Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti Eliit Rollimäng

Soovitatud postitused

roleplay.png

 

 

Tere Vahvli rahvas ! Kui te otsite eesti keelset serverit, mille mängu tegevus toimub San Fierros, mis on kiiresti arenev ja omapärane, siis olete sattunud õigesse kohta. Meie server on tegelikult juba 6 kuud vana, aga oleme uue nimega. Meil on tulemas ka uus promovideo, mille ma kindlasti postitan teile, kui see valmis saab.

Miks valida just meid ?

 

*Omapärasus (pangaröövi süsteem, kuskile otsa sõites ilma turvavööta elud vähenevad, fraktsioonid mida mujal pole, elusid/veste ei näe peakohal ja palju muud, nende asmel ID ja seda näevad ainult lähedal olevad inimesed.)

*Sõbralik mängukeskkond

*Aktiivne admintiim

*Kiiresti arenev mängukeskkond

*Algaja sõbralik

*Mängus on müügil üle 100 maja, väga palju autosi/paate/lennumasinaid ja firmad.

*Meil võib kasutada kuulsuste nimesid : Toomas_Hendrik_Ilves, Silverster_Stallone jne. (Oleks palju hullem kui te neid vendi IC teaksite).

*95% GMist on eestikeelne

*Palju võimalusi

 

Grupeeringud

 

Legaalsed:

*Politsei

*KAPO

*Sõjavägi

*Päästeamet

*Kohtu

*Valitsus

*Takso

*Uudised

*San Fierro Lennujaam

 

Illegaalsed:

(homsest on ainult mitteametlikud illegaalsed frakid+hitman)

 

Ametid

 

 

* Tänavapuhastaja

*Mehaanik

*Bussijuht

*Kerjus

*Veokijuht

*Kaubikujuht

*Ehitaja

*Advokaat

*Ihukaitsja

*Poksija

*Pitsapoiss

*Hoor

*Relvade valmistaja

*Materjalide(relvad) vedaja

*Narko farmer

*Narko vedaja

*Narko diiler

*Prügivedaja

Jne

 

Töid on tulemas, nii et varuge kannatust !

 

 

Räägin ka üldiselt siis, mis on meil omapärast ja head. Meil on omapärased fraktsioonid nt. Kohtu. Sinna pöördutakse tavaliselt suurte kuritegu puhul (rasked röövid, mõrvad jms). Meil on väga palju erinevad cmdesi mida teistel pole, mõned näited: /kinni, /värskenda jne. Üpris hea Anti-Cheat süsteem. Väga vinge pangaröövi süsteem, mis üks meie servu vingemaid osasid minuarust. Enamus adminne on küll vähe kogenud, aga õpivad/arenevad koguaeg. Hetkel loeks ma ainsaks miinuseks bugge, mis võivad mängus esineda. Nenda kaotamisega tegeletakse väga aktiivselt! Admintiim on suur, kuna paljud adminnid ei ole väga aktiivsed, see eest on nad siin serveris vanad ja väga head mängijad. Oleme tegelikult tegutsenud üpris kaua, umbes pool aastat, hiljuti vahetasime nime. Mängijad, kes meil alustavad, jäävad tavaliselt meile mängima. Ka mina mängisin esimest korda SAMPi siin serveris, ja siia ma ka jäin. Olen käinud teistes, aga need ei ole nii head. Me areneme Suvel, kindlasti uuendusi nii tihti ei tule, kuna tegemist ei ole inimestega, kes ainult SA-MPile elavad. 2 korda kuus umbes on olnud suuremad uuendused, nt jsut lisati 79 maja, kord kuus on lisatud 39 autot jpm

 

 

 

 

Informatsioon

 

Koduleht: eeliit.eu

Serveri IP: 80.79.113.50:7777

Map: San Fierro

Gamemode: *Eliit:..:RP* v1.3

 

Nautige suve ja külastage meid ka vahest !

Me lubame, et te ei kahetse !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
paari nädala pärast j2lle uus serv, gtfo

 

No you GTFO.

Võta teadmiseks, et nad on tegutsenud Detsembri algusest.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole veel servu ronind, aga mind häirib foorum, see kuidagi liiga üksluine, soovitaks osta domeen ja sinna mingi foorumimootor peale panna ntx mis on mugav koos hea shoutboxiga on myBB või midagi muud, kuna olete nii kaua tegutsend siis annetajate raha tuleks ka millegile muule raista :D .

Ja mis veel, et kuna asi on Los Santoses kus on üle 75% RP sevud siis võiks teha vaheldust ntx SF kuhu mina ronika ja jääks sinna juurde lisada mõni maakoht vms,

Minu näide, http://www.upload.ee/image/575713/gtasa_aerial_map.png et alles jääks see, et majad ei ole üksteiste seljas, maaosa nendele keda tõmbab see osa (maakad vmms) , oleks rohkem roleplay'd minu meelest.

Viiks ise idee ellu, aga ei ole scrips kogemust ja pole mõtet hakata tegema jälle mingid servut.Kuigi sellega kaasneks ka nimemuutus vb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole veel servu ronind, aga mind häirib foorum, see kuidagi liiga üksluine, soovitaks osta domeen ja sinna mingi foorumimootor peale panna ntx mis on mugav koos hea shoutboxiga on myBB või midagi muud, kuna olete nii kaua tegutsend siis annetajate raha tuleks ka millegile muule raista :D .

Ja mis veel, et kuna asi on Los Santoses kus on üle 75% RP sevud siis võiks teha vaheldust ntx SF kuhu mina ronika ja jääks sinna juurde lisada mõni maakoht vms,

Minu näide, http://www.upload.ee/image/575713/gtasa_aerial_map.png et alles jääks see, et majad ei ole üksteiste seljas, maaosa nendele keda tõmbab see osa (maakad vmms) , oleks rohkem roleplay'd minu meelest.

Viiks ise idee ellu, aga ei ole scrips kogemust ja pole mõtet hakata tegema jälle mingid servut.Kuigi sellega kaasneks ka nimemuutus vb.

 

Neil oli kunagi SF.. Ja pealegi, SF ei ole just see kõige RP linn.Ka suured serverid on kolinud LS'ist SF'i ning siis kaotanud täiega mängijaid..


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käisin see, ei olnud midagi erilist mis tõmbaks mängima seal, mingi jaapani nimega admin natuke seal tõstis kõvasti häält,mis oli üks miinus,läksin sisse rentisin rolleri ja sain slapi, et kus /me cmd olid, ja siis kohe hakati speccima.

Edu särki värki,mind see serv ei tõmmand.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris mõnus.. kõrbes kogemata vaatad mis väike õde teeb siis paned täiega motikaga vastu puud, mis pead üksinduses RP'ma kus mitte kedagi pole ja ainult sellepärast, et mingi tühine adminn spekib?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päris mõnus.. kõrbes kogemata vaatad mis väike õde teeb siis paned täiega motikaga vastu puud, mis pead üksinduses RP'ma kus mitte kedagi pole ja ainult sellepärast, et mingi tühine adminn spekib?

 

xdd!!!

Paremat vabandust ei tahtnud leida? :D

 

btw, Sponter = Martinike

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Sponter
Nime mõtlesime me välja mängijatega, mis selle rico servu nimi on muidu ?

ja alkapone muutsu Yakuzaks. Kõik gängid/maffiad said oma keele ka. Olime kunagi SFis, aga tulime LSi.

 

Rico serveri nimi oli Eesti Eliit Rollimäng...

 

Vision, stfu äkki? Las EvolutioN räägib jutukese ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.