Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Laugasson .

Soovitatud postitused

VIP

Saatsid gift või tavalise maksena? Kui tavalise, saad teha refund (hästi ära tõendad, saad raha tagasi) PS! Mina teiste PayPal probleemidega ei tegele.

 

Vahvli nimi on tal?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Saatsid gift või tavalise maksena? Kui tavalise, saad teha refund (hästi ära tõendad, saad raha tagasi) PS! Mina teiste PayPal probleemidega ei tegele.

Vahvli nimi on tal?[/QUOTE]

 

Laugasson


Nali naljaks, kusi kaljaks, naised paljaks .:)

 

 

Rauno .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tra sa oled mind ka ju yritanud scammiga, sittax proofe on jne... Sa varsti l2inud siit ka ! Sinul juba 1 negatiivne tehing olemas ! GG BB

 

Mida sa poolearuline seletad siin? Lao oma tõestus välja, siis vaatab mis saab. Mine kooli tagasi, ausalt! Kui sa ei tea mida "GG" tähendab, siis ära kasuta seda igas kohas, eksole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.vahvel.net/showthread.php?57312-kenz0isakannu-hotmail-com-scammi-katse

Mis see siis on ? Ainult 2ra tule ytlema,et see pole sina ! Sama pealkiri,sama kirjastiil+see olid 100% sina, ma maletan kui ma tahtsin sinult authe osta ja sina lisasid mind msni !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

laugasson ongi scammer, ise müüb dollareid 10 ea, saatis mulle paar päeva tagasi pmi et ostan sult dollarid ära 10 ea. Okei, andsin enda andmed et ta raha kannaks, siis ütles et ette ei kanna ta, kirjutasin, et otsigu siis mm ja maksku selle eest, hakkas mölisema ja pani blokki, niiet see ajuinvaliid võiks küll banni saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aitan teid natuke siis. Tahtsin ka dollareid osta üks päev .

 

Nii lasin pm saata.

Pilt :

 

laugasso.bmp

 

Msni jutt ka , midagi erilist pole aga ikka.

 

laugasso2.bmp

 

Ja kusagil postituses on :

 

laugasso3.bmp

 

Like wtf vend ? Kes aru saab , see saab .

Paremini kahjuks ei oska selgeks teha , aga kindlalt on scammer ja ban this s**t plz.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei või osta ega müüa dollareid????

Kes siukest asja keelab????

Ma ütlesin sulle et miks ma pean MM-i eest maksma, siis sa ütlesid et sa ka ei sebi MM-i.

Nii et SU!

aga milleks s6imata, on olemas ka tasuta MM teenused loh ! Sa oled SCAMMER . ! K6estust on v2ga palju, mait ea mida moded ootavad .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sina ei ole mingi ütleja.

Mul võib olla palju tahan msn-e üks on pinnide tegemiseks ja teine on mu kõige esimene ja tavaline msn.

Ma müüsin tuttava asju eks, kes seda keelab, ta ise palus mult seda.

teda ennast ei olnud msn , et lasta pm saata.

Nii et mine kiree laudas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina ei ole mingi ütleja.

Mul võib olla palju tahan msn-e üks on pinnide tegemiseks ja teine on mu kõige esimene ja tavaline msn.

 

Ta on usaldusv22rne ja igati norm vend, sina ROTT ! Vahetad msne ja m6tled,et ei j22 vahele ! KAHJUKS J2ID :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täpselt samamoodi scammis ka mind. Tahtsin osta Autopurot kuid sain autoflaxeri.

Võin tõestused panna kui vaja, aga muidu ei viitsi väga tõmmelda nendega. Keegi ta tegelikku nime teab või telefoni?

Raha kandsin mingi Ergo nimele ( vist ).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.