Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Putty

Soovitatud postitused

Tere armsad foorumlased !

 

Mul tekkis nüüd küsimus ning ka probleem samaaegselt . Küsimus ise on, et kas keegi oskab teha programmis Putty scripti ?

Ning probleem on see, et ma ei oska ning mul on vaja koolis seda teha .

Putty script peaks ise olema siis selline :

 

Script peaks võimaldama downloadida KukuRaadio kodulehelt vanu mingi saate videosid.

 

Andke siia palun teada, kes oskab scripti kirjutada ning kes oskab seda teha just nimelt Putty-s .

Kui keegi oskab scripti kirjutada, kuid seda ei oska näiteks Putty-s siis ma arvan, et see õppimine pole väga keeruline ning et seda proovida ja tunda saada postitan ma siia ka Putty download lingi : Putty Download

 

Et võiksite aidata siis sellise probleemiga, oleks väga väga tänulik inimsele kes sellise probleemiga mind aitab ! :)

 

[align=right:2zx6k9yn]Kõike ilusat ning rõõmsat ilusate ilmade jätku !

Jack ![/align:2zx6k9yn]


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Koolis tunni ajal ma otsisin neid ssh scripte. On küll igasugu näiteid mingist muust aga sellist ekstra nagu download scripti õpetust ma pole leidnud .

Oleks väga tore, kui sa kontakteeruksid oma sõbraga, kes võibolla siis saab sellise probleemiga mind aidata . :)


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Koolis tunni ajal ma otsisin neid ssh scripte. On küll igasugu näiteid mingist muust aga sellist ekstra nagu download scripti õpetust ma pole leidnud .

Oleks väga tore, kui sa kontakteeruksid oma sõbraga, kes võibolla siis saab sellise probleemiga mind aidata . :)

 

Putty (Windows) ssh (Linux). Hiljem googeldan, vb leian miskit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.