele ma suutsin 250 dollarit ära kanda ja paypal selle eemaldas talt ja siis meie kahe vahel heldis. võite mulle kõike tarbiliku infot janeki kohta anda. kes midagigi teab, aga seda, et selle raha ma saan tagasi, võtku mis võtab. kasvõi lähen ise järele.

täna kui küsisin, kaugel raha on, siis peale seda saabus kohe msnist block.

 

kes kuhu sammuS?


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paypaliga suhteliselt tihti igasugused jamad.

Muidu jah, nagu Pac juba eelpool mainis siis poole aasta pärast saaksid selle raha nagunii tagasi Paypali kaudu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kes kuhu sammuS?

 

äkki sa ostad omale elU?

 

Aga jhm , anna raudselt menti .. 3000 päris suur summa tbh ju ?

Btw ... miks ta üldse paypalis sulle tagasi maksis ? Sa maksid talle ka paypaliga w ? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina oled vales kohas. Mine hello kitty foorumisse tagasi. Ainuke koht, kuhu selliseid teemasi teha, on siia.

 

Janek lasi mind ka ükskord üle, runescapes. Tegin 76k trikki, vastu ei andnud :D Proofi pole, sest toimus windowsi vahetus.

 

vait heelium . Ennem see oli membership teema all lohh :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelt, postkontorisse peaks mingi märge ikka jääma kas on pakk saadetud või mitte. Mõtlen seda, et mis aadressile saadetud. Saaks teada kas on üldse posti pannud.

 

Na, ei jää, kui ta saadab mitte tähitult ei jää mingit märki postkontorisse. Tahtsin ka teada kunagi et kas mulle on pakk teele pandud, küsisin postkontorist, ütlesid et neil ei ole mingit infot et pakk oleks läbi tulnud vöi teele pandud, arvatavasti saadeti mitte tähitult vms. Pärast kodus vaatasin, oli postkastis.

 

Paypal on üldse kuidagi ära keeranud, mul on ühel kasutajal 150 usd held. Eile läks üks acc millel 100 usd limited, saatsin öige info sinna, hiljem saadeti kiri et pean töestama korra üle veel vms. eks öhtul näeb mida sellega tehakse.

 

Dispute kestab 14 päeva, selle ajasees saad enda raha tagasi, aga acc jääb limited, kanda seda kuskile ei saa, 180 päevapärast saadavad kirja sulle kuidas kätte selle saad.

 

Kui sul öige kasutaja, noh, ei ole fake nimega nshit, peaksid peale dispute'i selle kätte saama


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Janek on mulle siiamaani 900 võlgu, vitune heelium.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Janek on mulle siiamaani 900 võlgu, vitune heelium.

 

WTF?

 

 

M i h k e l, sa võid menti minna kui sul selline soov on.

 

Asi on siis selline, et ma maksin talle tõesti 300$ paypali kaudu tagasi, tema sai sealt müüdud mingile isikule 250USD ja sai sellest 2500EEK, siis hiljem talle tuli reverse sellele Veikole mille tõttu M i h k e l tagastas "vist" raha Veikole tagasi, ning mina maksin talle enne seda veel 500eek tagasi swedpanga kaudu, sest ta jõudis ainult 250 usd maha müüa. Nii et mina olen hetkel Mihklile 3500 kokku maksnud, raha reversiti siis Veikolt talle kontole tagasi, ning siis tuli veel üks held minu ja tema vahel, siiamaani me ootame paypali vastust, kelle heaks lasevad nad raha vabaks. See juhtus selle pärast, et minu kasutaja paypalis on "Verified", temal on unverified, sealt tulebki välja Verified saadab unverifiedile, kõik okei, unverified saadab verified kasutajale ning paypalil tekkis huvi selle kohta et unverified kasutaja saadab sellist suurt summat ja muidugi pani limiti peale, ja sealt läkski see kett. Miks ma üldse talle paypalis maksin? Ma tahtsin ise maha müüa et kõik oleks okei, siis edasi kannaks talle raha swedpanga kaudu, kuid keegi neid pole ostnud ja Mihkel ootas ja ootas, eks seal oli näha et ta ei viitsind enam oodata kuni keegi ära ostab ja tema tahtis siis raha enda paypali kontole, kuhu ma selle saatsingi. Siis oli kõik korras - paar päeva, kuni ta ei leidnud omale ostjat.

 

Pilt, maksin nii seb kui ka SWEDPANGA Kaudu too osa. Igaksjuhuks peitsin ta perekonnanime ja pool konto nrist ära, äkki ta ei soovi et ma avaldaks.

mihkel.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

seda seal maksel pole, et ma saatsin sulle 120.- et saaksid osta.ees oma kasutaja lahti osta.. aga paneme lukku selle teema praegu, niikauaks kuni midagi uut

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.