Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Lorenzo

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tervist.

 

Osutuks petturiks eelnimetatud isik.

Teen siis teema ise ära, sest need keda ta üle lasi ei ole just kõige suuremad foorumlased.

Nende foorumi kasutajad:(On pärit teisest Eesti tuntumast foorumist)

#1 Kannatanu: kyasupa-kun

#2 Kannatanu: tuned

 

Msn history:

 

29f33o5.jpg

2nqh09k.jpg

53pzrn.jpg

4ryh44.jpg

 

Panga ülekanne:

 

96vtc5.jpg

 

Pin 1:

 

nzqe03.jpg

 

Pin 2:

 

2ykgzlx.jpg

 

Nende vaheline suhe PM teel:

 

2mg70yb.jpg

nnuq1g.jpg

 

EI SOOVITA! GOOGELDAGE NIME MIDA TE MSNI AJALOOS NÄETE JA MÕISTATE, MIKS SELLISTEGA MIDAGI TEHA EI TASU!

 

Tegin teema, et hoiatada teisi ning, et siin foorumis kindlasti 1 pettur vähem oleks.

Aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma küll ei näe siin midagi üllatavat

Nimi on nimi, olgu ta nii must kui tahes. Pange tähele, et kõik on eelmise aasta suve algusest. Siiani olen puhas ;)

Ning kuna tõesti on olnud väga "värvikas" nädal siis tunnistan üles selle asja muidugi, et ei ole tõesti jõudnud sellega tegeleda

 

---------- Postitused liidetud 20:43 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:43 ----------

 

pmt ta suht kahtlane vend

suurem osa tehingui küll pos, aga ise sain kh mingi aeg üle

siis oli ta vana nick veel painkiller vms, aga ei hakanud teemat tegema, sest oli juba banned

ban:)

 

Pole kunagi olnud siin foorumis kasutajanimega painkiller

 

 

// ja mis te nagu arvate, et tulin siia foorumisse 2 pinni scämmima kui olen müünud neid kokku 50+ ?

Klaarin ära võimalikult kiiresti


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pmst mul oli ka ükspäev, tahtsin dollareid osta, kutt nägi, et ma -YEP jne. ja siis ei andnud ette ka .

 

Ütles: "ma iga hetk minema ning tagasi alles mitme päeva pärast, räägime siis, nägudeni"

 

Aga kahepäeva pärast juba ostis dollareid siiin . Like wtf ?

 

Kui tõesti vaja on siis võin pildid ka panna, ega midagi erilist ple, aga lihtsalt targad jagavad biiti .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ma küll ei näe siin midagi üllatavat

Nimi on nimi, olgu ta nii must kui tahes. Pange tähele, et kõik on eelmise aasta suve algusest. Siiani olen puhas ;)

Ning kuna tõesti on olnud väga "värvikas" nädal siis tunnistan üles selle asja muidugi, et ei ole tõesti jõudnud sellega tegeleda

 

---------- Postitused liidetud 20:43 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:43 ----------

 

 

Pole kunagi olnud siin foorumis kasutajanimega painkiller

 

Arvad, et läheb tõesti nii lihtsalt? Üle nädala eirata? Msnist ostjad ära blokeerida ja lihtsalt las minna nii ja lootsid tõesti, et midagi ei võeta ette? Ma ootasin seda rõõmuga, et ma saaks siia need pildid ülesse riputada.

Muide, mine külasta ka seda: Pettur teises suuremas Eesti kommuunis.

 

Sellega ei päästa sa end kuskile, kui hakkasid vabandama oma eelmise aasta scammimisi.

Scam = scam.

 

Mida kiirem see teema lõpule jõuab ja see pettur siit kaob, seda parem on meile kõigile ennem, kui keegi teine üle saama hakkab.

Head õhtu jätku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Arvad, et läheb tõesti nii lihtsalt? Üle nädala eirata? Msnist ostjad ära blokeerida ja lihtsalt las minna nii ja lootsid tõesti, et midagi ei võeta ette? Ma ootasin seda rõõmuga, et ma saaks siia need pildid ülesse riputada.

Muide, mine külasta ka seda: Pettur teises suuremas Eesti kommuunis.

 

Sellega ei päästa sa end kuskile, kui hakkasid vabandama oma eelmise aasta scammimisi.

 

 

 

 

Mida kiirem see teema lõpule jõuab ja see pettur siit kaob, seda parem on meile kõigile ennem, kui keegi teine üle saama hakkab.

Head õhtu jätku.

 

 

Ei vabanda? Mis kuradi vabandama? Sa räägid, et pane nimi googlisse ja ongi näha, et olen jube pettur, eesti number 1 ja tegutsen julmalt lihtsalt?

Peast põrunud?

Hakkan kahte pinni "välja petma" kui olen müünud 50+ ? Usu mind... ma ei piirduks kahe pinniga kui tahaksin siit jäädavalt eemaldamist ;)

 

 

// Või miks ma nagu msnis ütlen, et mul pole pinne juba mitmendat päeva? Tahaksin ma igasse kaarde üle lasta nagu sina väidad oleksin ma ka seda teinud, pane tähele


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ei vabanda? Mis kuradi vabandama? Sa räägid, et pane nimi googlisse ja ongi näha, et olen jube pettur, eesti number 1 ja tegutsen julmalt lihtsalt?

Peast põrunud?

Hakkan kahte pinni "välja petma" kui olen müünud 50+ ? Usu mind... ma ei piirduks kahe pinniga kui tahaksin siit jäädavalt eemaldamist ;)

 

Siiamaani oled piirdunud ju. Miks sa ei ole VEEL võtnud ühendust nende ostjatega? Nad ootavad ja loodavad, et saavad oma raha tagasi. Sina aga redutad foorumites ja msnis ei käi, et oma asjad korda ajada. Idioot oled ausalt. Vaielda pole siin midagi. Pole minu asi eriti ajada seda, aga pettureid on niigi palju.

 

OT: Wow, 50+ pini? Õumaigaad. Ur my idol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Banned. Tunnistas ise ka ülesse, mis mul enam teha. :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Poisil oli viina jaoks lihtsalt raha vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.