Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

otsin scripterit ja oskajat mappijat [SA:MP]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

ei ole plaanis maksta,

 

tegu on algelise rollimängu kommuuni projektiga, kus koodija oleks osa kommuunist saamatta selle eest tasu,

 

see tähendab seda, et kui keegi on korralikul tasemel koodija ning on soov aidata mind selle projektiga,

 

siis ta oleks osa administratsioonist ning mingit rahalist palka ta selle eest ei saaks

 

//E: Loomulikult, kui kõik on töökorras ja kergelt areneb, siis tulust mingi osa saab developer ofc endale

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina oskan mappida. Jamh, no pic no proof. Igatahes, Ma ütlen ette ära, et mapiks vaid heale GMile mitte mingile LA-RPi närule, ja soovitaks sul endal scriptide kallal nokitseda, sest nii see tuleb. Scripterid teevad oma servereid, neid eestlaste hulgas vähe. Enamus lihtsalt wannabe scripterid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no ütleme nii et kindlasti ei ole plaan võtta kellegi teise väljastatud gamemode,

 

see tähendab, et tuleks minu kokku pandud gamemode, mis on koodija valmistatud,

 

nii palju võin öelda, et olen rollimänginud väga pikalt ja tean kõiki süsteeme, mis heal rollimängu serveril peavad olema,

 

see omakorda tähendab, kui koodija on saanud gamemode valmis, siis kindlasti võib öelda, et see on sadu kordi parem, kui la:rp

 

---------- Postitused liidetud 25-06-10 00:34 ---------- Esimene postitus oli tehtud 24-06-10 23:05 ----------

 

üks koodija ja mappija leitud,

 

ainus asi on see, et ma ei tea kui osavad nad on ning kas nad on 100% huvitatud,

 

kui kellegil on veel pakkuda midagi, siis julgelt siin teemas või lisage mind

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.