Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jack Herer - Väike arusaamatus?:S

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Nii, ostsin Jack Hererilt kasutaja, mis oli 7 päeva p2p, kõik oli tore, kui p2p otsa sai. Hakkasin juurde ostma, kuid pini sisestamisel ütleb, et kasutajal on mingi krediitkaardi leping. pmst, siis polegi seda acci võimalik p2p teha. Kas see just scam on, kuid jah.

Rääkisin temaga, sellest, et ostab kasutaja tagasi, aga keeldus. Sest nii ju ei saa, et sa ei räägi acci kõige olulisemast detailist... (samahea müün skilleri mis on nn "cb 3", tegelt cb4)

 

 

 

Pics:

 

asdmees.jpg

 

asdmees1.jpg

 

asdmees2.jpg

 

asdmees.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jah, ta pidi orjama ka mul wcd, lasi botti, 100% olen kindel, õhtu oli 1m exp to lvl, järg hommik 300k, viivitas ka veel paar päeva orjamisega. (Bottimisega)

Ning vaatasin ühte topicut kus sõimati ka teda botteriks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

[email:29ajry2o]Billingsupport@jagex.com[/email:29ajry2o], saadad kirja ja probleem lahendatud. Milleks tõsta kisa?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Normaalne äri oli.Sina said kasutaja, mina raha - kõik on rahul.

See P2P värk ei olnud mul meeleski ning mina seda maha ei saa võtta, rääkimatta kasutaja tagasi ostmisest.

Botti kohapealt - I don't give a shit.Peamine, et banaani ei saa, siis oleks reaalne scamm.Kasutaja sul olemas ju:-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
[email:3m1yucdq]Billingsupport@jagex.com[/email:3m1yucdq], saadad kirja ja probleem lahendatud. Milleks tõsta kisa?

 

 

 

Mida kirjutan sinna? Tegelt see probleemi peaks jack ise lahendama..

 

---------- Postitused liidetud 19:19 ---------- Esimene postitus oli tehtud 19:18 ----------

 

Normaalne äri oli.Sina said kasutaja, mina raha - kõik on rahul.

See P2P värk ei olnud mul meeleski ning mina seda maha ei saa võtta, rääkimatta kasutaja tagasi ostmisest.

Botti kohapealt - I don't give a shit.Peamine, et banaani ei saa, siis oleks reaalne scamm.Kasutaja sul olemas ju:-)

 

Aga noh botti lasid ikka..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Normaalne äri oli.Sina said kasutaja, mina raha - kõik on rahul.

See P2P värk ei olnud mul meeleski ning mina seda maha ei saa võtta, rääkimatta kasutaja tagasi ostmisest.

Botti kohapealt - I don't give a shit.Peamine, et banaani ei saa, siis oleks reaalne scamm.Kasutaja sul olemas ju:-)

 

Kõike member probleeme saab lahendada, olenemata sellest kas on see probleem, negatiivne krediit või mõni muu jama. Teatud summa eest olen nõus neid probleeme lahendama. Pakkusin Tupcaile 50.-, et ajan tal asja korda aga keeldus. Ma tean väga täpselt milles probleem ja see ei ole müüja süü.

 

Tupac, ütlesin mis peaksid tegema. Nüüd on see sinu teha, kas sa viitsid seda teha või ei.

 

Botimise koha pealt ma ei näe siin ühtegi tõestust, kui tõestus olemas, saab asja edasi uurida. Hetkel teema lukku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.